Знайдіть спойлери до фільму, який ви плануєте подивитися

Categories:

Цей пост містить спойлери до фільму 2014 року The Babadook. Це фільм, який я ще не бачив, тому що я дуже боюся його дивитися. Коли справа доходить до перегляду фільмів, особливо тих, які розкручені поза розумом, як-от «Зоряні війни: Пробудження сили», ми зазвичай намагаємося уникати спойлерів, щоб не зіпсувати кінець. У деяких випадках рекомендується пропустити перегляд трейлера фільму, щоб він не вплинув на ваші очікування. Тим не менш, спойлери непогані, якщо ви тримаєте їх при собі. Вони часто можуть сказати вам, чи втрачається фільм із досить гарною передумовою в третій дії. Часто саме кінець може змусити вас побачити, як розгортається історія. Spoil Me — це веб-додаток, який допоможе вам знайти спойлери до будь-якого фільму, який ви хочете подивитися.

  Як налаштувати комбінації клавіш у Gnome Shell

Відвідайте Spoil Me та введіть назву фільму, для якого ви хочете знайти спойлери. Крім того, якщо ви не бачили The Babadook, припиніть читати цей пост зараз.

Додаток знайде відповідний фільм і розповість вам, скільки спойлерів до нього доступно. Після натискання на назву фільму в розкривному меню пошуку ви потрапите на сторінку фільму зі спойлерами.

У фільмі може бути більше одного спойлера. Щоб переглянути інші спойлери до фільму, натисніть кнопку «Ще один» внизу. Наступні спойлери завантажуються трохи повільно, і здається, ніби нічого не відбувається, тому наберіться терпіння.

Спойлер Я натовп отримує свою інформацію, тобто звичайні кіноглядачі, як ви і я, надають спойлери. Щоб додати свій власний спойлер, натисніть кнопку «Додати спойлер» у верхній частині сторінки фільму. Не всі спойлери видають сюжет або поворот фільму, наприклад, перший спойлер для The Revenant – це те, що Лео отримує Оскар.

  Шановний розробнику! Ось чому я не куплю ваш додаток

Spoiler Me має кнопки поділитися, за допомогою яких можна поділитися певним спойлером за допомогою електронної пошти, Twitter і Facebook. Ми наполегливо рекомендуємо вам не використовувати ці кнопки, якщо ви не хочете, щоб за вами розлютився натовп.

Відвідайте Spoil Me