Знайдіть фільми за будь-якими двома акторами [iOS]


Давним-давно, коли наші телефони навіть не могли визначити час, багато людей дивилися телевізор. Телеканали транслювали шоу, мило, мультфільми та фільми. Відтоді перегляд фільмів змінився: багато людей використовують такі сервіси, як Hulu і Netflix, щоб отримати виправлення своїх розваг. Сьогодні люди не знають, яка агонія — дивитися фільм у середині чи в кінці й не мати можливості дізнатися, як він називається. Нечіткий пошук у Google і, можливо, IMDb тепер можуть вирішити ці проблеми, але що, якщо єдине, що ви пам’ятаєте про фільм, який ви колись дивилися, — це два найбільш або відносно найвідоміші актори в ньому? That Movie With — це безкоштовна програма для iOS, яка дозволяє шукати фільми за будь-якими двома акторами. Ви можете шукати актора, і програма відобразить список усіх фільмів, у яких вони разом працювали.

Для роботи додатку потрібне підключення до Інтернету, але нічого іншого. Торкніться головного екрана та виберіть першого актора, якого ви запам’ятали. Якщо є кілька акторів з однаковим іменем, програма відобразить їх усіх. Пропозиції для актора продовжують удосконалюватися, коли ви вводите ім’я, і кожна пропозиція супроводжується зображенням актора, що означає, що якщо ви пам’ятаєте лише ім’я, ви можете використовувати зображення, щоб вибрати актора, якого шукаєте. Вибравши перший, торкніться нижньої половини екрана, де великими літерами написано «І», і виберіть наступний.

Знайдіть другого актора та натисніть, щоб вибрати. Коли обидва актори будуть додані, проведіть пальцем ліворуч, щоб переглянути загальні фільми. Кожен фільм, який вони зняли разом, є в списку, і ви можете прокрутити вниз, щоб переглянути їх усі. Рік випуску також додається до результатів фільму, і якщо ви торкнетеся фільму, програма перенесе вас на сторінку IMDb.

Це все, що робить додаток, і він має гарний простий інтерфейс, щоб зробити це все. Зайве говорити, що немає жанрів, які можна вибрати, щоб звузити пошук, і їх, звичайно, не потрібно додавати. Що, можливо, потрібно додати, так це припустимо, що ви пам’ятаєте лише ім’я одного актора та щось інше про фільм. Можливо, ви бачили, як Браян Кренстон вмирає на початку фільму, і помітили потворного хижака, як-от літаючий монстр, і ви хочете шукати Брайана Кренстона та монстра для фільмів, які вони знімали разом. Щоб зробити програму кориснішою, потрібно зробити можливість пошуку монстрів та інших повторюваних фільмів. І, можливо, пошук фільму за героями також був би гарною ідеєю.

Встановіть цей фільм для iOS