techukraine.net techukraine.net Зробіть свій профіль помітним за допомогою 9 генераторів підсумків LinkedIn

Зробіть свій профіль помітним за допомогою 9 генераторів підсумків LinkedIn

Categories:

LinkedIn — це найбільша у світі платформа соціальних медіа для обміну інформацією про свій професійний шлях або пошуку роботи. Платформа в основному використовується для зв’язку шукачів роботи з роботодавцями. Це дозволяє людям зміцнювати свої професійні стосунки, знаходити роботу та стажування, навчатися навичкам, організовувати офісні заходи та публікувати фотографії, відео чи статті.

LinkedIn — це ідеальний додаток для професіоналів, продавців або рекрутерів для підвищення кар’єрного росту. Ви можете розпочати свою подорож у LinkedIn, створивши профіль, завантаживши інформацію про освіту та роботу, що допоможе зв’язати людей у ​​вашій галузі.

Особливості продуктуРезюме сформульованоПокращення резюме та покращення профілю LinkedInЗгадкаМоніторинг соціальних медіа та створення контентуБіогенератор LinkedInГенерація професійних підсумків LinkedInГенератор підсумків LinkedInЛегке та швидке створення підсумків LinkedInCookup.aiБезкоштовний генератор підсумків LinkedIn із налаштуваннямиNichesssШвидке написання вмісту за допомогою біогенератора LinkedInToolBazГенерація підсумків LinkedIn на основі ШІ з рядком введенняРезюмеВЦікаве резюме LinkedIn і заголовок, що привертає увагуBeep2BМаркетинг LinkedIn, ідейне лідерство, генерація потенційних клієнтів

Наскільки LinkedIn необхідний для працюючих професіоналів

LinkedIn — суто професійна платформа, не для тих, хто використовує соціальні мережі для проведення часу, розваг чи розваг. Професіонал може поділитися своєю кар’єрою або професійною біографією, щоб скористатися потенціалом пропозицій про роботу в LinkedIn. Згідно з цією платформою, майже 930 мільйонів учасників є LinkedIn, але наскільки це відіграє вирішальну роль у кар’єрі.

Люди тримають значок Linkedin і планшет

Ось деякі важливість цієї соціальної платформи: –

  • Зв’яжіться з менеджерами з найму та рекрутерами: згідно з даними LinkedIn, 93% рекрутерів використовують LinkedIn для найму співробітників. Таким чином, ви можете зв’язатися з конкретними менеджерами, підписавшись на них або в папці “Вхідні”. Ви можете безпосередньо спілкуватися з ними, щоб підвищити свої шанси на наймання. Хороший профіль LinkedIn справляє гарне враження, оскільки ця платформа показує рекрутерам результати за навичками чи освітою.
  • LinkedIn як дослідницький інструмент: за допомогою різноманітних сфер застосування LinkedIn користувач може досліджувати кілька компаній, рекрутерів та проводити співбесіди. Це підвищує впевненість людини перед тим, як вона прийде в професійний світ. Вони можуть познайомитися з інтерв’юером і середовищем компанії, переглянувши сторінку своєї компанії та профіль у LinkedIn.
  • Підтвердьте свої навички та талант: у LinkedIn є функція підтримки, за допомогою якої інші можуть рекомендувати вас за ваші минулі роботи чи навички. Це справді допомагає людині отримати доступ до пошуку роботи. Коли хтось підтримує ваші навички, це робить ваші зв’язки потужнішими, оскільки LinkedIn дозволяє контактам залишати рекомендації у вашому профілі.
  • Слідкуйте за компаніями: понад 58 мільйонів компаній перераховані на LinkedIn, де користувачі можуть стежити за компаніями, щоб дізнатися про їх культуру, етику та людей. LinkedIn рекомендує подібні компанії, за якими ви слідкуєте, щоб ви могли спробувати можливості роботи в подібних компаніях.
  • Приєднуйтеся до груп LinkedIn: коли обізнані люди зустрічаються, вони обговорюють розвиток, успіх і дисципліну. Групи LinkedIn дозволяють професіоналам обговорювати свою роботу, ділитися знаннями та допомагати іншим отримати роботу.
  15 найкращих нових і популярних курсів Udemy у 2022 році

Хочете, щоб ваше резюме було яскравішим👊? Ось найкращі конструктори резюме LinkedIn для перетворення вашого профілю на резюме!

Що таке Резюме LinkedIn?

Резюме LinkedIn – це розділ сторінки про інформацію, де користувачі можуть поділитися своїм професійним досвідом, значними досягненнями та відповідними навичками. Резюме з’являється першим після вашого імені та посади, тому гарне та привабливе резюме привертає увагу роботодавців та інших, хто хоче найняти вас або зв’язатися з вами.

А тепер, завдяки технологіям, все, що вам потрібно, це генератори штучного інтелекту, щоб мати привабливі👀 записи, що демонструють найкращу версію вас!

Як правило, резюме LinkedIn містить 200-300 слів, але це найважливіша частина профілю користувача. Це приваблює інших роботодавців або менеджерів, що безпосередньо допомагає отримати роботу або просунутися вгору по кар’єрі. Добре написане коротке та детальне резюме допомагає залучити потенційних роботодавців, зв’язатися з іншими у вашій галузі, зв’язатися з рекрутерами та навіть знайти потенційних клієнтів.

Чому ваш LinkedIn Summary важливий?

  • Це створює перше враження: перше, що читачі перевіряють у вашому профілі, – це представити себе. Розлогий і сюжетний виклад може набриднути, але безпомилковий і якісний виклад справляє гарне враження.
  • Це покращує ваші пошукові можливості: пошукова система LinkedIn схожа на Google, тобто хороший профіль відображається в результатах пошуку більше, ніж будь-який інший. Користувачі можуть використовувати цей алгоритм, відповідним чином склавши своє резюме з відповідними ключовими словами. Коли хтось виконує пошук за ключовими словами, він також відвідує профіль відповідної галузі; якщо ваш профіль відображається в результатах пошуку, існує висока ймовірність того, що люди зв’яжуться з вами або підписаться на вас.
  • Додає індивідуальність сторінки LinkedIn: Сторінка користувача LinkedIn надає повну інформацію про освіту, роботу та навички, але в розділі зведення ви можете додати інформацію про свою особистість, що також важливо з точки зору рекрутера.

Ви бачите роботу? Час для ідеального супровідного листа з цими найкращими авторами супровідних листів для вашої наступної заявки на роботу! 👍

Ось список деяких найкращих генераторів підсумків LinkedIn:

Резюме сформульовано

Резюме сформульовано це програмне забезпечення штучного інтелекту, яке пропонує численні послуги для працюючих професіоналів. Веб-сайт безкоштовний для користувачів, і люди можуть покращити своє резюме або написати резюме.

Ви можете отримати оцінку свого резюме, просто завантаживши його на веб-сайт, і це надасть результати щодо того, як ваше поточне резюме буде працювати на співбесіді. Це допомагає професіоналам покращити свій профіль LinkedIn, щоб він міг відображатися на сторінці пошуку.

Цей інструмент дозволяє користувачам створювати підсумки для свого профілю LinkedIn відповідно до їх поточної ролі. Вам просто потрібно вибрати, чи ви студент, новачок, досвідчений рекрутер чи фрілансер, і штучний інтелект згенерує резюме до 300 слів.

Резюме Worded також дозволяє редагувати резюме та додавати або видаляти вміст відповідно до ваших потреб або вимог.

Згадка

Згадка це інструмент штучного інтелекту, який допомагає брендам і агентствам відстежувати соціальні медіа для підвищення впізнаваності бренду. Це дозволяє брендам відстежувати своїх конкурентів або галузеві теми, щоб порівнювати та аналізувати онлайн-розмови. Користувачі також можуть створювати контент на основі даних соціальних мереж і Інтернету.

  Що таке VMware vCenter Enhanced Linked Mode і як він працює?

Ця платформа штучного інтелекту надає безкоштовний інструмент для створення резюме профілю LinkedIn. Він створює професійне та привабливе резюме за лічені секунди. Користувач повинен заповнити такі дані, як ім’я, місцезнаходження, професія, інтереси та хобі.

Згадка дозволяє користувачам генерувати підсумки у своєму бажаному тоні голосу, тобто невимушеним, суперечливим, професійним, дружнім, оповідальним, захоплюючим, мотиваційним тощо.

Біогенератор LinkedIn

Біогенератор LinkedIn це спеціальний інструмент ШІ для створення резюме для LinkedIn. Ця безкоштовна платформа дозволяє користувачам створити професійне резюме для свого профілю LinkedIn лише за три кроки. На цьому веб-сайті ви можете вибрати свою професію та ввести дані відповідно до запитання, яке задає веб-сайт.

Веб-сайт постійно оновлюється та щотижня додає нові підсумки для кожної професії. Резюме, створене платформою LinkedIn Bio Generator, оптимізоване для LinkedIn, але користувачі можуть редагувати його та використовувати в іншому місці, як-от резюме.

Генератор підсумків LinkedIn

Генератор підсумків LinkedIn створив дуже простий у використанні та зрозумілий інструмент для створення підсумку LinkedIn. Користувач повинен відвідати веб-сайт і ввести основні дані, такі як ім’я, галузь, навички спілкування, мова, хобі та інтереси. AI створює просте та коротке резюме для LinkedIn лише за один крок.

Резюме оптимізовано для LinkedIn, але з невеликими змінами його також можна використовувати в інших місцях. Створити резюме за допомогою цього інструменту легко та швидко; вам просто потрібно заповнити деталі, і ваше резюме буде створено спеціально для вас.

Cookup.ai

Cookup.ai це безкоштовний інструмент для багатьох цілей, включаючи SEO, LinkedIn, електронну пошту, маркетинг, програмування, Instagram, YouTube, подкасти та багато іншого. Користувачі також можуть легко створювати есе, хеш-теги, розмови, сценарії та інші письмові роботи за допомогою ШІ.

Інструмент для створення підсумків LinkedIn Cook up Ai є безкоштовним для використання та допомагає користувачам створити професійне резюме для свого профілю LinkedIn. Щоб скористатися цим інструментом, користувач повинен надати такі основні відомості, як ім’я, посада, навички та короткий опис. Ви також можете налаштувати своє резюме, щоб зробити його більш професійним і унікальним.

Nichesss

Nichesss — це платформа штучного інтелекту з понад 150 інструментами для написання дописів у блогах, реклами, вмісту в соціальних мережах, віршів, бізнес-ідей тощо. Платформа дозволяє писати в десять разів швидше, оскільки користувач може написати статтю з 500 слів лише за секунди. Однак веб-сайт не є безкоштовним; Для користувачів доступні три тарифні плани: Rookie, Intermediate і Pro.

Платформа надає інструмент біогенератора LinkedIn, який робить швидким і легким створення оптимізованих підсумків LinkedIn. Веб-сайт запитує лише дві прості деталі: вашу галузь та коротку біографію. Після цього процесу ШІ генерує багато ідей для профілю LinkedIn. Підсумок допомагає вашому профілю LinkedIn виділятися серед конкурентів.

Читайте також: Як за допомогою груп LinkedIn перейти від новачка до мережевого ніндзя

  Зникнення вкладок Safari на iPhone/iPad: 7 виправлень!

ToolBaz це безкоштовний веб-сайт на основі штучного інтелекту для письменників із понад 25 інструментами, включаючи написання абзаців і оповідань, електронну пошту та копірайтинг, опис роботи та продуктів і багато іншого. Tool Baz створює інформативний і захоплюючий контент за допомогою передового штучного інтелекту.

Tool Baz — це безкоштовна платформа штучного інтелекту, яка дозволяє користувачам генерувати підсумок LinkedIn, ввівши лише один рядок біографії про себе. Ви також можете вказати свої навички, досягнення, професійний досвід і цілі в біографії. Він створить спеціальне, добре написане резюме, яке допоможе вашому профілю LinkedIn привернути увагу.

РезюмеВ

РезюмеВ це безкоштовний інструмент штучного інтелекту для створення привабливого резюме для профілю LinkedIn, а також робить заголовок, що привертає увагу. Цей інструмент найкращий для всіх, незалежно від того, чи ви новачок, досвідчений професіонал або десь посередині.

Це допоможе вам підкреслити ваші сильні сторони, продемонструвати свої досягнення та справити незабутнє враження на потенційних роботодавців і клієнтів.

Інструмент створення підсумків цього веб-сайту простий у використанні та доступний для користувачів. Користувачеві залишається лише вказати інформацію про себе та вибрати тон, який може бути професійним, невимушеним або смішним. AI створює привабливе резюме всього за кілька секунд.

Чи знаєте ви, що можете приховати свій профіль LinkedIn? Ось як приховати профіль LinkedIn і перевести його в прихований режим!🕵️

Beep2B

Beep2B допомагає компаніям, маркетологам і професіоналам розвивати свої мережі, будувати професійні стосунки та залучати потенційних клієнтів. Платформа надає користувачам три послуги: LinkedIn Marketing, Thought Leadership Marketing і LinkedIn Training. Вони пропонують перевірені стратегії для отримання кваліфікованих потенційних клієнтів.

Платформа надає безкоштовний інструмент для створення резюме профілю LinkedIn для створення переконливого резюме LinkedIn. Це резюме допоможе відвідувачу вашого профілю LinkedIn справити найкраще перше враження.

Інструмент генерує підсумок LinkedIn для клієнтів, продуктів, бізнесу та результатів. Вам потрібно буде відповісти на кілька запитань, щоб налаштувати ваше резюме, а потім швидко розробити своє резюме.

Хочете переглядати профілі на LinkedIn, щоб вас не бачили? 🤫 Ось як анонімно переглядати профілі на LinkedIn у приватному режимі.

Висновок

LinkedIn є корисною платформою для кожного професіонала, незалежно від того, чи ви студент, новачок, працюючий фахівець чи бізнесмен, а короткий опис вашого профілю показує, наскільки ви вмілий, талановитий і цінний. У 300 словах резюме ви повинні висловити професійні деталі про себе.

Якщо людина самостійно готує своє резюме, їй може бракувати деяких термінів, тож ви можете скористатися пропозиціями ШІ, якщо деякі з них є безкоштовними. Але не покладайтеся повністю на письмове резюме AI; Ви можете перехресно перевірити його самостійно та відредагувати самостійно, щоб отримати кращі результати.

Ви можете переглянути цю статтю, щоб дізнатися про LinkedIn Post Inspector і про те, як використовувати його для перевірки та виправлення попереднього перегляду посилань.