Зробіть вивчення мов цікавим для дітей із Mondly

Використовуйте мозок вашої дитини з користю, дозволяючи їй вивчати кілька мов на ранньому етапі розвитку та зростання. Соціальні, когнітивні та академічні навички дітей стають кращими, якщо ви дозволяєте їм вивчати іноземні мови на Mondly Kids.

З розвитком Інтернету та інформаційних технологій світ став глобальним селом. Тут люди з різних мов збираються разом, щоб заробити на життя. Віддалена робота також прискорює змішування людей з кількох культур і мов.

Тому батьки готові навчати своїх дітей відомим іноземним мовам, щоб діти могли подолати регіональні кордони. Mondly Kids робить це, не стискаючи вашу дитину.

Зміст

Чому дітям потрібно вивчати кілька мов?

Видатні когнітивні навички

Дослідники освіти та розвитку дитини встановили завдяки численним відкриттям і статтям, що дво- або багатомовні діти мають кращі когнітивні навички порівняно з одномовними однолітками.

Кращий фокус

Зосередженість допомагає вашій дитині швидше навчатися. Коли ви дозволяєте їм вивчати кілька мов у віці від 6 місяців до 3 років, вони стикаються з проблемою зосередження. Коли вони успішно вивчають дві або більше мов і правильно ними користуються, ваша дитина може зосереджуватися краще, ніж інші діти.

Креативність і нестандартне мислення

Наукові дослідження показують, що діти, які володіють різними мовами, здатні до творчості, науки та мозкового штурму.

Навички розв’язування задач і арифметики

Пильність є ключем до вивчення кількох мов. Пильність також допомагає людині в міркуванні, арифметиці та вирішенні проблем.

Використовуйте свій мозок

Замість того, щоб заохочувати дітей використовувати Інтернет і смартфон для відео та ігор, дозвольте їм вивчати нові мови на гейміфікованій платформі, як Mondly Kids. Пізніше ваша дитина оцінить вашу кмітливість.

Кращий словниковий запас і мовні навички

Дво- або багатомовні діти отримують інтенсивне навчання з різними часами, звуками та словниками. Отже, їхній словниковий запас і мовні здібності кращі, ніж у одномовних.

Швидше реагування

Багатомовне навчання привчає вашу дитину до швидших когнітивних функцій. Таким чином, ваша дитина може реагувати на погрози, страх та інші емоційні ситуації швидше за інших.

Комунікативні навички

Не кажучи вже про те, що ваші діти можуть легко спілкуватися з міжнародною та регіональною аудиторією.

Краще соціальне життя

Багатомовні діти можуть змішуватися з суспільством, яке охоплює людей з різних країн, культур і діалектів.

Як Mondly допомагає без зусиль вивчати нові мови?

Гейміфікація

Mondly гейміфікує весь процес вивчення мови. Ваші діти відчувають внутрішнє бажання пройти більше рівнів навчання так само, як вони грають у свою улюблену гру на смартфоні. Тут діти розвиватимуть навички іноземної мови замість того, щоб вивчати непотрібні навички.

  17 найкращих онлайн-ступенів з маркетингу, які можна подати зараз

Навчання з задоволенням

Оскільки додаток підходить для дітей до року та підлітків, фактор задоволення є важливим фактором. Коли зміст нудний і серйозний, діти відчувають тиск формального навчання в школі чи коледжі.

Але коли вони потрапляють у гейміфіковане середовище Mondly Kids, вони забувають про труднощі отримати хороші бали чи скласти іспити. Тут дітям потрібно лише вчитися новому, що є особливо корисним.

Сімейний контент

Розробник і творець контенту програми Mondly Kids проводять численні перевірки, щоб переконатися, що навчальний контент підходить для м’якого розуму дітей і учнів-підлітків.

Менше контролю з боку батьків

Немає обов’язкової вимоги до батьків допомагати дитині під час навчання на Mondly Kids. Таким чином, ваші діти можуть стати більш самостійними. Самостійне навчання також є новою нормою для цифрової ери.

Навчання без зусиль

Додаток не змушує дітей вивчати мови за будь-яким попередньо встановленим розкладом. Щоразу, коли ваша дитина відчуває, що їй потрібна перерва у вашому звичайному розкладі, вона може розпочати навчання в цьому додатку.

Передові технології навчання

Mondly представляє останні ІТ-інновації, такі як доповнена реальність (AR) і віртуальна реальність (VR) у вивченні мов. Таким чином, діти відчувають себе більш пов’язаними з контентом в епоху цифрових технологій.

Отже, ви можете запитати, що це за програма. Нижче наведено інформацію про 360° у додатку Mondly Kids.

Що таке Mondly?

Mondly — це програмне забезпечення для вивчення мови на вимогу. Він доступний через веб-браузери, мобільні програми та програми для планшетів. Наразі стандартний додаток дозволяє вивчати до 41 мови.

Він пропонує спеціальну програму лише для молоді. Давайте дізнаємося про це нижче:

Mondly Kids

Mondly Kids — це спеціалізація програми Mondly. Навчальні розділи та зміст відповідають останнім науковим знанням у галузі дитячої освіти та психології. Таким чином, ваша дитина може легко почати вивчати нові мови майже відразу.

Додаток представляє навчальний контент вашій дитині в ігровому та цікавому середовищі програми. Таким чином, діти не відчувають, що проходять навчання новій мові. Вони більше люблять грати в ігри. Але в цій грі вони набувають мовних навичок.

Завантажити: Mondly Kids для Android | iOS

Завантажити: Mondly для Android | iOS

Головні функції Mondly Kids

Інтерфейс користувача програми

Mondly Kids має привабливий інтерфейс користувача. Нижче наведено функції, які роблять додаток бездоганним:

Креативний дизайн та ілюстрації

Інтерфейс програми барвистий і живий. Діти дізнаються про своє найближче оточення, наприклад про села, річки, тварин, міста, школи, дороги, парки розваг тощо.

Крім того, шлях до навчальних тем ідеально збігається з ілюстраціями на головній сторінці.

Перетягніть інтерфейс користувача

Програма не вимагає від користувача багатого набору тексту. Діти можуть просто перетягнути правильні відповіді в правильний ящик.

Повністю сенсорний

Дітям цифрової ери подобаються гаджети з повністю сенсорним екраном. Помічено, що діти вчаться на планшетах і смартфонах швидше, ніж на ноутбуках/настільних комп’ютерах.

Таким чином, краща сенсорна сумісність програми допомагає дітям орієнтуватися в матеріалі курсу без будь-яких перешкод.

Батьківський доступ

Батьки можуть створити обліковий запис у додатку та ввести рік свого народження, щоб перейти до платежів. Вони можуть вводити кредитні або дебетові картки для безпечних платежів.

Конфіденційність даних

Додаток захищає дані під час передавання та зберігання за допомогою найжорсткіших протоколів і програмного забезпечення для шифрування. Таким чином, ваші дані не потраплять до третіх осіб. Крім того, ви можете подати запит на видалення ваших даних із сервера, коли це необхідно.

  Як дивитися американське телебачення за межами США

Функції взаємодії з користувачем

Нижче наведено функції, які визначають взаємодію користувача з цією програмою:

Теми з реального життя

Шлях вивчення мови містить 11 тем, як-от тварини, фрукти та їжа, сім’я, професії, школи тощо.

Ваші діти проходять понад 200 інтерактивних уроків і вивчають 500 фраз і слів. Є більше! Навчальна подорож вашої дитини включає 365 уроків на рік.

Ігрове навчання

Навчальний контент був розроблений і поданий як ігри, які подобаються дітям. Крім того, є герої популярних мультфільмів, які мотивують ваших дітей.

Захоплююча фонова музика

Головний екран програми, сторінка вмісту, тести, картки тощо містять захоплюючу та унікальну фонову музику, яку люблять діти.

Додаток також включає професійне озвучення та рідну вимову для іноземних мов.

Діяльності

У програмі Mondly Kids є дві різні види діяльності. Це щоденні уроки та щотижнева вікторина.

Щоденні навчальні уроки заохочують дитину входити в додаток щодня, щоб вивчати новий вміст і заробляти бали. А щотижнева вікторина допоможе вам і вашій дитині часто оцінювати їхній прогрес.

Багаторівневий вміст

Вміст доступний упорядковано. Наприклад:

 • По-перше, діти отримують доступ до уроків з певної теми.
 • Потім вони відкривають захоплюючі та цікаві розмови.
 • Нарешті, є контент, який допомагає дітям розвивати сильний словниковий запас.

Переваги використання Mondly Kids

Команда розробників Mondly створила цю програму спеціально для дітей і підлітків. Його переваги нескінченні, але такі очевидні:

 • З цієї програми ваша дитина отримує майже повний навчальний контент, як дитина. Не потрібно додатково інвестувати в репетитора для конкретної мови.
 • Навчатися можна всією родиною. Це посилює взаємодію між батьками та дітьми.
 • Mondly Kids безкоштовний за умови, що ви підписалися на додаток Mondly. Таким чином, ви також економите гроші.
 • Команда експертів створила навчальні маршрути та зміст. Таким чином, ви можете бути впевнені у високоякісному вмісті, який надається без зусиль.
 • Діти заробляють очки в таблиці лідерів, виконуючи уроки. Таким чином, вони розвивають почуття здорової та позитивної конкуренції на ранній стадії розвитку мозку.
 • Діти звикають до реальних життєвих ситуацій, розмов і речей.
 • Ви інвестуєте в кар’єрний розвиток вашої дитини, роблячи її багатомовною. Тому що дво- та багатомовні професіонали зараз домінують у світовій економіці через керівні ролі.

Мови для вивчення за допомогою Mondly Kids

Mondly Kids — це найкращий додаток для вивчення різних мов у невеликому вмісті. На момент написання цього додатка ви можете навчати свою дитину до 33 мов, у тому числі високо орієнтованих на бізнес мов, таких як англійська, іспанська, французька, німецька, іврит, нідерландська, датська тощо.

Наразі понад 100 мільйонів користувачів використовують Mondly для вивчення іноземних мов і розвитку навичок. Це стало можливим завдяки великій кількості мов, охоплених навчальним вмістом додатків Mondly і Mondly Kids.

Ціни Mondly Kids

Звичайна вартість Mondly Kids становить 9,99 доларів США за мову на місяць. Однак ви можете отримати його безкоштовно, якщо просто зареєструєтесь на будь-який із преміальних пакетів Mondly, згаданих нижче:

 • $9,99/місяць/мова
 • $47,99 за 12 місяців для однієї мови

Іноді Mondly проводить спеціальну пропозицію, яка дає вам більше ніж 33 мови на місяць протягом 12 місяців за 47,99 доларів США.

Преміум-доступ Mondly Kids буде таким самим, як і преміум-пакет Mondly. Крім того, ви також отримуєте розширений контент, як-от вивчення мови на основі Mondly AR і VR.

Усі 12-місячні пакети є річними зобов’язаннями. Це означає, що програма Mondly стягуватиме плату з вашого облікового запису Google Play або App Store наперед за 12 місяців. Тому, щоб допомогти вам вирішити, чи хочете ви взяти зобов’язання на цілий рік чи ні, ви можете спочатку отримати місячний пакет.

  Шість поширених помилок у розумному домі початківців

Mondly також може запропонувати вам 7-денний необмежений доступ до всього преміум-контенту. Це індивідуальна угода. Якщо ви маєте право, ви побачите це у своєму додатку Mondly або Mondly Kids.

Дитяча альтернатива Mondly

Легше стверджувати, що програма є найкращою у своїй області, не порівнюючи її з гідними конкурентами. Ми тут не для цього! Ми тут, щоб допомогти вам прийняти обґрунтоване рішення на основі нашого глибокого дослідження. Отже, вам потрібно розглянути такі альтернативи, щоб зрозуміти, наскільки потужним є Mondly Kids:

Busuu від Chegg

Busuu допомагає вашій дитині безкоштовно вивчати додаткові мови на додаток до рідної мови за допомогою відео YouTube і програм для смартфонів. Він пропонує такі мови, як англійська, німецька, іспанська, французька, голландська, італійська та ще 8 популярних у всьому світі.

Додаток зручніший, ніж відео YouTube. Однак у додатку відсутні розумні та технологічні методи навчання, як-от картки, гейміфікований вміст тощо. Вашій дитині потрібна буде ваша допомога, коли їй потрібно буде вивчати іноземні мови від Busuu.

Гас у дорозі

Gus on the Go – ще один популярний додаток, який допомагає дітям розмовляти двома або кількома мовами. Він поставляється з сюжетним курсом навчання. Таким чином, діти більше зацікавлені у вивченні іноземної мови.

Наразі програма пропонує 30 мов із таких регіонів, як Північна Америка, Південна Америка, Європа, Африка, Близький Схід та Азія. Також є розділ для вразливих мов, таких як інгуська.

Мобільний і планшетний додаток для Gus on the Go доступний для Android, iOS і Amazon Fire OS.

Чому ми рекомендуємо Mondly Kids?

Ми досліджували різні варіанти під час нашого пошуку просунутого, економічно ефективного та ефективного мобільного додатку, який допоможе дітям вивчати кілька мов за допомогою веселих уроків; ми визнали Mondly Kids більш ефективним, оскільки:

 • Це сучасна програма з інтуїтивно зрозумілим вмістом.
 • Mondly Kids знайомить дітей з останніми технологіями, такими як AR і VR.
 • Навчання не потребує надто сильного втручання батьків.
 • Його вміст є сімейним і легко торкається уми ваших дітей.

Заключні слова

Наразі ви зрозуміли, що Mondly Kids — це справді інтуїтивно зрозумілий додаток, який дозволяє вашим дітям вивчати кілька мов на ранньому етапі розвитку. Потрібно просто налаштувати його на початку, і ваші діти підберуть його самостійно.

Так, це так просто! Не потрібно вкладати додаткові кошти в окремі курси іноземних мов. Крім того, діти вчаться, граючись, і можуть зосередитися на інших предметах.

Ви можете завантажити програму зараз і розпочати її безкоштовну пробну версію протягом 7 днів. Якщо вам це подобається, ви повинні продовжити платну підписку, щоб користуватися перевагами для своїх дітей. Адже це майбутнє ваших дітей!

Вас також можуть зацікавити найкращі програми батьківського контролю для безпеки дітей і гаджети батьківського контролю для відстеження дітей, які ростуть.