Змішуйте музику з вашого локального диска або SoundCloud [Web]

Змішування музики та експериментування зі звуками – це не так просто, як створення списку відтворення (або мікс-стрічки?). Це багато експериментів, для цього потрібен хороший слух і досить добре уявлення про те, що ви робите. Це також вимагає використання складного та дорогого програмного забезпечення, яке варто інвестувати, якщо ви знаєте, що збираєтеся його використовувати, і використовуєте його часто. Для тих, хто просто цікавиться мікшуванням музики та спробує себе стати ді-джеєм, є Until AM, проста веб-програма, яка дозволяє змішувати будь-які дві пісні з локального диска або з SoundCloud. Ви можете збільшувати або зменшувати швидкість відтворення, незалежно керувати гучністю кожної пісні та керувати затримкою для кожної з них.

  Як отримати планувальник зустрічей Google

Щоб додати пісню, скористайтеся вкладками в правому стовпці. Є один для SoundCloud з рядком пошуку, а інший для вибору локальних файлів MP3. Знайдіть файл, який ви хочете використати, або знайдіть пісню на вкладці SoundCloud.

Виберіть пісню та перетягніть її на область диска. Натисніть кнопку відтворення поруч із диском, щоб відтворити пісню. Елементи керування швидкістю для кожної відповідної пісні розташовані поруч із нею та належним чином позначені. Ви можете прискорити або сповільнити відтворення. Хід виконання пісні можна відстежувати за шкалою перебігу вгорі. Назва пісні, яка відтворюється на кожному диску, відображається у верхній частині кожного рядка виконання.

  Чому вам слід оновлювати все програмне забезпечення

Прокрутіть вниз до налаштувань затримки та за допомогою миші виберіть точку затримки. Затримка відображається між реверберацією та ехом, а зміни звуку можна почути наживо, коли ви граєте з цими або будь-якими іншими типами налаштувань.

Єдиний елемент керування в середині дозволяє «змішувати» дві пісні. За замовчуванням мікс налаштовано на рівномірне змішування обох пісень, але ви можете змінити на свій смак. Два повзунка посередині дозволяють регулювати гучність для двох пісень, знову ж таки, незалежно. Until AM — це досить просто, але це чудово для того, щоб пограти лише під вашу місцеву музику та спробувати ді-джея без необхідності розуміти (або купувати) складне програмне забезпечення.

  Як створювати команди та керувати ними в Microsoft Teams

Відвідайте до ранку