Знайдіть, хто живе у вашому районі?

Categories:

Якщо ви подібні до більшості людей, ви дали час подумати, хто насправді ваші сусіди. Вони можуть тепло вітати вас через паркан або махати рукою, коли ви вигулюєте собаку, але хто вони за зачиненими дверима? Чи справді це ті люди, з якими ви хочете жити поруч і спілкуватися зі своєю сім’єю? Ці занепокоєння можуть бути ще більш поширеними під час переїзду в новий район або коли хтось переїхав по сусідству. Незважаючи на те, що більшість людей при більш уважному огляді, винятки з цього правила можуть мати кримінальне минуле.

Найкращий і найпростіший спосіб дізнатися про людей, які живуть навколо вас, — скористатися службою перевірки справ. Це веб-сайти, які можуть здійснювати пошук у загальнодоступній інформації, щоб розкрити детальну інформацію практично про будь-кого. Ці дані аналізуються з різних джерел, зокрема з кримінальних та судових записів. Тож якщо ви живете поруч із засудженим злочинцем або навіть якщо ваш дружній новий сусід судили за злочин, ви будете знати про це все.

У цій статті ми збираємося розповісти вам, як використовувати перевірку, щоб дізнатися, скільки злочинців живе у вашому районі, а також порекомендуємо найкращі сайти для використання.

Як розпізнати злочинця

Кожен бачив по телевізору реальні кримінальні шоу та детективні драми. З цих творів художньої літератури легко припустити, що злочинців легко помітити. Зрештою, скільки разів ви успішно визначали винуватця у улюбленому серіалі? У реальності, на жаль, рідко все буває так легко; Злочинці, як правило, нічим не відрізняються від усіх інших і можуть не вирізнятися поведінкою. Ця поверхня нормальності може бути просто підступною маскою, за якою ховається темне минуле.

Більше того, довічне ув’язнення отримують лише найзапекліших злочинців. Це означає, що в наші громади щодня відпускають людей, засуджених за всілякі злочини. Деякі з них будуть перетвореними персонажами і не становлять загрози для вас і вашої родини. Але з іншими особами це може бути не таким упевненим.

З цих причин жодні інструкції щодо виявлення злочинців, ймовірно, не дадуть вам необхідної впевненості. Єдиний варіант, який може дати вам спокій, – це запустити перевірку.

Як перевірка справ може виявити злочинців у вашому районі?

Веб-сайти, які перевіряють історію, мають можливість шукати у величезних масивах загальнодоступної інформації, щоб розкопувати приховані в іншому випадку подробиці про життя людей. Ці компанії особливо корисні для виявлення злочинців, сексуальних хижаків та інших неприємних персонажів з історією поганої поведінки, оскільки вони аналізують кримінальні та судові записи у своїх дослідженнях.

На щастя, наша система правосуддя ретельно збирає та зберігає ці записи. Адже влада використовує ті самі дані, щоб захистити суспільство від поганих хлопців! Ми також можемо зберігати пильність, використовуючи цю інформацію, якби тільки знали, як сортувати величезну кількість даних. Якщо ви ніколи не намагалися отримати судові документи, будьте впевнені, що пошук вручну в архівах є трудомістким процесом, можливо, надзвичайно.

Завдяки складній технології пошуку на сайтах із перевіркою інформації завдання сортування в інформаційних фондах стає тривіальним. Те, на що вам можуть знадобитися місяці, щоб робити вручну, можна зробити за лічені дні або навіть хвилини. За допомогою правильної служби перевірки даних ви можете повною мірою використовувати загальнодоступні дані, щоб захистити себе та своїх близьких від неприємних персонажів.

  Отримуйте 360° фотографію щоразу, коли відкриваєте нову вкладку в Chrome

Яку інформацію про чиїсь судимість може виявити перевірка?

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Компетентна перевірка має бути в змозі розповісти вам все, що можна знати про злочини, за які хтось міг бути засуджений, а також про вироки, які їм було винесено. Інші цікаві місця можуть включати:

Де і коли їх заарештували
У якому злочині їм інкримінували
Будь-які фотографії, зроблені з них
Чи був цей злочин тяжким чи проступком
В якій в’язниці вони сиділи
Назва та регіон будь-якого суду, в якому вони судилися
Чи засудили їх, чи виправдали, чи справу проти них закрили
Який вирок вони отримали
Якщо вони знаходяться в реєстрі сексуальних злочинців

Приховати цю інформацію неможливо. Це питання загальнодоступного характеру і залишатиметься таким на невизначений термін. Більшість сайтів для перевірки інформації мають доступ до всіх цих даних і можуть зіставити їх із пошуковим запитом, навіть якщо у вас є лише мінімальні відомості про людину. Тому, якщо у вашому районі є хтось із кримінальним минулим, який може становити загрозу для вашої родини, перевірка справ майже гарантовано виявить це.

Найкращі сайти для перевірки даних, щоб дізнатися, скільки злочинців живе у вашому районі

Якщо ви хочете знати, скільки злочинців проживає у вашому районі, перевірка справ не складна, але може бути важко вирішити, який сайт використовувати. В Інтернеті є десятки різних сайтів, і всі вони вважаються найкращими у своїй справі. Багато хто може добре перевірити кримінальну історію людини, але там завжди є кілька шарлатанів. І якщо ви збираєтеся витратити кілька доларів на перевірку інформації про когось, ви можете також переконатися, що використовуєте найкращий із можливих сайтів.

Але як зробити такий вибір? Існує ряд основних критеріїв, які більшість користувачів шукають у службі перевірки даних. Ті:

Детальні дослідження. Деякі сайти пропонують більш детальні та ретельні дослідницькі служби, охоплюючи більше джерел, ніж інші. Щоб бути впевненим, що ви дізнаєтеся все, що вам потрібно знати, вам потрібно вибрати сайт, який пропонує високоякісні та глибокі дослідження.
Швидкі результати – якщо ви турбуєтеся про людей у ​​вашому районі, вам потрібно швидко отримати відповіді. Час відповіді може змінюватися, але найкращі сайти мають бути здатними надати основні результати за кілька хвилин, а повний профіль персонажа — не більше ніж за 4-5 робочих днів.
Точні та зрозумілі звіти. Остаточні звіти є життєво важливими, але їх якість може значно відрізнятися від сайту до сайту. Але найкращі сайти надають точні звіти, які легко читати та розуміти.
Налаштування пошуку – навіть якщо ви мало знаєте про своїх сусідів, ви все одно можете перевірити їх. Найкращі сайти можуть отримати доступ до точних даних на основі мінімальної інформації, наданої вами.
Придатна інформаційна панель – більшість сайтів використовують онлайн-панель для керування пошуковими запитами, звітами та іншими даними. Але дизайн і зручність їх використання можуть значно відрізнятися. Найкращі сайти пропонують інформаційну панель, яка інтуїтивно зрозуміла у використанні та добре розроблена.
Мобільні програми. Люди все частіше віддають перевагу доступу до онлайн-сервісів на своїх мобільних пристроях, тому багато з найкращих сайтів зараз пропонують спеціальні програми для всіх основних платформ.
Хороша підтримка клієнтів. Якщо у вас виникли проблеми з пошуком або запитання щодо результатів, вам знадобиться надійна та корисна служба підтримки клієнтів.

На даному етапі варто зазначити, що, хоча більшість провідних сайтів перевірки фону мають надзвичайно вражаючий досвід надання точних результатів, жоден не гарантує, що вся інформація, яку вони отримують, є 100% точною. Вони іноді роблять помилки. Але відгуки користувачів з усіх сайтів, які ми рекомендуємо в цій статті, виняткові, і ми без вагань рекомендуємо кожен з них.

  Як виправити, що клавіші зі стрілками не працюють в Microsoft Excel

1. Підтверджено

BeenVerified — це чудовий сайт для перевірки справ, який пропонує чудовий комплексний сервіс, підкріплений значним послужним списком для виявлення злочинних даних. Користувачі можуть вибрати з двох рівнів цін. На базовому рівні BeenVerified шукатиме сотні різних джерел, включаючи кримінальні записи та реєстри сексуальних злочинців, а також фінансові записи, звіти про майно, дані соціальних мереж, історію адрес та багато іншого. Якщо ви хочете отримати повнішу картину, їхня преміальна послуга включає в себе відправку бігуна до суду для пошуку будь-яких судових записів, які можуть існувати.

Підсумкові звіти BeenVerified справді вражають, вони об’єднують усі результати досліджень у зручний для читання документ. Ця схильність до зручності поширюється і на їхню приладову панель, завдяки інтуїтивно зрозумілому та зручному дизайну. Вони також пропонують спеціальні програми для додатків iOS та Android, тож ви можете легко отримати доступ до своїх даних у дорозі. Крім усього цього, їхня служба підтримки клієнтів є однією з найкращих. Він доступний протягом тривалого часу, сім днів на тиждень, і його можна отримати за допомогою електронної пошти або телефону.

2. Миттєвий CheckMate

Інший сайт для перевірки справ вищого рівня – це Instant CheckMate. Вони пропонують дворівневу послугу, причому базова послуга охоплює дані про судимості, реєстри сексуальних злочинців, записи про шлюб і розлучення, дані родичів, історію адрес та будь-які загальнодоступні профілі в соціальних мережах. Додаткова інформація, така як більш детальні судові записи, фінансова історія, водійські права та посвідчення на зброю, вимагають від користувачів платити трохи більше за свої послуги преміум-класу.

Недоліком CheckMate є те, що він пропонує лише програму для Android, доступну на даний момент. Але вони мають чудову онлайн-панель, яка повинна працювати на більшості пристроїв Apple через веб-браузер. Підсумкові звіти CheckMate також добре викладені та їх легко слідувати, а обслуговування клієнтів працює цілодобово. Маючи багато мільйонів успішних пошуків, CheckMate має хороші можливості для викорінення прихованих злочинців у вашому районі.

3. Правдошукач

Truthfinder пропонує одну з найбільш повних послуг. Їхній пошук на базовому рівні включає більшість кримінальних і судових записів, а також реєстри сексуальних злочинців і записи водіїв, особисту інформацію та інформацію про відомих родичів. На своєму преміальному рівні вони також шукатимуть такі речі, як історія освіти, записи виборців, наявність зброї та інших ліцензій. Крім того, Truthfinder пропонує службу глибоких веб-досліджень, яка, як вони стверджують, шукає в більшій кількості онлайн-джерел і профілів у соціальних мережах, ніж будь-який інший сайт.

З огляду на те, як Truthfinder аналізує вражаючу кількість джерел даних, простота їхніх підсумкових звітів є справді винятковою, причому читабельність є першочерговою проблемою. Ця філософія поширюється на їхню онлайн-панель, яка є гладкою та легкою у використанні. На жаль, лише користувачі Android мають доступ до спеціального додатка, але користувачі iOS все ще можуть добре використовувати інформаційну панель. Незалежно від того, як ви вирішите взаємодіяти з Truthfinder, вам буде легше відпочити, знаючи, що служба підтримки клієнтів доступна цілодобово, без вихідних на їхній безкоштовний номер.

4. Інтеліус

Intelius є ефективним інструментом для розкриття злочинців, які можуть ховатися у вашому районі. Вони здійснюють пошук у широкому діапазоні джерел, включаючи всі основні набори даних про злочини, і обіцяють побудувати чіткий портрет будь-якої особи з наявної інформації. Це включатиме такі відомості, як повні контактні дані особи, історія адрес, кримінальні довідки, дані реєстру сексуальних злочинців, фінансова історія, майнові записи, історія освіти тощо.

  Як запобігти перегріву вашого Mac

Коли пошук буде завершено, ви можете очікувати, що ваші висновки будуть представлені в тому, що ми вважаємо одним із найкрасивіших звітів у галузі. У будь-який момент під час процесу ви можете перевірити свої дані через оптимізовану онлайн-панель Intelius або спеціальні програми для пристроїв Android і iOS. На цьому зручність не закінчується: на їхньому веб-сайті з’являється чудовий інструмент для усунення несправностей, коли у вас виникнуть проблеми. Маючи понад 50 мільйонів успішних перевірок, Intelius є надійним вибором для захисту вашої родини.

Готові розкрити кримінальну правду своїх сусідів? Увійдіть у Intelius, використовуючи нашу ексклюзивну знижку.

Чому перевірки фону не безкоштовні?

Якщо дані, які використовуються службами перевірки даних, є загальнодоступними, чому ми повинні платити за доступ до них? Правда в тому, що ці дані можуть бути відкрито доступними, але доступ до них не безкоштовний. Багато публічних архівів вимагають плату за запити своїх записів, і ці витрати несе будь-яка служба перевірки справ, якою ви користуєтеся. Більше того, провідні компанії, подібні до рекомендованих вище, аналізують величезні масиви інформації, використовуючи складну пошукову технологію, яка потребує грошей для розробки, підтримки та роботи. Нарешті, є ціна людської праці, оскільки працівники повинні отримувати гроші разом із будь-якими учасниками, які можуть бути відправлені для відновлення фізичних архівів.

Є кілька сайтів, які стверджують, що пропонують безкоштовну службу перевірки даних. Наша порада — бути дуже обережними з ними. Якщо вони безкоштовні, вони, швидше за все, запропонують неякісні послуги та нададуть неточні результати. Деякі з них навіть можуть стати прикриттям для хакерів, які прагнуть зламати ваші власні дані або навіть розмістити шкідливе програмне забезпечення на вашому пристрої.

Використання професійних послуг не коштує багато, і всі вони мають чудовий досвід щодо надійності та точності. Дані, які вони надають вам, майже завжди надійні, а це означає, що вони пропонують чудове співвідношення ціни і якості. І якщо є щось, за що ви не можете по-справжньому оцінити, це безпека вашої родини.

Висновок

Якою б не була причина для занепокоєння, люди часто хочуть знати, скільки злочинців живе в їхньому районі. Використовуючи перевірку справ, це легко дізнатися. Ці сайти можуть за лічені хвилини шукати дані судимостей, судових записів, реєстрів сексуальних злочинців тощо та розповісти вам все, що вам потрібно знати. Крім того, вони можуть доставити це за дуже розумну ціну. Тому для душевного спокою не дивно, що все більше і більше людей вибирають сайти для перевірки даних, щоб дізнатися більше про людей у ​​своєму околиці.

Чи користувалися ви коли-небудь сайтом для перевірки справ, щоб дізнатися, скільки злочинців живе у вашому районі? Ви були здивовані тим, що дізналися? Чи використовували ви якісь із рекомендованих нами сайтів? Яким був досвід для вас? Ми завжди раді коментарям та думкам усіх наших читачів, тож чому б не поділитися ними з нами, використовуючи поле для коментарів нижче.