Зніміть блокування активації iCloud за допомогою цих інструментів

Пристрої Apple мають одну з найнадійніших систем безпеки, і ви навряд чи помилитеся з нею.

Одним із дивовижних елементів їх безпеки є блокування активації iCloud. Що він робить, коли ви володієте та налаштовуєте iPhone, він підключається до унікального Cloud ID.

Це дає лише вам привілей контролювати свої дані. Навіть якщо ваш iPhone вкрадуть, злодії не зможуть ним скористатися, оскільки з ним буде пов’язано блокування активації. Їм знадобиться комбінація імені користувача та пароля вашого Apple ID, щоб отримати доступ до нього.

Блокування активації iCloud працює разом із функцією «Знайти мій iPhone», яка є ще однією функцією безпеки, яка дозволяє вам знайти зниклий пристрій. Обидві ці функції ввімкнено за замовчуванням на всіх пристроях iPhone, і їх слід залишати такими.

До речі, якщо ви хочете перевірити, чи ввімкнено на вашому пристрої функцію «Знайти мій iPhone», ви можете перейти до:

settings > YOUR NAME > iCloud > Find My iPhone

Хоча функція блокування активації iCloud безперечно необхідна та чудово справляється зі своєю роботою, може виникнути ситуація, коли ви можете почуватися трохи безпорадними. Один із таких прикладів – коли ви купуєте вживаний iPhone і не розумієте, що він був заблокований.

У такій ситуації ви можете скористатися наведеними нижче інструментами, які допоможуть вам легко видалити блокування активації iCloud.

Давайте відразу. 🙂

Tenorshare 4MeKey

Ви можете легко зняти блокування активації iCloud за допомогою Tenorshare 4MeKey якщо ви забули пароль або придбали заблокований пристрій, як описано вище. Вам навіть не потрібен Apple ID, і ви можете увійти в магазин додатків миттєво після обходу блокування активації.

Після завантаження цього рішення на комп’ютер все, що вам потрібно зробити, це під’єднати пристрій IOS, натиснути «Почати втечу з в’язниці», і процес завершено.

Виконайте наведені нижче дії, щоб успішно видалити блокування активації iCloud зі свого пристрою IOS:

Крок 1. Завантажте та знайдіть програмне забезпечення на своєму комп’ютері.

Крок 2. Коли ви встановите та запустите його, можливо, ви побачите подібний екран із написом «Завантаження драйвера Apple», якщо він ще не встановлений. Зачекайте кілька хвилин, поки все буде повністю готово.

Крок 3. Тепер у вас буде такий екран. Прочитайте застереження та натисніть «Пуск». Після того, як ви це зробите, вам буде запропоновано прийняти їхні положення та умови, які, очевидно, потрібно прийняти, щоб продовжити. Зробіть це та переходьте до наступного кроку.

  Як вигнати когось із Netflix

Крок 4. На цьому кроці вам потрібно підключити пристрій IOS до комп’ютера, якщо ви цього ще не зробили, щоб розпочати процес розблокування.

Крок 5. Коли ви підключите свій пристрій, ви побачите такий екран, який попросить вас зробити джейлбрейк вашого пристрою. Ви можете зробити це самостійно або перейти за посиланням підручника на екрані, щоб отримати покрокові інструкції. Коли це буде зроблено, натисніть «Далі».

Крок 6: Тепер вам потрібно трохи почекати, щоб розпочався процес видалення. Коли це буде зроблено, ви повинні побачити щось подібне.

Крок 7: Ось і все. Ви успішно видалили активацію iCloud зі свого пристрою IOS. Тепер ви можете перевірити свій пристрій і увійти в App Store за допомогою нового Apple ID.

Це рішення сумісне з пристроями iOS від iPhone 5s до iPhone X. Ви також можете використовувати його з іншими пристроями Apple з iOS 12 і 14, такими як iPad і iPad PRO.

Tenorshare 4MeKey доступний як для Windows, так і для Mac.

Програмне забезпечення iRemove

Команда iRemove вірить у право кожного власника пристрою Apple дати друге життя своїм iPhone, iPad, Mac. Компанія розробляє в один клік Програмне забезпечення обходу iCloud що полегшує життя багатьом власникам нових, старих і вживаних пристроїв iOS і macOS.

Серія програм для обходу та розблокування, створена iRemove, підтримує всі можливі блокування пристроїв Apple:

  • Обхід блокування активації iPhone та iPad iCloud;
  • Обхід блокування SIM-карти iPhone і iPad;
  • Розблокування iPhone і iPad з вимкненим паролем;
  • Mac розблоковує інструменти для пароля мікропрограми EFI, екрана блокування активації Find My Mac, блокування PIN-кодом системи iCloud.

Кожне рішення є простим, швидким, доступним віддалено та вражаюче зручним для користувача.

Набір інструментів обходу iRemove iCloud не вимагає спеціальних навичок або пароля Apple ID. Це професійне програмне забезпечення робить усе за користувача, усуває проблему за кілька хвилин і надає довічну ліцензію на повторне використання того самого рішення в майбутньому. Програмне забезпечення покладається на експлойт CheckM8, такий самий, як і для втечі з в’язниці Checkra1n.

Перевага програмного забезпечення iRemove та служби обходу iCloud

Набір інструментів обходу iRemove iCloud має більше переваг, ніж просто рішення 2-в-1. Він сумісний з:

  • iPhone від 5s до X (GSM + MEID)
  • Моделі iPad 2013-2018 (Wi-Fi + стільниковий зв’язок)
  • Підтримується iOS 12.0 і вище
  • iPhone і iPad з блокуванням SIM-карти

Це зручне програмне забезпечення обходить блокування активації iCloud і повертає сумісний iPhone або iPad у повну роботу. Пристрій може здійснювати та приймати телефонні дзвінки, використовувати мобільний Інтернет, підключатися до Wi-Fi і дозволяти користувачам входити за допомогою свого Apple ID, iTunes iD, завантажувати програми тощо.

  Як використовувати метод split() у Python

Програмне забезпечення iRemove для обходу екрана блокування активації iCloud має високі оцінки на Trustpilot.

Як використовувати iRemove iCloud Bypass Tool?

Обхід блокування активації iCloud на iPhone або iPad відбувається швидко та займає лише три кроки.

Ось найпростіші речі, які можна зробити дистанційно:

Крок 1. Перевірте пристрій Apple

Необхідно завантажити свою Інструмент обходу блокування активації iRemove iCloudвстановіть його на комп’ютер і перевірте сумісність пристрою Apple.

Крок 2. Оплатіть довічну ліцензію

Відповідні користувачі можуть розмістити своє замовлення онлайн і отримати довічну ліцензію на використання вибраного програмного забезпечення iRemove.

Крок 3. Обійти блокування iCloud

Програмне забезпечення постачається з екранними посібниками та однією кнопкою «Пуск». Натисніть її, щоб обійти блокування iCloud на iPhone або iPad.

Послуга обходу є простою та швидкою. Він активує всі функції та функції на сумісному пристрої. І він готовий автоматично розблокувати SIM-заблоковані пристрої iOS за допомогою обходу блокування iCloud, що дозволяє користувачам підключатися до будь-якого оператора по всьому світу.

Набір інструментів iRemove iCloud Bypass — чудовий вибір, якому довіряють багато користувачів у всьому світі. Це гарантує швидкі рішення та надійні результати, але на даний момент працює лише на комп’ютерах macOS. Процеси віддаленого обходу та розблокування повністю автоматизовані та готові принести повне задоволення кожному клієнту, який відповідає вимогам.

Dr.Fone

Без технічних знань, Wondershare Dr.Fone дозволяє обійти блокування iCloud за лічені секунди на iPhone та iPad. Він може розблокувати телефони за допомогою 4-значного та 6-значного пароля, а також ідентифікатор обличчя та сенсорний ідентифікатор.

Якщо ваш пристрій працює під керуванням iOS 11.4 або ранішої версії, ви можете легко зняти блокування. Просто встановіть програмне забезпечення, натисніть кілька кнопок, і все готово. Це так просто. У них також є купа корисних статей, пов’язаних з розблокуванням пристроїв IOS, які ви повинні прочитати.

Dr.Fone доступний як для Mac, так і для Windows.

iPhoneIMEI

Інструмент, який може зняти блокування активації iCloud за допомогою схваленого AppleCare методу, iPhoneIMEI не міг забезпечити більш «законний» спосіб здійснення процесу.

Хоча більшість інших інструментів у цьому списку також надають можливість розблокувати ваш пристрій IOS за допомогою IMEI, той факт, що цей інструмент повністю зосереджений на цьому методі, лише дає вам впевненість у тому, наскільки добре він працює кожного разу.

  Як знайти конфліктні файли на Google Диску

Кроки для видалення блокування активації з iPhoneIMEI дуже прості. Просто введіть свій номер IMEI, щоб інструмент визначив модель телефону та мережу. Потім він видаляє поточний обліковий запис iCloud, який заблоковано, і пропонує вам створити новий.

Виконавши ці 3 прості кроки, ви матимете новий обліковий запис iCloud і доступний пристрій IOS без втрати гарантії AppleCare.

iMyFone iBypasser

iMyFone iBypasser допомагає обійти блокування активації iCloud без Apple ID або пароля. Ви також можете використовувати це для iPhone, iPad та iPod. Після зняття блокування активації iCloud ви зможете отримати доступ до пристрою, але не до телефонного дзвінка, стільникового зв’язку та iCloud вашого нового Apple ID. Отже, це потрібно пам’ятати.

Добре те, що якщо у вас є ліцензія на це рішення, ви можете використовувати його скільки завгодно разів для того самого пристрою. Незалежно від того, забули ви пароль, зламали ваш ідентифікатор Apple ID або ви купили вживаний заблокований пристрій, iMyFone iBypasser працює в усіх сценаріях.

ApowerUnlock

І останнє, але не менш важливе, ApowerUnlock також виконує досить чудову роботу, миттєво розблоковуючи ваш iPhone та iPad без пароля. Ви також можете розблокувати Face ID і Touch ID.

Незалежно від того, чи ваш екран був зламаний, ви купили заблокований вживаний телефон, ви забули свій пароль, код доступу, встановлений іншими особами ненавмисно, або через те, що ви були заблоковані після спроб введення пароля занадто багато разів, ApowerUnlock працює в усіх цих сценаріях.

Це надійне та надзвичайно просте у використанні рішення з простим інтерфейсом. Цінові плани починаються від 19,95 доларів США.

Висновок

Сподіваюся, використовуючи наведені вище рішення, ви зможете легко зняти блокування активації iCloud і отримати доступ до свого пристрою iOS.

Оновлення: якщо вам потрібне рішення для смартфона Android, перегляньте цю статтю, щоб видалити екран блокування Android.

Далі перегляньте деякі з найкращих антивіруси та брандмауери для пристроїв Apple.

Боретеся з шумозаглушенням на AirPods? Ось як його вимкнути та ввімкнути.