Знаковий шпигун проти Mad Magazine. Шпигунська гра вийшла зараз для Android [Paid]

Поки друковане слово має цінність, Mad Magazine збереже своє місце в анналах гумору. Вони відповідальні за деякі з найбільш знакових приколів нашого часу. Немає більше культових, ніж Шпигун проти Шпигуна. З численними бестселерами, повністю створеними про життя чорного та білого шпигуна, кожен з яких перемагає один одного, використовуючи ряд пасток. Її гра була вперше опублікована компанією First Star Software в 1984 році для 8-розрядних комп’ютерів Atari, Commodore 64 і Apple II. Інноваційним було слово, особливо для того часу, коли це була гра для двох гравців із розділеним екраном. Гра була жива в тій чи іншій формі, вона потрапила на мобільні телефони ще в 2012 році через iOS. Тепер програма «Шпигун проти шпигуна» вийшла на Android.

У наші дні ностальгія є прибутковим товаром, кожна власність, яка колись була популярна десятиліття тому, перевтілюється в тій чи іншій формі. Це пов’язано з тим, що одна і та ж назва може бути продана для однієї й тієї ж демографічної групи кожного наступного покоління. Це не трагедія, це просто бізнес. Хороший у цьому бізнес. Ось як це виглядає на Android.

  Отримайте візуальний і тактильний відгук зі свого телефону, коли ви робите помилку [Android]

Ігровий процес

Елементи гри практично не змінилися в порівнянні з оригінальною назвою. Ваше завдання – втекти з посольства раніше, ніж це зробить ваш опонент. Щоб втекти, вам потрібно буде зібрати кілька предметів у портфелі. Місія полягає в тому, щоб обійти посольство, шукаючи ці предмети, після того, як знайдені, ви можете зберігати знайдені предмети позаду або всередині різних об’єктів. Ви можете мінувати інші предмети та предмети, щоб уповільнити свого супротивника. Ви виграєте, відновивши всі свої речі, поклавши їх у портфель і вийшовши з посольства. Оригінальний дизайн гри виник через обмеженість свого часу, однак він представляв настільки захоплюючу проблему, що, незважаючи на те, що технології пішли набагато далі, цей елемент залишився. Це весела гра, особливо з її опцією для кількох гравців. Ви можете грати в розділений екран або грати через Wi-Fi. Якщо багатокористувацький режим вам не подобається, існує безліч рівнів для одиночних гравців, які протистоять вам супротивника на ЦП. Враховуючи, що це продукт Mad, ви можете очікувати сміх. Гра починається з надання вам довільних 64 доларів і більше ніколи не просить грошей. Це саме по собі є освіжаючою особливістю в наш час.

  Завантажте кілька дисків Android на DNA Droid за допомогою MultiROM

графіка

По суті, гра є переробкою оригіналу, у вас є можливість перемикатися між ретро 8-бітовою графікою – і вона ретро, ​​а не сучасною 8-бітною графікою – або сучасною графікою з більш високою роздільною здатністю. Сучасні візуальні елементи оновлюють гру, не заважаючи ігровій механіці. Немає жодних збоїв, про які можна говорити, візуальні елементи керуються так само добре, як і з ресурсами, доступними на момент його оригінального випуску.

Звук

Звук відповідає візуальним характеристикам і пропонує функцію перемикання між сучасним і ретро. Ви можете теоретично відтворити оригінальну гру на своєму телефоні. Про інші звуки писати нема про що, враховуючи, що це гра, заснована на коміксах без діалогів, будь-який звук прийнятний, оскільки в ньому буквально немає тесту.

  Як редагувати ярлики на екрані блокування в Android 8

Висновок

Гра весела, настійно рекомендується для багатокористувацької гри з друзями. Це освіжаюча ідея, яка не передбачає купівлі речей після первинної покупки, а вартість відтворення зберігається до тих пір, поки вистачить акумулятора.

Отримайте Spy vs. Spy для Android [$2.99]