Знайдіть професійні шаблони PowerPoint на цих 10 платформах

Categories:

Професійні шаблони PowerPoint — найкращий спосіб створювати приголомшливі презентації для кожної зустрічі з клієнтами.

Ви коли-небудь уявляли, що може статися, якщо ви дозволите всім співробітникам придумати презентацію на свій вибір? Все буде просто переплутано різними кольорами, шрифтами, зображеннями та стилями. А як щодо консистенції чи бренду компанії? У таких сценаріях нічого не підтримується.

Щоб зробити найкращу презентацію для вашої компанії, ви можете створити свій шаблон відповідно до логотипу, інструкцій і стилю вашої компанії. Саме тоді можуть стати в нагоді професійні шаблони PowerPoint. За допомогою професійних шаблонів PowerPoint ви помітите, що послідовність вашого бренду зберігається разом із використанням творчих здібностей ваших співробітників.

Для чого потрібні професійні шаблони PowerPoint?

Відповідний шаблон PowerPoint може спростити всі ваші професійні презентації. Ось кілька причин, які пояснять, чому ви повинні обрати професійні шаблони PowerPoint.

#1. Послідовність

Найважливішим для презентації кожної компанії є дотримання рівня узгодженості. Незалежно від того, хто робить презентацію для наступної зустрічі клієнта, ви можете очікувати узгодженості кольорів, макета, стилю та шрифту завдяки шаблонам PowerPoint.

#2. Легкість форматування

Тепер не потрібно витрачати час щоразу, змінюючи стилі та кольори шрифту. Форматування слайдів стає легшим за допомогою шаблонів. За допомогою попередньо визначених шаблонів ви можете безпосередньо розпочати редагування файлу з основним вмістом.

#3. Брендінг компанії

Розробляючи професійний бренд PowerPoint для своєї компанії, ви переконаєтеся, що він відображає її бренд. Ваші презентації цінують як у вашій компанії, так і за її межами. Отже, вам потрібно створити ефективні презентації PowerPoint, які відповідають бренду компанії. Шаблони PowerPoint можуть спростити цей процес.

#4. Варіант економії часу

Коли слайди визначено заздалегідь, ви помітите, що весь дизайн викладено. Під час вибору шаблону PowerPoint все, від логотипу до шрифтів, уже встановлено. Вам потрібно лише ввести необхідну інформацію, зображення чи інші дані відповідно до вимог.

Це деякі з причин, чому вам варто використовувати професійні шаблони PowerPoint.

Тепер давайте подивимося на деякі з найкращих платформ, де ви можете знайти чудові шаблони PowerPoint і досягти успіху на наступній зустрічі з клієнтами. Деякі з них також надають шаблони для Google Slides.

EnvatoElements

Якщо ви бажаєте розширювати свої межі та досліджувати свою творчу сторону, тоді вам варто розглянути можливість сплати одноразової комісії за EnvatoElements. Тут ви знайдете все для своїх дизайнерських проектів з однією комерційною ліцензією на доступ до всього вмісту.

  5 нових покращень, які Chrome щойно зробив у диспетчері закладок

Ви можете знайти високоякісні професійні шаблони для Keynote, PowerPoint, а також Google Slides. За допомогою однієї підписки ви можете отримати доступ до графічних елементів, стокових відео, веб-шаблонів, стокових фотографій, шаблонів презентацій та багато іншого. Таким чином, ви можете сказати, що Envato є просто ідеальним місцем для всіх цифрових активів.

SlideModel

SlideModel надає вам величезну різноманітність редагованих шаблонів PowerPoint усіх категорій. Є кілька тем презентацій, щоб якнайкраще передати свої ідеї. Ви також помітите, що за допомогою таких шаблонів аудиторія може краще зрозуміти концепції та добре залучитися.

Попередньо розроблені професійні шаблони заощадять багато вашого часу. Найприємніше те, що незалежно від того, який тип презентації ви збираєтеся створити, ви зможете знайти ідеальний шаблон на SlideModel. Усі шаблони та теми легко налаштовуються. Ви можете використовувати його як шаблон PowerPoint або безпосередньо використовувати як тему Google Slides.

Отже, вам потрібно зосередитися лише на основному змісті. SlideModel подбає про те, щоб зробити презентацію візуально привабливою. Команда дизайнерів постійно працює над розробкою більш професійних шаблонів, щоб задовольнити вимоги кожного.

Slidesgo

Чи вважаєте ви, що ваші презентації нудні й позбавлені ефекту? Що ж, вам більше не потрібно про це турбуватися. Slidesgo надає кілька найкращих професійних шаблонів PowerPoint, які допоможуть вам залучити аудиторію. Ці настроювані шаблони PPT варті того, оскільки вони мають дизайн.

Ви будете вражені, коли подивіться на кількість доступних варіантів для вибору. Незалежно від того, чи шукаєте ви відповідний шаблон для свого портфоліо, проектної пропозиції, презентації, освіти чи будь-якої іншої мети, ви можете знайти потрібний тут.

Неймовірна річ у Slidesgo – це кількість фільтрів, які ви отримуєте. Ви можете знайти відповідний шаблон, відфільтрувавши всі варіанти за форматами, кольорами, стилем і навіть безкоштовні чи платні. Якої б стратегії бренду ви не дотримувалися, ви зможете знайти відповідний варіант для своєї наступної презентації.

SlideTeam

SlideTeam надає найбільшу у світі колекцію попередньо розроблених слайдів і шаблонів презентацій. Незалежно від того, на яку тему ви хочете виступити, ви зможете розпочати за кілька хвилин із вибраного шаблону PowerPoint. 83% компаній зі списку Fortune 500 використовують дизайни PPT від SlideTeam.

Кожен доступний тут шаблон можна повністю редагувати відповідно до ваших вимог. Експерти в різних галузях дослідили кожну тему та створили ці шаблони, щоб допомогти вашій компанії виділитися. Якщо у вас немає часу на оформлення презентації, ви можете запросити команду експертів, яка зробить усе за вас.

Вам знадобиться лише кілька секунд, щоб знайти ідеальний шаблон. Необхідно візуалізувати процес, вибрати кількість етапів і завантажити шаблон. Крім того, ви також можете знайти різноманітні редаговані презентаційні карти різних прапорів, країн і навіть континентів.

  Як швидко створити нагадування на iPhone та iPad

Якщо ви створюєте презентацію на основі даних, то краще SlideTeam не знайдеться. Ви можете пов’язати свою презентацію з Microsoft Excel. Таким чином, коли ви змінюєте дані у файлі Excel, ви побачите зміни, автоматично внесені до графіків. Отже, вам не потрібно знову турбуватися про редагування даних у презентації.

Безкоштовні шаблони PowerPoint

Якщо ви шукаєте безкоштовні професійні шаблони PowerPoint для виконання своєї роботи, перевірте Безкоштовні шаблони PowerPoint. Ви можете переглянути весь каталог попередньо розроблених шаблонів або знайти потрібний за ключовими словами. Ви заощадите багато часу, використовуючи ці попередньо розроблені шаблони презентацій.

Отже, настав час вразити аудиторію кількома захоплюючими слайдами. Це безкоштовний і простий у використанні веб-сайт, який відповідає всім вашим потребам у шаблонах презентацій. Ви можете очікувати повної сумісності з усіма версіями PowerPoint для цих шаблонів.

Якщо ви шукаєте мінімалістичний дизайн чи щось креативне, ви знайдете все це тут.

Graphicriver

Презентації необхідні всюди, тому вони повинні виділятися. Справа не лише в інформації, яку ви надаєте, а й у тому, як ви її подаєте.

Ви можете знайти конкретні шаблони для різних цілей на Graphicriver. Є різні категорії на вибір, щоб вам було легше зробити вибір. Коли ви виберете певний шаблон для презентацій своєї компанії, редагувати вміст для наступних презентацій стане легко. Так ви заощадите більше часу та створите найкращі презентації.

СлайдиКарнавал

Коли ви створюєте професійну презентацію, вам потрібно розробити надійний дизайн ваших шаблонів. Ви можете повністю залучити свою аудиторію та підтримувати її зв’язок із презентацією до кінця за допомогою правильних візуальних елементів. Неможливо створювати нові шаблони для кожної зустрічі клієнта.

SlidesCarnical тут, щоб допомогти вам. Тепер ви можете створити професійний шаблон лише кількома клацаннями миші для своєї компанії та змінити вміст для кожної презентації. Ви помітите, що донести своє повідомлення та залучити аудиторію буде дуже легко за допомогою цих попередньо розроблених шаблонів. Ви можете налаштувати все: від фотографій і тексту до кольорів і фону.

Щоб використовувати шаблони PowerPoint від SlidesCarnival, не потрібно завантажувати програмне забезпечення чи реєструватися. Ви можете завантажити скільки завгодно шаблонів безкоштовно.

TemplateMonster

TemplateMonster має велику колекцію шаблонів PPT для всіх категорій, від професійних до повсякденних. Ви можете справити враження за допомогою чудової колекції професійних презентацій. Глядачі не знають, що їм потрібно, перш ніж це побачать. Отже, ви повинні представити це прямо перед ними.

  Збільште частоту кадрів у вашому медіаплеєрі за замовчуванням для відтворення HD

Ви можете протестувати будь-який шаблон і побачити, як його використовувати чи змінювати. Пізніше ви можете прийти в магазин, щоб придбати його. Кожен шаблон із TemplateMonster сумісний із усіма версіями PowerPoint на вашому пристрої. Отже, вам не потрібно турбуватися про проблеми з версіями.

Експерти TemplateMonster використовують яскраві колірні схеми та чудові візуальні ефекти, щоб привернути увагу кожного глядача. Незалежно від того, чи це місячні звіти, пояснювальні записки чи презентації проектів, ви можете зробити це красивим для своєї компанії за допомогою попередньо розроблених шаблонів від TemplateMonster. Окрім шаблонів PowerPoint, ви також можете знайти шаблони Keynote і теми Google Slides.

SlideBazaar

Глядачам подобається, коли вони бачать високоякісні презентації, наповнені креативністю та інноваціями. на SlideBazaar, ви можете знайти безкоштовні та преміальні професійні шаблони PowerPoint із високоякісними макетами. Кожен шаблон тут можна повністю налаштувати відповідно до зручності користувача.

Головна мета будь-якої презентації – спростити тему чи концепцію за допомогою візуальних елементів. Якщо ви шукаєте професійні шаблони PowerPoint або анімовані шаблони з темами та фоном, ви можете знайти все це на SlideBazaar.

Команда експертів зі створення шаблонів презентацій працює над SlideBazaar, щоб представити вам одні з найкращих шаблонів презентацій PowerPoint.

SlidesMania

SlidesMania тут, щоб зробити ваші презентації привабливими для аудиторії. Незалежно від того, чи хочете ви справити враження на свого боса чи потенційних клієнтів, тут ви знайдете те, що вам потрібно. Якщо ви шукаєте шаблон, який допоможе вам представити свою бізнес-ідею керівникам вищої ланки, тут ви знайдете найкорисніші шаблони.

На SlidesMania ви можете знайти всі типи шаблонів, починаючи від простих у створенні. Вам потрібно лише переглянути категорії та побачити, яка з них відповідає вашим цілям. Це ваш ідеальний партнер для пошуку багатьох творчих шаблонів PowerPoint і тем Google Slides.

Слова Finak 👩‍🏫

Ідеальний професійний шаблон PowerPoint може заощадити час і створити заяву про бренд вашого бізнесу. Просто вибравши шаблон один раз, ви зможете подбати про всі свої презентації та зберегти послідовність. Виберіть той, який найкраще підходить для вас і вашої компанії.

Далі прочитайте про вбудовування відео в презентації.