Значне оновлення Freo

Ключові висновки

  • Narwal Freo X Ultra має потужність всмоктування 8200 Па та щітку, яка не заплутується, що робить його першокласним роботом-пилососом і шваброю.
  • Завдяки інтелектуальній навігації та уникненню перешкод Freo X Ultra чудово підходить для ефективного очищення різних типів підлоги.
  • Freo X Ultra пропонує легке обслуговування завдяки одноразовим пакетам і стисненню пилу, хоча це коштує значно.

У місті новий робот-пилосос. Старший брат Нарвальського Фрео Narwal Freo X Ultra покращує гру, запроваджуючи потужність всмоктування 8200 Па, сертифіковану відсутність заплутування волосся та трилазерну навігацію та запобігання.

Випробувавши Freo X Ultra, я впевнений, що це робот-пилосос, який захопить ринок штурмом. Він усунув мої роздратування з оригіналом, і тепер я намагаюся знайти в ньому щось, що мені не подобається.

Narwal Freo X Ultra

Завдяки тиску 12 Н, потужності всмоктування 8200 Па, щітці, що не заплутується, одноразовому мішку об’ємом 1 л і стисненню пилу, Narwal Freo X Ultra є найновішим і найкращим роботом-пилососом і шваброю на ринку.

Торгова марка Narwal

Підключення Wi-Fi

Ємність мішка для пилу (л) 1 л

Виявлення заплутування Так

Батарея 210 хв

Потужність всмоктування 8200Па

плюси

  • Інтелектуальна навігація, яка дійсно працює
  • Очищення багатьох поверхонь
  • Чудово підходить для сімей з домашніми тваринами
  • Пристойна потужність всмоктування
  • Відмінна ефективність миття

мінуси

  • Немає функції саморозрядження
  • Дорого

Зі старим, з новим

Коли я переглянув Narwal Freo, я виявив, що досвід був досить чудовим. Було кілька речей, які мене непокоїли, наприклад подовжений час висихання швабри та попереднє прибирання, яке мені довелося зробити, щоб видалити перешкоди та дроти. Чи вирішить ці проблеми подальше спостереження?

Дивлячись на них, можна подумати, що Narwal Freo та Narwal Freo X Ultra — це один і той же продукт. На перший погляд я не бачу очевидних відмінностей. Однак Narwal Freo X Ultra починає проявляти себе під капотом.

Нижче наведено таблицю, яка висвітлює лише відмінності між двома моделями.

Narwal Freo X Ultra

Нарвал Фрео

Потужність всмоктування

8200 Па

3000 Па

Роликова щітка

Плаваюча щітка без заплутування

Щітка з гуми і щетини

Відро для сміття/спорожнення

Одноразовий мішок на 1 л. Стиснення пилу Зберігає пил до 7 тижнів

Контейнер для пилу на 500 мл

Відро для пилу/Сушка мішка

Так

Немає

Сенсорні масиви

Трилазерна структура світла Інфрачервоний ультразвуковий

LDS інфрачервоний ультразвуковий

Поради Freo

Автоматичне визначення зон сильного забруднення

Жодного

  Як виправити, що гумка GIMP не працює

Як бачите, з Freo X Ultra ви отримуєте більш ніж удвічі більшу потужність всмоктування, ніж Freo. Але те, що мене захопило, так це щітка, яка не заплутується. З двома котами в домогосподарстві досить часто можна знайти скупчення шерсті навколо цього місця. І, як людина з довгим волоссям, моєму дому не чуже бездомне волосся.

Джорджі Перу / MakeUseOf

У мене є мій новий друг-робот уже кілька тижнів, і на зображенні вище показано результати після щоденного прибирання пилососом і шваброю. Немає жодного скупчення волосся, хутра чи бруду. Щітка з нульовим заплутуванням справді робить те, про що говорить!

Джорджі Перу / MakeUseOf

Я включив те саме зображення вище, цього разу з Freo, яке я тестував раніше. Різниця в бруді, волоссі та загальному догляді вражає. Мене це вразило, особливо тому, що багато брендів стверджують, що роблять X, Y та Z, хоча насправді вони не роблять жодного з них.

Цей не насолоджується смаком предметів

Джорджі Перу / MakeUseOf

Однією з найбільших проблем, які я мав з Narwal Freo, було те, що я мав підготувати територію перед тим, як відправити його в дорогу. Стільці потрібно підняти, миски з котячою їжею прибрати, а дроти прибрати з поля зору.

Однак Freo X Ultra, схоже, був оновлений додатковими датчиками, які гарантують, що він уникає перешкод. Миски моїх котів ставлять на килимок, тому що, чесно кажучи, вони повинні кидати на підлогу більше їжі, ніж споживати. Цей силіконовий килимок не створював би жодних проблем, коли Narwal Freo був на волі. Тепер килимок може залишатися там, де він є, тому що X Ultra акуратно обходить його без проблем.

Нарвал стверджує, що нова модель оснащена технологією LiDAR SLAM 4.0, яка дозволяє сканувати оточення на 360 градусів. Бічні та передні датчики уникають перешкод і акуратно очищають краї. Зітхнув із полегшенням, оскільки тепер я можу планувати пристрій, не турбуючись про те, що він може з’їсти.

  Як ввести N з тильдою зверху (Ñ ñ) : Повний посібник

Він адаптується до різних типів підлоги

Джорджі Перу / MakeUseOf

Замість того, щоб згортати килим на моїй підлозі та прибирати його в безпечне місце, Freo X Ultra вміло визначає тип підлоги, на якій він стоїть, і регулює накладки швабри та тиск.

Якщо ви запрограмували свого робота на пилосос і швабру, а не на пилосос, а потім на миття, адаптація типу підлоги особливо корисна. Замість того, щоб намочувати ваші килими чи доріжки мокрою шваброю, Freo X Ultra піднімає подушечки швабри на 12 мм, щоб запустити режим лише всмоктування.

Карта, яка відображається в додатку, навіть оновлюється, щоб показати різні текстури підлоги. Це чудова функція, оскільки ви можете додавати заборонені зони для певних зон і типів підлоги.

Це все ще неймовірно швидко

Джорджі Перу / MakeUseOf

Базова станція не зазнала особливого оновлення. Насправді, у будь-якому випадку, на сенсорній панелі тепер менше опцій. Мене, як користувача програми, це не турбує, але для деяких користувачів це може бути проблемою.

Коли Narwal Freo X Ultra підключено, налаштування займає кілька хвилин. І, як і у Freo, перше картографування знадобилося кілька секунд, щоб виявити нижній поверх мого будинку.

У додатку є додаткові опції та налаштування, які дозволяють налаштувати миючий засіб, інтенсивність сушіння, режим чищення тощо. Ви можете легко запланувати завдання, щоб Freo X Ultra прибирав у певний час доби протягом тижня.

Коли цикл прибирання завершиться, робот повернеться на базову станцію, щоб помити та висушити швабри.

Легке обслуговування для перемоги

Джорджі Перу / MakeUseOf

Замість конструкції з підйомною кришкою, як у Freo, ви можете легко зняти верхню кришку Freo X Ultra, щоб отримати доступ до смітника. Ви можете спорожнити контейнер для пилу, коли він заповниться, навівши його над домашнім контейнером, або ви можете скористатися одним із одноразових мішків для пилу, що входять у комплект.

Джорджі Перу / MakeUseOf

Мішки для пилу постачаються з прикріпленим до них фільтром, щоб забезпечити однаковий рівень очищення та фільтрації. На відміну від контейнера для пилу Freo на 500 мл, одноразові пакети можуть перевозити до 1 л бруду та пилу.

Особисто мене не хвилюють одноразові пакети. Легко натиснути на затискач збоку відра для сміття, щоб вивільнити відходи. А оскільки Freo X Ultra очищає та висушує контейнер, коли повертається до базової станції, бруд не накопичується швидко, як Freo.

  9 найкращих інструментів моніторингу JBoss

Джорджі Перу / MakeUseOf

Оскільки пилосос акуратно стискає те, що він всмоктує, вам, можливо, не доведеться спорожняти смітник протягом 7 тижнів, що дуже вражає. Як бачите, пилосос ефективно зібрав багато пилу, бруду та волосся.

Процес стиснення акуратно збирає сміття у форму пилової кулі. Це займає менше місця, а також збирає все, що залишилося від базової станції та роликів. Фільтр HEPA також зменшує потребу в регулярному технічному обслуговуванні, що є елементом, який інші роботи-пилососи повинні взяти з книги Нарвала.

Джорджі Перу / MakeUseOf

Зняти робота з базової станції для спорожнення легко завдяки вбудованій ручці. Однак варто попередити, що він досить важкий, тому я б рекомендував ручку для простого переміщення пристрою, а не перенесення його занадто далеко.

Як і Freo, базова станція Freo X Ultra ефективно постачає свіжу воду до Narwal, регулярно очищаючи швабри, коли він повертається. Брудна вода подається в наступну каністру, що дозволяє легко вилити її в раковину, коли її потрібно спорожнити.

Знову ж таки, тут немає функції самостійного спустошення, але насправді це єдине, чого не вистачає цій комбінації робота-пилососа/швабри.

Спрощене прибирання за ціною

Я був справді вражений Narwal Freo X Ultra. Якщо ви хочете спробувати, ви можете за ціною 1399,00 доларів США. Цю пігулку важко проковтнути, тому що вона коштує невелику суму. Але якщо ви хочете інвестувати в робота, який буде підтримувати чистоту у вашому домі та потребуватиме мінімального обслуговування, тоді вам варто обрати це.

Якщо ви купуєте Freo X Ultra, вам також потрібно буде врахувати додаткові витрати, які можуть виникнути в дорозі. Наприклад, якщо вам потрібно замінити подушечки для швабри, мішок для пилососа, фільтри HEPA, щітку або миючий засіб, вам потрібно буде придбати їх окремо.

Чи варто купувати Narwal Freo X Ultra?

З вимогливою роботою, домашніми тваринами та маленькою дитиною пилососити та мити мій дім легко збивається зі списку пріоритетів. Але з Narwal Freo X Ultraя можу бути в курсі прибирання, докладаючи мінімальних зусиль.

Якщо ви шукаєте пилосос, який виконає важку роботу за вас, розумно відображаючи та прибираючи ваш дім, а також миє підлогу попутно, цей мій новий друг, безперечно, може допомогти.

Narwal Freo X Ultra

Завдяки тиску 12 Н, потужності всмоктування 8200 Па, щітці, що не заплутується, одноразовому мішку об’ємом 1 л і стисненню пилу, Narwal Freo X Ultra є найновішим і найкращим роботом-пилососом і шваброю на ринку.