Зрештою, Блокнот не переміщається в магазин Windows 10

| | 0 Comments| 6:14 AM
Categories:

Ще в серпні Microsoft оголосила, що оновлюватиме Блокнот через Windows 10 Store, надаючи оновлення частіше ніж раз на шість місяців. Тепер Microsoft змінює свою думку. Блокнот не буде переміщено в магазин у майбутньому оновленні Windows 10 20H1.

Ця зміна з’явилася в новій збірці Insider оновлення 20H1 для Windows 10, яке все ще знаходиться в розробці, зокрема збірки 19035, випущеної 4 грудня 2019 року.

Як пише Брендон Леблан Блог Microsoft Windows:

Дякуємо за всі відгуки, які ви надали щодо версії Блокнота Store. Наразі ми вирішили не надавати це клієнтам.

  Як змінити своє ім’я на екрані входу в Windows 10

Це дивовижна зміна, оскільки ще в серпні Microsoft зробила велике завдання щодо того, як оновлення Блокнота через Магазин «дозволить нам гнучко реагувати на проблеми та відгуки за межами випусків Windows». Іншими словами, Microsoft може змінювати Блокнот на льоту, і оновлення надходитимуть через Магазин на більш регулярній основі.

Блокнот все одно буде включено в Windows, але технічно це була програма Store, як і програми Windows 10 Mail або News. Ця зміна вже була внесена в інсайдерські збірки оновлення 20H1. Ви навіть можете видалити Блокнот з Windows 10, як і будь-який інший додаток Store.

  Як обрізати відео в Windows 10 без сторонніх програм

Тепер цей план змінився, і Блокнот залишає Магазин у цих збірках для розробки. Багато людей можуть зітхнути з полегшенням: чи не повинні зміни в текстовому редакторі Windows 10 бути надійними та добре перевіреними? Хіба користувачі Windows не можуть чекати шість місяців на оновлення утиліти, яка просто має бути стабільною та не заважати?

Це не перший випадок, коли Microsoft скасовує плани щодо переміщення програми в Store. Microsoft оголосила про плани видалити Microsoft Paint з Windows 10 і розмістити його в магазині, але скасувала ці плани ще в травні 2019 року. MS Paint залишиться частиною Windows 10 і не буде в магазині, як і Блокнот.

  Як вибрати принтер за місцем розташування в Windows 10