Знайдіть свій телефон за допомогою цих 10 програм для відстеження

Якщо ви часто задаєтеся питанням, де ви востаннє бачили свій телефон або пропускаєте серцебиття, коли не знаходите його в кишені, ви знаєте, як легко втратити свій смартфон.

Через стрімкий темп життя, який ми всі живемо, існує ймовірність, що ви можете впустити мобільний телефон у громадському транспорті, коли запізнюєтеся на роботу, або забудете взяти телефон зі столу в ресторані, коли вечеряєте з другом.

У більшості випадків ви можете вчасно перевірити свою кохану та повернутися, щоб забрати її з того місця, де ви її залишили. Однак бувають певні сумні обставини, коли ви можете не пам’ятати, де загубили свій мобільний телефон. Ситуація може стати ще гіршою, якщо мобільний телефон налаштований на беззвучний режим, оскільки його стає важче шукати, навіть якщо він лежить під диваном.

Хоча найчастіше ви можете втратити телефон самі, іноді ваш гаджет викрадає злодій із вашої сумки чи кишені. У цих ситуаціях ви не зможете отримати пристрій без додаткової допомоги. На щастя, багато програм для відстеження мобільних телефонів використовують систему відстеження GPS у вашому смартфоні, щоб надавати точні дані про місцезнаходження.

Нижче ми зібрали найефективніші веб-сайти та програми, які можуть надати вам інформацію про поточне місцезнаходження вашого пристрою. Ми класифікували їх як веб-додатки та ті, що сумісні з пристроями Android та iOS, щоб вам було легко перевірити ті, які будуть підходити до вашого пристрою.

Веб-сервіси для відстеження вашого телефону

По-перше, давайте переглянемо веб-сайти, які швидко надають інформацію про місцезнаходження вашого втраченого смартфона.

iCloud

Apple надає службу «Знайти мій iPhone». iCloud.com який повідомляє приблизне місцезнаходження вашого iPhone. Однак тут є заковика. Щоб знайти втрачений iPhone за допомогою програми «Знайти мій телефон», ви повинні попередньо завершити його налаштування. Крім того, він може надати інформацію про місцезнаходження, лише якщо ваш втрачений iPhone підключено до Інтернету.

Вам потрібно ввійти за допомогою свого Apple ID і отримати доступ до списку «Усі пристрої». Тепер виберіть пристрій, який ви збираєтеся знайти. Якщо пристрій буде підключено до мережі, ви побачите його розташування на карті. Якщо програмі не вдалось його знайти, під ним буде згадано офлайн.

Ви також можете знайти втрачений пристрій будь-якого члена родини чи друга, якщо ви зареєструвалися в групі Family Sharing.

Snoopza

Snoopza — це повноцінна програма для відстеження мобільного та шпигунського програмного забезпечення для мобільних пристроїв Android, яка пропонує низку функцій для відстеження мобільних телефонів дітей і подружжя. Додаток використовує GPS-трекер, щоб надати можливість відстежувати місцезнаходження GPS. Ви можете скористатися цією функцією для пошуку свого смартфона, якщо він загубиться.

  Як додати метадані до треків Spotify

Snoopza повинна бути встановлена ​​на вашому смартфоні, перш ніж ви збираєтеся відстежувати його GPS-місцезнаходження. Щоразу, коли ваш телефон загубиться, все, що вам потрібно зробити, це активувати функції відстеження, і все! Ви отримаєте сповіщення про поточне місцезнаходження пристрою, а також інформацію про будь-яку зміну місцезнаходження.
Крім того, ви можете постійно залишати цю функцію ввімкненою, щоб отримати історію місцезнаходжень, доступ до якої можна отримати з панелі керування.

GeoFinder

GeoFinder.Mobi це веб-програма для відстеження мобільних телефонів, яка використовує номер телефону для відстеження смартфона за лічені хвилини. Результати неймовірно точні, і програма може відстежити будь-який телефонний номер у світі.

Переваги GeoFinder.Mobi такі:

 • Ви можете отримати доступ до даних про місцезнаходження будь-якого смартфона, будь то Android або iPhone.
  Веб-додаток підтримує всіх операторів мобільного зв’язку по всьому світу.
 • Немає необхідності встановлювати будь-які програми. Все, що вам потрібно зробити, це отримати доступ до веб-програми, і все готово.

GeoFinder.Mobi коштує 31,99 доларів США за один місяць.

Програми для відстеження телефону, сумісні з Android

Ось програми, які можуть відстежувати ваш втрачений або вкрадений смартфон Android.

Google Знайти мій пристрій

Google Знайти мій пристрій, раніше відомий як «Диспетчер пристроїв Android», — це ефективна мобільна програма для відстеження, яка допомагає користувачам відстежувати втрачений телефон Android і віддалено блокувати його, доки вони його не знайдуть. Ця програма також бездоганно працює з планшетами та розумними годинниками Android.

Ця програма також дозволяє стерти дані зі смартфона, якщо ви впевнені, що його вкрали, або хочете його знайти.

Функції програми Google Find My Device:

 • Знайдіть свій смартфон, планшет або розумний годинник Android на карті. Якщо поточне розташування недоступне, вам буде видно останнє.
 • Плани приміщень допоможуть вам знайти свій пристрій у громадських місцях, таких як аеропорти, торгові центри тощо.
 • Відтворіть мелодію на пристрої, навіть якщо він у беззвучному режимі.
 • Витріть пристрій і відобразіть спеціальне повідомлення з контактними даними на екрані блокування
 • Доступ до таких відомостей, як стан мережі та акумулятора, а також деталі апаратного забезпечення.

Програму Google для відстеження смартфонів можна використовувати для визначення місцезнаходження будь-якого пристрою Android за допомогою ПК або іншого смартфона, якщо ви налаштували цю функцію раніше.

Samsung Find My Mobile

Samsung пропонує ексклюзивну функцію мобільного відстеження, яка є частиною смартфонів Galaxy за замовчуванням. Відомий як Знайти мій мобільний, ця функція працює віддалено та ефективно допомагає знайти ваші смартфони Samsung, якщо ви їх загубили. Окрім визначення місцезнаходження пристрою, він також дає можливість заблокувати його або стерти вміст мобільного телефону, якщо ви не можете його відновити.

Служба «Знайти мій мобільний» від Samsung пропонує такі функції, які допомагають знайти ваш телефон у таких ситуаціях, як крадіжка чи втрата.

 • Функція Live Location Tracking дозволяє зручно відстежувати втрачений телефон, надаючи оновлення про місцезнаходження кожні 15 хвилин.
 • Параметр «Подати дзвінок телефону» дозволяє віддалено дзвонити на пристрій протягом однієї хвилини незалежно від того, чи телефон перебуває в беззвучному режимі.
 • Ви можете віддалено заблокувати свій пристрій, щоб запобігти несанкціонованому використанню, якщо ваш пристрій загубиться або його вкрадуть.
 • Якщо вам не вдається відновити телефон Samsung, ви можете стерти всі дані, щоб особиста інформація не потрапила в чужі руки.
  Як завантажити Steam і встановити ігри

Вбудована функція смартфонів Samsung працює безкоштовно після реєстрації пристрою Samsung Galaxy за допомогою облікового запису Samsung.

Знайти мій телефон – сімейний локатор

Знайти мій телефон – сімейний локатор це чудова програма, доступна в Google Play, яка дає змогу зв’язати смартфони всіх членів сім’ї та визначити їх місцезнаходження за допомогою GPS.

Цей універсальний додаток для відстеження місцезнаходження може допомогти вам відстежити втрачений смартфон такими способами:

 • Відстежуйте смартфон за допомогою GPS.
 • Отримуйте сповіщення, коли пристрій у дорозі.
 • Знайдіть телефон за допомогою відстеження місцезнаходження, якщо його вкрадуть або загублять.
 • Швидко повідомте членів вашої родини, якщо пристрій буде вкрадено.

Використовується в основному як програма безпеки для відстеження місцезнаходження родини та друзів, ви також можете використовувати її для відстеження смартфона будь-якого члена сім’ї, якщо він загубиться.

Family Locator – GPS-трекер

Family Locator – GPS-трекер це ще один безкоштовний і простий додаток, основною метою якого є інформування членів сім’ї про місцезнаходження GPS один одного. Додаток також надсилає на ваші смартфони сповіщення про місцезнаходження членів родини, коли хтось заходить або виходить з будь-якого місця.

Незважаючи на те, що основною функцією програми є відстеження місцезнаходження дітей, повідомляючи їх опікунам про їхнє місцезнаходження в реальному часі, ви також можете використовувати її, щоб знайти свою загублену машину чи смартфон. Як зазначалося раніше, він надсилає дані про ваше місцезнаходження на зареєстрований номер мобільного телефону члена вашої родини, коли ввімкнено GPS-трекер мобільного телефону. Таким чином, він може опосередковано допомогти вам знайти втрачений або вкрадений смартфон, надсилаючи дані про його місцезнаходження в реальному часі.

Загублений телефон Tracker

Загублений телефон Tracker це ще одна програма для Android, яка використовує вбудований GPS для пошуку вашого втраченого телефону, щоб зробити життя спокійним. Він постійно оновлює місцезнаходження вашого мобільного телефону в реальному часі, запобігаючи крадіжці вашого смартфона.

Цей пристрій відстеження місцезнаходження оснащений такими функціями:

 • Отримайте доступ до поточного місцезнаходження вашого мобільного телефону через GPS-трекер.
 • Знайдіть загублений смартфон Android.
 • Надішліть своє місцезнаходження в реальному часі зареєстрованим членам родини та друзям
 • Доступ до супутникового вигляду карти.
 • Надсилайте повідомлення зі свого втраченого мобільного на зареєстрований номер без Інтернету.

Додаток зручний для користувача та має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що робить його дуже корисним. Крім того, розробники оптимізували програму, щоб вона споживала менше акумулятора.

  Як зробити ліжко в майнкрафт

Програми для відстеження телефонів для смартфонів iOS

Тепер давайте перевіримо програми відстеження мобільних телефонів, створені спеціально для iPhone:

Трекер телефону за номером

Це Телефон трекер допомагає знайти втрачений iPhone або iPad ваших друзів і членів родини, які зареєструвалися в програмі. Додаток досить надійний і забезпечує вражаюче точні результати за допомогою GPS-трекера.

Phone Tracker by Number дає змогу створювати приватні мережі, додаючи номери телефонів ваших друзів і членів родини. Після завершення налаштування функції всі учасники зможуть безперешкодно ділитися своїм місцезнаходженням.

Трекер телефону за номером дозволяє:

 • Діліться місцезнаходженням у реальному часі, а також історією місцезнаходжень з учасниками групи.
 • Надсилайте сповіщення GPS, коли телефон знаходиться поблизу.
 • Додаток використовує функції відстеження стільникового зв’язку та GPS.
 • Він підтримує всіх мобільних операторів і не розряджає акумулятор.
 • Отримуйте сповіщення, коли пристрій у дорозі.

Якщо ви якось схильні втрачати свій смартфон, ви можете отримати доступ до поточного місцезнаходження свого iPhone і безболісно його відновити.

Знайти мій iPhone

Знайти мій iPhone це програма, розроблена Apple для пошуку ваших загублених або вкрадених пристроїв Apple, а саме iPhone, iPad, iPod touch або Mac. Ви можете використовувати будь-який інший смартфон з iOS, щоб шукати втрачений пристрій і запобігати несанкціонованому доступу до конфіденційних даних. Все, що вам потрібно зробити, це встановити цю програму на свій пристрій і увійти за допомогою Apple ID, який використовується для вашого облікового запису iCloud.

Тепер додаток покаже поточне місцезнаходження втраченого пристрою на карті та запропонує кілька варіантів на вибір. Ви можете віддалено заблокувати пристрій, відтворити звук, щоб визначити його місцезнаходження, відобразити спеціальне повідомлення на екрані блокування або стерти всі дані, що зберігаються на пристрої.

Функція програми Lost Mode дає змогу дистанційно заблокувати зниклий пристрій iOS і на екрані блокування відобразити повідомлення та контактний номер. У цьому режимі програма відстежує місцезнаходження мобільного телефону та повідомляє вам історію місцезнаходжень.

Висновок

Вище наведено найкращі мобільні програми відстеження, яким варто довіряти, щоб швидко знайти втрачений смартфон. Найкраща програма, яка зможе успішно знайти ваш пристрій, залежатиме від кількох факторів, зокрема вашого місцезнаходження та особистих уподобань.

Однак я б порадив вам спробувати принаймні дві програми, перелічені тут, і переконатися на власні очі, яка з них може допомогти вам возз’єднатися з втраченим телефоном Android.

Ви також можете перевірити ці дитячі трекери, щоб переконатися в їхній безпеці.