Зробіть, щоб WP 8.1 і Cortana зачитували вам цитати

Як би ви не хотіли рекламувати оригінальність Windows Phone, неможливо уникнути порівняння Cortana WP8.1 з Siri в iOS. Хоча Siri значно дозріла з моменту її впровадження, розмовний помічник Microsoft дійсно виграє кілька поєдинків зі своїми конкурентами, особливо коли йдеться про інтеграцію ОС. За короткий час існування Cortana деякі з найпопулярніших додатків WP8 були оновлені, щоб у повній мірі використовувати її потужність. Freda тепер дозволяє своїм користувачам слухати свої електронні книги навіть без підключення до Інтернету! #Quotes – це ще одна програма, яка нещодавно отримала оновлення, що робить його сумісним із Cortana. Це останнє оновлення програми доповнює Cortana, дозволяючи їй висловлюватися вільніше, використовуючи багату колекцію мотиваційних фрагментів, запропонованих #Quotes. Додаток додає підтримку кількох нових команд у Cortana, а не просто змушує його запускати #Quotes за вашою примхою.

До оновлення Cortana #Quotes вважалися просто ще одним додатком із багатолюдного жанру, але зараз все однозначно змінилося. Перш ніж заглибитися в навички програми Cortana, давайте пояснимо, що раніше в додатку все одно було досить крутий вміст. #Quotes підтримує кілька категорій і підкатегорій. Ви можете отримати цитати від різних знаменитостей, вислови для конкретних випадків та фрази, які відповідають певному настрою. Усередині кожного основного курсу є список тем, щоб ще більше звузити пошук ідеальної пропозиції.

Щоб почути вголос цитати, які читає WP 8.1, просто натисніть кнопку пошуку на телефоні, щоб запустити Cortana. Голосовий помічник може виконувати такі команди, як «Цитата дня», «Цитата про кохання» (або будь-яка інша категорія, яку підтримує програма), або просто «Запуск цитат». Навіть якщо ви запустили #Quotes по-старому, можна змусити програму прочитати цитати, торкнувшись екрана один раз. Інші параметри в тому ж меню, де є кнопка «читання», дозволяють вам твітнути улюблені цитати або копіювати їх для подальшого доступу вручну.

#Quotes був безкоштовним протягом обмеженого часу, щоб відсвяткувати його інтеграцію Cortana, але деякий вміст всередині нього все ще потрібно розблокувати за допомогою покупки в додатку. Щоб перейти на #Quotes Pro, вам потрібно викласти 0,99 доларів США. Ця покупка розблокує всі пакети пропозицій, оскільки в іншому випадку ви отримаєте лише 25 пропозицій у кожній темі. Програма доступна для всіх пристроїв під керуванням WP8 та WP 8.1, хоча оновлення Cortana, очевидно, працює лише з останньою версією ОС.

Установіть #Quotes із Windows Phone Store