Зручний, але не має збалансованого звуку

| | 0 Comments| 2:15 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Razer Moray IEM забезпечують комфорт протягом усього дня та надійну посадку, але якість звуку розчаровує.
  • Мутна звукова сцена та відсутність налаштувань обмежують відчуття від прослуховування музики.
  • За 130 доларів доступні кращі варіанти з точки зору якості звуку та шумоізоляції.

Razer добре відома своїми ігровими та комп’ютерними периферійними пристроями, такими як клавіатури, миші та навушники, але тепер вони також занурилися в ринок моніторів-вкладишів (IEM) із Razer Moray. На жаль, якість звуку просто відсутня, навіть якщо вони є зручною парою IEM для цілого дня.

Razer Moray

Дротові монітори-вкладиші (IEM) Razer розроблені для потокової передачі та ігор. Завдяки подвійним гібридним драйверам і сертифікації THX вам буде пробачено очікувати від цих навушників більшого, ніж пропонує Razer.

Торгова марка Razer

Термін служби батареї Н/Д

Драйвери Hybrid (Dynamic + Balanced Armature)

Мікрофони Немає

Bluetooth №

Додаткові поради Так

Рейтинг IP Немає

плюси

  • Легкий
  • Зручна та стабільна посадка у вусі

мінуси

  • Без мікрофона
  • Пасивне шумозаглушення/ізоляція нижче середнього
  • Неперевершена якість звуку

Комфорт на весь день

Джорджі Перу / MakeUseOf

Razer називає Moray «ергономічним монітором-вкладишем для трансляції протягом усього дня». І справді, ніхто не заперечує, що ці IEM неймовірно зручні. Razer Moray постачається не тільки з корисним м’яким чохлом для транспортування, а й із трьома силіконовими й пінопластовими вкладишами різних розмірів.

IEM розроблені для надійної посадки у вухах; вони не повинні вискакувати або випадати, навіть якщо ви рухаєтеся. Razer Moray IEMs забезпечують щільне прилягання завдяки продуманому дизайну, який підходить до контурів середнього вуха та навколо нього.

  Додати в Mozilla Firefox кнопку «Назад до початку» в стилі Opera

Джорджі Перу / MakeUseOf

Багато IEM, як правило, підключаються для досягнення вищої точності, і Razer Moray нічим не відрізняється. Провід також був ретельно розроблений, щоб забезпечити зручну посадку, і поставляється з силіконовою кабельною стяжкою, щоб контролювати кабель, коли він не використовується.

Якщо ви хочете слухати музику або ігри цілий день, ці IEM не створять вам проблем у відділі комфорту. Фактично, вони, ймовірно, найкраще наближаються до формованих на замовлення навушників без додаткових витрат. Razer Moray також є ідеальним супутником у подорожах завдяки дорожній сумці та карабіну, що входять у комплект.

Muddy Audio Результати

Проблеми виникають, коли мова йде про якість звуку. Razer Moray IEMs мають дещо каламутну звукову сцену. Аудіофіли точно не шукали б їх, щоб запропонувати насичений, збалансований звук. Проблема полягає в тому, що ці навушники віддають пріоритет певним частотам, що робить їх кращими для конкретних цілей, як-от потокове передавання, де чіткість голосу має вирішальне значення.

Razer прагнув підвищити інтенсивність і деталізацію голосу, використовуючи налаштування з двома драйверами: один для низьких і середніх частот, а інший для високих частот. Хоча це забезпечує покращену чіткість голосу під час потокового передавання та ігор, це змінює враження від прослуховування музики, що призводить до каламутного звуку без чіткого та збалансованого еквалайзера.

Здається, про високі частоти майже забули, що спричиняє помітне падіння високих частот.

Пасивна звукова сцена також обмежена через закриту конструкцію. Ця конструкція обмежує звук у вашій голові, а не створює більш широкий звуковий ландшафт. Отже, якщо ви слухаєте музику або граєте в захоплюючу гру, ви просто не отримаєте такого ж досвіду, як з багатьма іншими парами вкладишів або відкритими навушниками.

  10 проекторів 4K для кристально чистого великого екрана

Незважаючи на включення наконечників з піни з ефектом пам’яті, які повинні забезпечувати кращу ізоляцію, якість звуку Razer Moray просто відсутня. Хоча бас, ймовірно, єдине, що підходить для звучання цих IEM, явна відсутність витонченості аудіо занадто очевидна, щоб ігнорувати.

Я боюся, що користувачі, яким подобається настроюване аудіо, також будуть розчаровані. Відсутність налаштувань навколо звукових профілів є надзвичайно обмеженою. Тут немає жодного тонкого налаштування, що призводить до ще більш тьмяного звуку, якого ви не очікуєте від IEM, особливо не від тих, які розроблені такою компанією, як Razer.

Чим вони корисні? Не багато

Джорджі Перу / MakeUseOf

Razer Moray IEM дійсно розчаровують; Razer міг би зробити тут щось справді хороше, але важко сказати, що вони десь близько варті 130 доларів. Звичайно, ці IEM пропонують незаперечний комфорт; ви легко можете носити їх цілий день і використовувати їх, сидячи, бігаючи або щось між ними. Але чого вони не пропонують, так це гідної якості звуку чи шумоізоляції, а це, зрештою, те, чого ви хочете від пари вкладишів чи навушників.

Доступно багато інших варіантів — навіть від Razer, як-от навушники Razer Hammerhead Pro HyperSpeed ​​True Wireless. В інших місцях навіть дешевші небрендовані пропозиції, які ви можете придбати на Amazon, швидше за все, будуть кращими, ніж Razer Moray, і вам не доведеться розщедритися більше ніж на 100 доларів за це задоволення.

  12 найкращих рішень API геокодування та карт для ваших програм

Якщо ви любите слухати музику, дивитися фільми або відчувати себе зануреними під час гри, є багато інших IEM і навушників, які відповідатимуть вашим вимогам. Проте, якщо ви можете взяти пропозицію Razer Moray і витратити багато часу на подорожі, то ви можете знайти їх корисним компаньйоном.

Весь комфорт, без сутності

Незважаючи на дуже гарний дизайн, корисні аксесуари та одну з найзручніших пар IEM, Razer Moray не має надто багатьох інших аспектів, тому їх важко рекомендувати за 130 доларів.

Важко зрозуміти, чому хтось вибере Razer Moray замість чогось іншого, що пропонує кращий звук, звукоізоляцію та за нижчою ціною, на користь цих. І це дуже шкода, враховуючи, що більшість інших периферійних пристроїв, які пропонує Razer, такі до біса хороші.

Якщо ви часто подорожуєте, Razer Moray, ймовірно, буде гарною інвестицією, якщо ви зможете придбати їх у продажу. Вони легкі, добре виготовлені та виглядають неймовірно стильно. Але навушники мають передусім пропонувати звук, про який можна кричати, а ви просто не знайдете його тут.

Razer Moray

Дротові монітори-вкладиші (IEM) Razer розроблені для потокової передачі та ігор. Завдяки подвійним гібридним драйверам і сертифікації THX вам буде пробачено очікувати від цих навушників більшого, ніж пропонує Razer.