Знання Next.js проти React для розробників

Categories:

React — одна з найпопулярніших бібліотек для створення користувацьких інтерфейсів, а Next.js — один із найпопулярніших фреймворків для створення користувацьких інтерфейсів.

Next.js створено за допомогою React. Отже, між ними є багато спільного. Очевидно, що заплутатися між цими двома.

Давайте глибше зануримося в ці два і подивимося, чим вони відрізняються в проясненні плутанини. Почнемо з React.

React: початок роботи

React — це бібліотека з відкритим вихідним кодом для створення інтерфейсів користувача за допомогою JavaScript. React використовується для створення односторінкових веб-додатків. Що я маю на увазі під односторінковими програмами? Програма матиме єдиний HTML-документ і оновлюватиме його за потреби.

Створення односторінкових веб-додатків зараз на найвищому рівні. І ми можемо сказати, що React є найпопулярнішою бібліотекою на даний момент у цьому домені. Це не перебільшення.

Доступно багато пакетів React, що полегшує життя розробників. Коли справа доходить до створення веб-додатків, ми можемо створити будь-який тип веб-додатків за допомогою React.

React був розроблений Facebook. Тепер кожен може зробити свій внесок у це. І це підтримується Facebook.

Давайте перевіримо деякі функції React.

Віртуальний DOM

Веб-програми оновлюватимуть певні її частини, не впливаючи на інші частини, наприклад показ завантажувача під час отримання даних і оновлення цієї частини веб-програми отриманими даними. Це оновлення DOM у браузері, якщо говорити більш технічно.

Без таких бібліотек, як React, ми б зробили це за допомогою ванільного JavaScript, який є неефективним, оскільки операції DOM дуже дорогі. React представляє концепцію віртуального DOM для вирішення цієї проблеми.

Віртуальний DOM є копією реального DOM. Коли є якісь оновлення, React спочатку оновлює їх у віртуальному DOM і порівнює їх із справжнім DOM. І React оновить справжній DOM, лише якщо є будь-які зміни та лише змінені частини. Таким чином, він виконує менше операцій над реальним DOM, значно скорочуючи час оновлення.

Без таких бібліотек, як React, Інтернет був би дуже повільним.

компоненти

Компоненти є будівельними блоками інтерфейсу користувача в React. Ми можемо сказати, що все в React є компонентом. Ці компоненти можна повторно використовувати в додатку React.

Скажімо, у нас є кнопка, яка має певний набір стилів. У React ми можемо створити компонент, який відповідає за рендеринг кнопки зі стилями на основі властивостей, які ми їй передаємо. Ми можемо налаштувати цей компонент кнопки так, як хочемо, використовуючи пропси. Ось як ми можемо повторно використовувати компоненти в додатку React.

  Найкращий додаток для сну 2021 року (включаючи програми для відстеження сну)

Компоненти можуть допомогти організувати нашу програму в невеликі блоки інтерфейсу користувача. Ми можемо розташувати їх так, як ви хочете.

JSX

Ми можемо написати HTML у JS під назвою JSX. Він виглядає схожим на HTML, але це JSX. Ми можемо використовувати JavaScript з JSX і мати доступ до всіх атрибутів HTML разом з ним.

JSX використовується для визначення структури інтерфейсу користувача. Кожен компонент повертатиме JSX, який відтворюватиметься в DOM.

Односторонній потік даних

Потік даних між компонентами необхідний, щоб зменшити їх. Якщо у нас немає потоку даних між компонентами, ми повинні розмістити все в одному компоненті.

Реакція слідує за односпрямованим потоком даних, який йде від батьків до дітей. Ми можемо передавати дані від батьківських компонентів до дочірніх компонентів у React. Дочірній компонент не може змінити стан безпосередньо в батьківському компоненті. Це можна зробити, передавши зворотні виклики.

Односпрямований потік даних робить налагодження простим. Компоненти виглядають набагато простіше, оскільки всі компоненти не повинні підтримувати стан.

Вивчити React дуже просто, якщо ви знаєте JavaScript. Щоб розпочати роботу з React, достатньо документів.

Next.js: початок роботи

Next.js — це фреймворк React для створення веб-додатків. Він створений на основі React. Він був створений Vercel. Отже, у ньому будуть доступні всі функції React. Що особливого в Next.js? Давайте розглянемо деякі особливості, які роблять його особливим, крім компонентів react.

Попереднє рендеринг

Next.js візуалізує кожну сторінку заздалегідь. Попередня візуалізація швидко завантажить сторінку у браузері зі статичним HTML. Пізніше він завантажує JavaScript, необхідний для цієї сторінки. Це покращує продуктивність і SEO сторінки.

У ньому є два типи попереднього рендерингу. Один — статична генерація сайту (SSG), а інший — візуалізація на стороні сервера (SSR). SSG генерує HTML під час створення та повторно використовує його для інших запитів.

SSR генерує HTML для кожного запиту, що робить його трохи повільнішим, ніж SSG. Next.js пропонує використовувати SSG, доки використання SSR не стане обов’язковим.

Next.js також попередньо завантажує сторінки, які мають посилання (з компонентом Link) на поточній сторінці перегляду. Завдяки цій чудовій функції сторінки завантажуються дуже швидко під час руху.

Маршрутизація

Next.js постачається з вбудованою системою маршрутизації. Він підтримує систему маршрутизації на основі каталогу. Щоб створити маршрут, ми повинні створити сторінки в певному каталозі. У React ми повинні використовувати пакет, щоб досягти цього.

API

Ми можемо створювати API за допомогою Next.js, наприклад express. Це відкриває нову можливість створювати додатки з повним стеком за допомогою Next.js. Можливо, він не такий ефективний, як спеціальний серверний фреймворк, але виконує свою роботу.

Інші особливості

Існують інші функції, такі як оптимізація зображень, вбудована підтримка CSS, мета-теги для кожної сторінки (для кращого SEO) тощо; усі функції, які ми бачимо досі, є додатковими функціями Next.js на додаток до функцій React.

  5 безпарольних плагінів WordPress для легкого входу в систему techukraine.net

Next.js набув великої популярності з моменту його випуску. Вивчити Next.js дуже важливо, якщо ви знайомі з React. Але не обов’язково навчитися реагувати першим. Ви можете почати з будь-кого спочатку. JavaScript є обов’язковим для них обох.

Досі ми бачили різні функції React і Next.js. Давайте порівняємо їх обох.

React проти Next.js

Існує багато спільного між React і Next.js. Ви вже знаєте, чому між ними багато подібності. Основні поняття в них однакові. Давайте порівняємо деякі з них пліч-о-пліч.

Код

Давайте подивимося на простий Hello World! Компонент у react і next.js.

Реагувати

function App() {
  return (
   <div className="app">
     Hello World!
   </div>
  );
}
export default App;

Next.js

export default function Home() {
 return (
  <div className="app">
   Hello World!
  </div>
 )
}

Якщо ви бачите код, між ними немає різниці.

Структура папки

React — це бібліотека, яка не має певної структури папок. Ми можемо впорядкувати папки та файли відповідно до наших уподобань і варіантів використання.

Next.js також не має суворої структури папок, якої слід дотримуватися. Але нам потрібно створити сторінки в папці pages лише для маршрутизації. Це єдине обмеження, яке ми маємо в next.js. Ми можемо впорядкувати всі інші папки та файли як React.

Продуктивність

Додатки Next.js трохи швидші порівняно з додатками React. Для їх створення Next.js використовує методи попереднього відтворення. Але це не означає, що ми не можемо зробити програми React швидкими. Ми також можемо досягти того ж за допомогою React. Нам потрібно докласти для цього додаткові зусилля.

TypeScript

TypeScript відіграє важливу роль у великих програмах. Без TypeScript більшість розробників будуть злитися на налагодження додатків. Не хвилюйтеся, і React, і Next.js підтримують TypeScript.

Інші особливості

І React, і Next.js значною мірою підтримуються творцями. Спільнота дуже велика для них обох порівняно з іншими інтерфейсними бібліотеками та фреймворками. Якщо ми десь застрягли під час розробки додатків за допомогою React і Next.js, існує велика ймовірність, що ми знайдемо рішення в Інтернеті.

Документація з них дуже хороша для початку. Чого ми чекаємо? Перейдіть до документації React і Next.js, щоб почати з ними.

Резюме

FeaturesReactNext.jsCodeЗнання JavaScript достатньо для кодування додатків React. Код подібний до React, оскільки він побудований над ним. Структура папок Не накладайте суворих вказівок на структури папок. Це накладає частину структури папок, якої потрібно дотримуватися (Сторінки маршрутизація).TypeScriptВін підтримує typescript.Він також підтримує typescript.Відтворення на стороні сервераНемає вбудованої підтримки відтворення на стороні сервера.Є вбудована підтримка відтворення на стороні сервера з попередньою вибіркою (SSG і SSR)ПродуктивністьA Трохи повільніше порівняно з Next.jsТрохи швидше порівняно з React. Спільнота та технічне обслуговування Добре підтримується Facebook, з великою спільнотою з відкритим вихідним кодом, яка підтримує це. Vercel також виконує чудову роботу з підтримки. Крім того, він має підтримку спільноти з відкритим кодом. Документація та навчання Добре задокументовано, навіть для початківців. Ви можете почати працювати будь-коли, якщо знаєте JavaScript. Має гарну документацію, і навчання буде швидшим, якщо ви знаєте концепції React. React проти Next.js

  Як змінити логотип плану в Microsoft Planner

Який обрати?

Ну, ніхто не може відповісти на це питання. Це залежить від різних речей, таких як тип проекту, що він робить, його мета тощо; ми можемо зробити висновок, переглянувши всі їх характеристики та їхні вимоги.

Одна річ, на основі якої ми можемо швидко зробити висновок, це SEO. Якщо ваш проект потребує багато SEO, краще вибрати Next.js.

Щоб зробити висновок, ми розглянули різні фактори в усіх сценаріях. Якщо ми не можемо зробити висновок, тоді краще піти з React. І ми завжди можемо перейти до іншого на ранній стадії, оскільки міграція коду не займає багато часу. Ви знаєте, чому це не займає багато часу 😄.

Обидва мають хорошу спільноту. Ви знайдете рішення майже для будь-якої проблеми, з якою стикаєтеся під час роботи з React і Next.js, оскільки вони широко використовуються у домені зовнішнього інтерфейсу. Ви знайдете багато пакетів для створення веб-додатків. Ми можемо використовувати однакові пакети як у React, так і в Next.js.

Завжди важко приймати рішення. Але не бійтеся приймати рішення😜.

Висновок

Можна сказати, що Next.js є надмножиною React. Next.js створено з більшою кількістю функцій разом із функціями React, які його використовують. Тож порівнювати їх не ідеально. І все-таки ми це зробили😅. У будь-якому випадку, тепер у вас є ідея найвищого рівня щодо React і Next.js.

Як бачите, відмінностей між ними небагато, за винятком додаткових функцій Next.js, які очевидні. Ось і все на сьогодні. Давайте закінчимо це невеликою пропозицією.

Ми рекомендуємо вам спочатку почати з React, якщо ви збираєтеся вивчати інтерфейсний фреймворк. Концепції React зроблять вивчення Next.js шматком пирога.

Ви також можете дослідити деякі найкращі ресурси, щоб вивчити ReactJS.