Знайдіть прості рецепти до Дня подяки за допомогою цих програм і веб-сайтів

| | 0 Comments| 9:38 PM
Categories:

До Дня подяки залишився лише день, і хоча ведуться дебати щодо того, чи повинні великі роздрібні магазини працювати в Чорну п’ятницю, одне можна сказати напевно; буде багато їжі. Зазвичай ми можемо зрізати скільки завгодно кутів, коли справа доходить до щоденного приготування їжі для особистого харчування, але на святі, в якому їжа є основною частиною, багато людей люблять робити трохи більше для кращої їжі. Для досвідчених кухарів це може означати зателефонувати бабусі та попросити у неї рецепт її секретного соусу, спробувати нову начинку для птаха або просто поекспериментувати з чимось абсолютно новим. Для початківця кулінара це може означати нервовий зрив, коли вони намагаються з’ясувати, які продукти купити. Незалежно від вашого досвіду, у нас є список ресурсів як для досвідчених кухарів (каламбурів), так і для початківців, які допоможуть вам краще харчуватися в цей День подяки.

Використовуйте те, що є у вашому холодильнику

Припускаючи, що ви не маєте на увазі певного рецепта або просто надто пізно купувати додаткові інгредієнти, не натрапивши на інші покупці в останню хвилину, ви завжди можете використовувати те, що у вас є в холодильнику, щоб знайти хороший рецепт.

SuperCook це чудовий веб-сайт, який дозволяє вводити стільки продуктів, скільки у вас є у вашому холодильнику та коморі, і він створює список рецептів, які ви можете зробити з цих інгредієнтів. Рецепти зібрані з усього Інтернету, тому ви, в основному, просто шукаєте всі основні харчові сайти, але отримуєте результати для страв, для яких у вас вже є інгредієнти.

  Безкоштовні послуги перевірки справ: чи варто ними користуватися?

Кухонний клоп схожий на SuperCook. Ви можете використовувати інгредієнти для пошуку рецептів, але ви також можете шукати їх, використовуючи мітки, як-от низький вміст жиру або низький рівень холестерину. Якщо ви намагаєтеся харчуватися здоровою їжею цього свята, ви можете знайти кілька чудових рецептів за допомогою підтримуваних етикеток.

Рецепти з натовпу

Одним з найкращих місць для пошуку рецептів або кулінарних порад і рекомендацій є Reddit. Ви завжди можете відвідати такі сайти, як allrecipes.com, але чудова річ у рецептах та інструкціях з приготування їжі, які їх створюють, полягає в тому, що люди, які їх готують і пишуть, не очікують, що у вас буде майже кожен кухонний предмет, необхідний для запуску невеликого масштабного ресторан. Вони допоможуть вам обійтися кухонним посудом та інгредієнтами, які ви маєте або можете легко купити.

Ми рекомендуємо наступні підреддіти для тих, хто шукає хороший рецепт.

r/Приготування їжі Цей підреддіт надає вам як рецепти, так і поради щодо ефективнішого приготування їжі
r/Рецепти Рецепти, які варіюються від простих до складних, можна знайти тут. Деякі з більш досвідчених кухарів навіть додадуть фотографії для кожного кроку
р/Випічка Якщо Марта Стюарт не змогла допомогти вам зробити гарного колобок, спробуйте цей підреддіт, щоб отримати чудові способи випічки
р/кулінаріядля початківців Назва говорить все; sub-reddit допомагає нубам готувати. Пояснюються такі прості речі, як приготування пароварки або соління м’яса, і ви завжди можете звернутися за допомогою до інших користувачів.

Ви також можете переглянути всі дописи про їжу, зроблені на Imgur тут.

  Як додати Календар Google до Outlook

Презентація

Їжа повинна бути не тільки смачною, а й добре виглядати, і якщо ви коли-небудь заплуталися в ідеях для презентації їжі, спробуйте ці галереї Imgur. Ви підете або з чудовою ідеєю прикраси, або з бурчанням в животі.

Відео

Щоразу, коли я пробую новий рецепт, одне запитання, яке я часто задаю собі: «Чи має це виглядати саме так?» Веб-сайти про їжу іноді надають покрокові фотографії з рецептом, але навіть тоді ви можете здогадатися про товщину тушкованого м’яса чи супу, або задатися питанням, чи м’ясо добре прожарене чи ні. У цьому випадку відеоурок є дуже корисним.

r/Кулінарне відео це дуже чудовий підреддіт, який містить кулінарні відео, як короткі, так і довгі, показуючи, як приготувати традиційну святкову їжу до повсякденної їжі.

YouTube, звичайно, є ще одним чудовим джерелом відео про приготування їжі, і ми рекомендуємо Everyday Food і BBCFood.

Щоденна їжа має чудовий рецепт індички, який легко дотримуватися, ви можете перевірити його нижче.

BBCFood це ще один чудовий канал із безліччю простих і швидких рецептів приготування. Якщо ви не готуєте індичку, але все ж хочете з’їсти простішу, менш складну птицю, спробуйте цей рецепт курки.

Додатки для приготування їжі

Смартфони, точніше планшети, знайшли свій шлях у кожному аспекті нашого життя, і якщо у вас є на це гроші, ви можете купити холодильник, який постачається разом із планшетом. Деякі можуть поставити під сумнів необхідність пристрою на кухонному приладі, але це чудовий спосіб слідувати рецепту. Для тих, хто озброєний планшетом, програми — чудовий спосіб шукати рецепти та виконувати їх.

  Як переглянути джерело HTML у Google Chrome

iOS: якщо у вас є iPad, Youmiam — чудова безкоштовна програма, яка не тільки надає безліч чудових рецептів, але й дозволяє переглядати окремі кроки на великих, легко читаних картках.

Android

CookPad — ще одна чудова програма для приготування їжі, яку можна запускати на планшеті. Він доступний як для Android, так і для iOS. Як і Youmiam, у ньому також є картки для виконання кроків рецепта один за іншим. Рецепти доповнені фотографіями для кожного кроку, а використані фотографії HD.

Встановіть CookPad із магазину Google Play

Встановіть CookPad із App Store

Планшет Microsoft Surface

Стандартний додаток Food and Drink на Windows 8.1 просто дивовижний. Він містить колекцію супер простих рецептів, а також дозволяє додавати до нього власні рецепти. Він справді створений з урахуванням планшетів (як і всі Windows 8), і дотримуватися рецептів, представлених у додатку, легко.

Ми також хотіли б згадати тут allrecipes.com і BBCFood. Обидва містять рецепти, які варіюються від простих до складних. Ми не можемо рекомендувати програму allrecipes, оскільки вона виглядає безладно, хоча ви можете спробувати її, якщо хочете. На обох сайтах є чудові рецепти, які варто переглянути. Приємної їжі!