Зробіть своє багатство за допомогою програми M1 Finance

Фінанси – це міцний горішок для більшості людей. Ви не можете бути експертом у всьому, і здебільшого у вас немає часу вивчати фінанси самостійно.

З невеликою допомогою програми M1 Finance це більше не проблема. Додаток навчить вас інвестувати в різні способи, такі як акції, облігації, валюти, товари та нерухомість. Він також забезпечує миттєвий доступ до найкращих інвестиційних можливостей у всьому світі на основі новин і тенденцій.

M1 Finance — це перша мобільна інвестиційна платформа, яка пропонує новий спосіб інвестувати в акції та фонди без клопоту про втрату грошей на ринку. Він також може похвалитися простим інтерфейсом та інтуїтивно зрозумілим макетом, тому користуватися ним так само легко, як і будь-якою іншою програмою для смартфона. M1 Finance може стати вашою ідеальною інвестиційною платформою для ваших майбутніх починань.

Що таке M1 Finance?

M1 Finance – це фінансовий додаток, який допомагає користувачам навчитися інвестувати. Додаток доступний як для iOS, так і для Android. Він надає користувачам поради, відео та інтерактивні посібники щодо інвестування своїх грошей. Він також містить інвестиційні можливості на основі новин і тенденцій у всьому світі.

Наприклад, якщо ви шукаєте високоприбуткові акції, які зараз стають новинами, ви знайдете їх у базі даних інвестицій M1 Finance.

Чому варто використовувати додаток M1 Finance?

Ця програма є чудовим ресурсом для початківців і забезпечує простий спосіб почати інвестувати. Програма проста у використанні та навчить вас основам фінансів. Він також заслуговує довіри, оскільки його підтримують найкращі професіонали галузі.

Додаток M1 Finance має великий потенціал, оскільки він не просто навчить вас інвестувати; це також дає вам знати, які можливості доступні на ринку, щоб ви не витрачали надто багато часу на самостійне дослідження.

Як інвестувати за допомогою M1 Finance App?

Додаток M1 Finance пропонує кілька різних способів інвестування.

Ви можете зробити одноразову інвестицію або почати інвестувати лише з 5 доларів на місяць. Це дозволяє людям брати участь у фінансовій грі, не турбуючись про те, що зламають банк чи заборгують. Гроші, інвестовані через M1 Finance App, застраховані FDIC, тому ваші інвестиції безпечні. Ви можете розширити свій портфель, інвестуючи в акції, облігації, товари та нерухомість.

Найкраща частина цього додатка полягає в тому, що він надає миттєвий доступ до найпопулярніших інвестиційних можливостей через канали соціальних мереж і статті, розміщені на веб-сайті. Початківцям і експертам легко знайти високоякісні інвестиційні можливості, доступні на ринку в певний день.

Функції програми M1 Finance

Додаток M1 Finance App — чудовий ресурс, який допоможе вам інвестувати свої гроші та з часом накопичувати багатство. Тут чітко описано, як працюють інвестиції, плюси та мінуси кожного варіанту, щоб ви могли приймати правильні рішення. Крім того, у додатку M1 Finance є блог, який містить поради експертів у галузі фінансів щодо основ інвестування, таких як торгові стратегії, планування виходу на пенсію та багато іншого.

  Що таке VBScript і чому Microsoft просто його знищила?

Додаток пропонує прості для розуміння пояснення різних інвестиційних теорій і навчить вас інвестувати самостійно. Він також проведе вас через процес купівлі та продажу акцій, облігацій, товарів, валюти тощо, щоб допомогти вашому портфелю зростати. Це чудовий спосіб дізнатися про інвестування та зміцнення свого багатства.

Налаштування облікового запису

По-перше, вам потрібно буде створити обліковий запис у додатку M1 Finance. Це швидкий процес, який займає лише кілька хвилин. Далі вам потрібно буде підключити свій банківський рахунок до програми M1 Investor.

M1 сумісний з брокерськими рахунками, традиційними IRA, Roth IRA, SEP IRA, кастодіальними (лише M1 Plus) і довірчими рахунками. Пам’ятайте, що мінімум, необхідний для створення облікового запису, становить лише 100 доларів США (500 доларів США для IRA). Коли ваш портфельний рахунок і банківські реквізити будуть на місці, ви готові почати інвестувати.

Цільове планування

Якщо ви хочете бути фінансово успішним, ви повинні планувати свої цілі. Додаток M1 Finance також надає інструмент планування цілей, який допомагає користувачам побачити, скільки вони можуть заощадити та які інвестиції допоможуть їм досягти своїх цілей, наприклад вийти на пенсію.

Ви зможете розбити свої щомісячні рахунки та побачити, скільки грошей ви можете вкладати у свій план заощаджень щомісяця. Додаток також навчить вас про різні типи позик, іпотечних кредитів і кредитних карток, щоб мати кращу інформацію, щоб прийняти важливе фінансове рішення.

Обслуговування облікових записів

M1 Finance App надає простий у використанні спосіб керувати своїм фінансовим рахунком. У додатку M1 Finance можна налаштувати два типи рахунків. Один — це брокерський рахунок, який дозволяє купувати або продавати акції та облігації, а інший — це ощадний рахунок, який дозволить вам заощаджувати гроші, отримуючи відсотки.

Якщо у вас уже є онлайн-брокерський рахунок, M1 Finance App також допоможе вам автоматизувати цей процес. Це дозволить вам імпортувати свої транзакції з цього облікового запису в M1 Finance App і продовжувати роботу, не вводячи їх щоразу вручну.

Додаток містить чіткі інструкції щодо імпорту транзакцій, щоб кожен міг зробити це всього за кілька хвилин. Ще одна перевага використання цієї програми полягає в тому, що вона дозволяє людям, які не мають доступу до любовних записів або комп’ютера, використовувати свій брокерський рахунок, як будь-яка інша особа.

Управління витратами

Якщо вам важко керувати своїми фінансами, тоді M1 Finance App саме для вас. Він надає всю необхідну інформацію для прийняття найкращих фінансових рішень і допомагає контролювати свої гроші.

M1 Finance App також надає простий у використанні інтерфейс, який полегшує керування вашими інвестиціями. За допомогою цієї програми ви можете налаштовувати бюджети, контролювати витрати, відстежувати інвестиції тощо. Ви зможете зробити все це без необхідності наймати дорогого особистого консультанта з фінансів або читати суху книгу про фінанси. Ось як M1 допомагає вам керувати витратами –

  • M1 Spend легко поєднує ваш поточний рахунок і ваші інвестиції. Ви можете переказати кошти або створити прямий депозит і витратити за допомогою дебетових карток. Немає мінімального балансу, і кожен депозит застрахований FDIC на суму до 250 000 доларів США. Учасники M1 Plus також отримують кешбек у розмірі 1% і 1% відсотків і можливість надсилання чеків.
  • Owners Rewards Credit Card — це унікальна кредитна картка, спеціальна пропозиція, доступна виключно для учасників M1 Plus. Немає річних витрат; Власники карток можуть отримати до 10% кешбеку на витрати, пов’язані з компаніями, інвестованими на платформі.
  • Розумні перекази M1 доступні для клієнтів Plus. Вони дозволяють користувачам встановлювати правила розподілу додаткової готівки, максимальну суму щорічних внесків IRA та інвестування в усі ваші рахунки в брокерській компанії. Існують правила, які забезпечують автоматизацію управління готівкою відповідно до ваших вимог.
  Як поділитися своїм календарем Outlook

Побудова портфоліо

Перше, чого ви навчитеся з додатком M1 Finance App, — це створити портфель. Вибравши найкращі інвестиції для своїх цілей, ви зможете досягти найкращих результатів. Додаток пропонує вам три різні портфелі на вибір: збалансоване інвестування, агресивне інвестування або консервативне інвестування. Ви також можете налаштувати ці портфоліо відповідно до своїх уподобань, додаючи та видаляючи активи.

Немає значення, чи вас цікавлять облігації, акції чи валюти. Додаток допоможе вам створити власне портфоліо на основі ваших потреб, щоб бути в курсі того, що відбувається у світі фінансів.

Управління портфелем

Інвестиції на фондовому ринку пов’язані з багатьма ризиками, але у вас також є великий потенціал для збільшення вашого багатства. За допомогою додатка M1 Finance App ви можете створити комплексний портфель, який допоможе керувати ризиками, пов’язаними з інвестуванням. Ви також можете відстежувати свої інвестиції в режимі реального часу та коригувати за потреби.

Додаток розроблено таким чином, щоб бути простим у використанні навіть для людей, які тільки вивчають фінанси та інвестиційні стратегії. Він надає інформацію про ринки та різні способи швидкого інвестування, тому вам не доведеться витрачати години на її пошук.

Інвестуйте, поклавши Pie у свою кишеню – Керуйте своїм портфелем за допомогою Pies, нашої простої інтерактивної інформаційної панелі. Виберіть свої ETF та акції та легко створіть свій інвестиційний план. Ви можете почати з готових Expert Pies, адаптованих до різних цілей або типів інвестицій.

Створіть унікальний пиріг – помістіть свої цінні папери в шматочки свого пирога. Або зробіть пиріг і зробіть його окремою частиною свого пирога, щоб керувати своїм портфоліо.

Експертний пиріг – вони зібрали понад 60 ретельно відібраних пирігів, які відповідають різним стилям інвестування чи цілям від відповідального інвестування, компаній, що виплачують дивіденди, компаній, що займаються продажем канабісу, тощо.

Досвід користувача

Додаток M1 Finance забезпечує зручний досвід для тих, хто хоче інвестувати свої гроші. Додаток має елегантний дизайн і дуже простий у навігації. Ви зможете знайти потрібну інформацію, не переглядаючи надто багато вмісту.

Якщо є можливість інвестувати, це дає вам миттєвий доступ до програми/порталу, тож вам не доведеться витрачати години на сповіщення електронною поштою чи дзвінок від брокера.

  Як перезапустити Chrome

Якщо ви шукаєте простий спосіб інвестувати свої гроші, ця програма ідеально підходить для того, щоб дати вам перевагу перед іншими інвесторами.

Настільний досвід

Сайт чистий і зрозумілий із простими інструкціями щодо реєстрації, прозорими показниками ефективності та простою навігацією. У ньому є вкладки, які надають інформацію про активність вашого портфеля, включно з активами та активністю портфеля, а також кнопки для купівлі чи продажу та графіки, які детально розбивають суму, яку ви інвестували. Багато Robo Advisors зосереджені на покращенні взаємодії з користувачем порівняно з традиційними фінансовими сайтами, тому M1 Finance, безумовно, працює тут.

Мобільний досвід

Подібно до настільної версії. Подібно до настільної версії, програма M1 Finance оцінюється як дуже зручна. Інтерфейс користувача програми подібний до досвіду на веб-сайті. За допомогою програми можна виконувати майже все, що завгодно, так само, як і в Інтернеті; Це лише питання, яке ви віддаєте перевагу.

Варіанти обслуговування клієнтів

  • Чат-бот телефону та миттєвої допомоги
  • Підтримка електронною поштою, час виконання 24 години
  • Надійні статті довідкового центру
  • Немає доступу до фінансових радників

Освіта є ключовим

Без освіти ви не зможете максимально використати додаток. Недостатньо завантажити та спробувати. Вам потрібно витратити деякий час на вивчення фінансів. Це тому, що M1 Finance App навчить вас лише невеликій частині того, що вам потрібно знати про інвестування. Знання фінансів допоможуть вам приймати обґрунтовані рішення щодо ваших інвестицій, що зрештою призведе до збільшення багатства.

Комісія та збори

M1 Finance не стягує жодної комісії за управління портфелем або торгівлю. Це ексклюзивна функція платформи, яка дозволяє використовувати більше грошей. Натомість M1 заробляє гроші через позики, відсотки плюс членство та оплату потоку замовлень. ETF, придбані через платформу M1, підлягають сплаті комісії безпосередньо менеджерам фондів, а не M1 відповідно до стандартної ділової практики.

Учасники M1 Plus повинні платити 125 доларів на рік за підписку. Існує також графік різноманітних комісій за будь-яке додаткове керування обліковим записом.

Підводячи підсумки

За допомогою програми M1 Finance навчіться інвестувати за допомогою свого мобільного пристрою та знайдіть інвестиційні можливості на основі новин і тенденцій у всьому світі. Інвестуйте в акції, облігації, валюти та товари та досягайте своїх фінансових цілей, як-от вихід на пенсію, купівля житла тощо. Не забудьте уважно прочитати всі документи та інформацію, перш ніж затверджувати/підписувати їх. Ось ще кілька програм, які допоможуть вам інвестувати в акції та ETF.