Знайдіть фільми за жанром, темою, місцем, періодом тощо

Categories:

Зараз вихідні і ідеальний час для перегляду фільму. Питання лише в тому, який фільм варто подивитися? Це єдине питання, яке вирішує, чи добре проведена ніч, чи ніч, пропущена даремно. Movienr — це веб-сервіс, який може допомогти; він дозволяє шукати фільми за жанром, темою, місцем, періодом тощо. Отже, чому це вражає, коли будь-який інший сервіс пошуку фільмів має фільтр за жанром? Це інші фільтри, які роблять його особливим. У фільтрі теми є все: від інопланетян, тварин, катастрофи до завжди популярного вампіра. Потім є фільтр місць, який знаходить фільми на основі того, про яке місце вони, наприклад, острів, джунглі чи десерт. Справа в тому, що це не ваш типовий пошук фільмів за жанром. Це набагато більше засноване на інтересах.

  Як синхронізувати обличчя на різних пристроях у Apple Photos

Ви повинні зареєструватися, щоб скористатися послугою. У нього є можливість використовувати ваш обліковий запис Facebook або Google, але служба не змогла правильно підключитися до кожного з них, коли ми її тестували, і в кінцевому підсумку довелося зареєструватися безпосередньо в службі. Ви повинні мати можливість використовувати Facebook або свій обліковий запис Google для входу в службу, невеликий збій виправлено. Після того, як ви перейдете на домашню сторінку, перейдіть на вкладку Discover, щоб почати шукати фільм і переглянути всі чудові фільтри, які є у сервісі.

У вас є жанр, тема, місце, період, нові фільми та походження. Мені дуже подобаються фільтри Origin, тому що вони допомагають знайти фільми з інших країн.

Фільтри є взаємовиключними; Ви можете застосувати лише один, а не всі. Це означає, що ви не зможете знайти бойовик з інопланетянами, дію якого відбувається в пустелі. Коли ви вибираєте різні фільтри, список фільмів під вибором оновлюється, щоб пропонувати фільми, які відповідають. Праворуч ви також отримуєте список фільмів, відсортований за темою, типом або жанром, і ви можете використовувати їх, щоб знайти, що подивитися, але чесно кажучи, існує занадто багато списків фільмів, на які не варто витрачати час. переглядати.

  Що таке зв’язування каналів?

Коли вам сподобався фільм, натисніть його, і ви побачите його рейтинг на IMDb, подивіться трейлер і навіть отримаєте список акторів. Ви також можете побачити час показу фільму та країну, в якій він був зроблений. Movienr — це соціальна служба пошуку фільмів, щоб ви могли позначати, оцінювати й лайкувати фільми, які переглядаєте. Ви можете говорити про фільми в розділі “Стрічка” та переглядати, що говорять інші. Ви також можете стежити за іншими учасниками, а вони, у свою чергу, можуть стежити за вами, щоб побачити, які фільми ви дивитеся і що ви про них думаєте. Для фільмів, які ви дивилися, ви також можете надіслати короткий зміст сюжету.

  Як вимкнути iPad Pro

Послуга досить непогана з включенням соціального елемента, але нам це подобається через варіанти фільтрів, які він пропонує. Спробуйте і повідомте нам, якщо ви знайшли щось варте уваги.

Відвідайте Movienr