Зробіть свій звук ще кращим за допомогою чудових пропозицій Чорної п’ятниці від 1MORE

| | 0 Comments| 10:49 AM
Categories:

Спонсор цієї публікації – 1MORE.

Цієї Чорної п’ятниці 1MORE, провідний бренд навушників, пропонує фантастичні знижки на вибрані продукти зі свого асортименту бездротових і дротових навушників і вкладишів.

Усі ці неперевершені пропозиції доступні з 16 по 27 листопада, тому вам потрібно поспішити, якщо ви захочете виграти одну з цих угод.

1MORE S30: економні спортивні навушники

1MORE Fit SE S30 Відкриті навушники

Насолоджуйтеся зручністю бездротового з’єднання під час наступного тренування з відкритими навушниками 1MORE Fit SE S30. Ці спортивні навушники, сумісні з Bluetooth 5.3, оснащені збільшеним 14,2-міліметровим динамічним драйвером, який забезпечує чудовий звук із глибокими басами. Залишайтеся в зоні довше з до 30 годин відтворення, використовуючи зарядний чохол, і налаштуйте свій досвід прослуховування за допомогою програми 1MORE. Рейтинг водонепроникності IPX5 захищає ваші навушники від негоди, а інтелектуальний алгоритм S30 допомагає відфільтрувати навколишній шум. Завдяки чотирьом вбудованим мікрофонам ці зручні бездротові навушники також чудово підходять для голосових дзвінків без використання рук. Зверніть увагу, що учасники Prime можуть насолоджуватися звуком S30 за додатковою знижкою в 54,99 доларів США.

  Як створити ефект друкарської машинки за допомогою CSS

1MORE S50: високоякісні відкриті спортивні навушники

1More Fit Open Earbuds S50

Вам набридло, що ваші навушники вільно падають під час тренувань? Якщо так, то 1MORE Fit Open Earbuds S50 для вас. Завдяки зручним вушним гачкам ці якісні навушники гарантовано залишаться на місці, поки ви потієте. Насолоджуйтесь 40-відсотковим збільшенням потужності завдяки діамантовій вугільній діафрагмі та насолоджуйтеся кристально чистим збалансованим звуком. Використовуючи зарядний чохол, ви можете отримати до 38 годин роботи від батареї, а рейтинг водонепроникності IPX7 означає, що вони не згаснуть під час дощу чи світла. Налаштуйте попередні налаштування еквалайзера за допомогою програми 1MORE і скористайтеся перевагами чотирьох вбудованих мікрофонів для виняткової якості зв’язку з усуненням фонового шуму до 30 децибел. Зауважте, що учасники Amazon Prime можуть отримати додаткову знижку, придбавши навушники S50 за приємно звучні 113,99 доларів США.

  Google Meet проти Zoom: який із них підходить саме вам?

1БІЛЬШЕ SonoFlow: шумопоглинаючі навушники до 100 доларів

1БІЛЬШЕ Навушники з активним шумопоглинанням SonoFlow

$64 $100 Заощадьте $36

Насолоджуйтесь звуком високої роздільної здатності за неперевершеною ціною з навушниками 1MORE SonoFlow Active Noise Canceling Headphones. Завдяки їх потужному 40-міліметровому динаміку ви можете відчути приголомшливу якість звуку з частотною характеристикою до 40 кГц. Технологія шумозаглушення QuietMax оживляє вашу музику, забезпечуючи справжнє захоплююче звучання. Використовуйте додаток 1MORE MUSIC, щоб вибрати з 12 різних налаштувань еквалайзера студійного класу, щоб ще більше посилити звук і продовжувати слухати довше з неймовірними 70 годинами автономної роботи. Крім того, для ще більшої зручності ці бездротові навушники SonoFlow можна підключити до двох пристроїв одночасно.

1БІЛЬШЕ P50: High-End IEM для смартфонів

1БІЛЬШЕ Дротові навушники-вкладиші Penta Driver

Завдяки передовому роз’єму MMCX дротові навушники-вкладиші 1MORE Penta Driver забезпечують легку універсальність, а також аудіо високої роздільної здатності. Попередньо сформовані вушні гачки надійно тримають ці навушники на місці, коли ви працюєте чи граєте, а їхні насадки під кутом 45 градусів забезпечують тривалий комфорт. Завдяки роз’єму 3,5 міліметра та роз’єму 3,5 міліметра до Type-C ви можете насолоджуватися бездоганною сумісністю з великою кількістю пристроїв. Мікрофон MEMS дозволяє здійснювати зручні голосові дзвінки, а дротовий пульт дистанційного керування дозволяє регулювати гучність і легко переходити між треками. Якщо ви підписалися на Amazon Prime, ви можете придбати пару P50 із додатковою знижкою за ціною 135,99 доларів США.

  Як це підвищує культуру компанії

Щоб дізнатися більше про знижки Чорної п’ятниці, перегляньте 1БІЛЬШЕ Офіційний представник США і Amazon.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.