Змініть розмір рекомендованого зображення в WordPress: пояснення простими кроками

| | 0 Comments| 7:26 AM
Categories:

WordPress був найбільш використовуваною системою керування вмістом протягом багатьох років, оскільки, за оцінками, він має 64,2% ринку серед інших CMS. Той факт, що користувачі без досвіду програмування можуть створювати та запускати веб-сайти кількома клацаннями миші, є однією з найбільших привабливостей.

У WordPress також є каталог із тисячами тем, які користувачі можуть налаштувати відповідно до своїх потреб. Існують також тисячі плагінів, які власники веб-сайтів можуть використовувати для розширення функціональності своїх сайтів.

Рекомендоване зображення на ваших сторінках і публікаціях – це одна з речей, яку вам слід враховувати, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт WordPress був унікальним, привабливим і візуально привабливим.

Однак ви також повинні переконатися, що це представлене зображення має правильні розміри. Якщо представлене зображення замале, люди його не побачать.

З іншого боку, якщо це зображення завелике, воно не поміститься на менших екранах, таких як смартфони та планшети. У цій статті я розповім, як змінити розмір представленого зображення на WordPress і чому це важливо.

Рекомендоване зображення – це візуальне представлення вашої сторінки чи публікації. Це зображення відображається перед заголовком, а також іноді називається зображенням заголовка. Таке зображення з’являтиметься у верхній частині ваших публікацій на вашому сайті WordPress.

Рекомендоване зображення також з’являтиметься, коли ви ділитеся публікацією/сторінкою зі сторонніми сайтами, як-от платформами соціальних мереж.

Щоб проілюструвати, як працює представлене зображення, я використав «WordPress» як пошукову фразу на techukraine.net.com. Моєю ідеєю було розмістити всі статті WordPress на нашому веб-сайті. На цьому скріншоті ви можете побачити пропоноване зображення безпосередньо перед заголовком:

Однак, коли ви відкриваєте публікацію, представлене зображення з’являтиметься після заголовка, але безпосередньо перед вступом.

Зовнішній вигляд представленого зображення залежатиме від теми чи налаштування. Чому представлені зображення важливі для публікації чи сторінки? Чи можемо ми опублікувати публікації без рекомендованих зображень? Ось деякі з причин, чому вам потрібне представлене зображення:

  • Візуальна привабливість: пропоновані зображення покликані зробити ваш вміст більш привабливим і привабливим для ваших клієнтів. Якщо ви виберете хороше зображення, яке буде вашим основним зображенням, ви створите хороше враження та заохотите користувачів взаємодіяти з вашим вмістом.
  • Спільне використання в соціальних мережах: Інтернет-світ працює найкраще, коли ви ділитеся своїм вмістом на різних платформах. Рекомендоване зображення з’явиться, коли ви поділитеся своєю публікацією/сторінкою в соціальних мережах. Привабливе представлене зображення збільшить ймовірність того, що користувачі соціальних мереж взаємодітимуть із вашим вмістом.
  • Структура вмісту: хороший веб-сайт повинен бути добре структурованим. Зображення та інші візуальні елементи допомагають розділити вміст на частини та зробити його більш читабельним. Ви можете комбінувати пропоновані зображення з іншими типами зображень у своїх розширених статтях.
  • Створення мініатюри: мініатюра – це візуальне представлення, яке пропонує швидкий огляд того, що ви знайдете в публікації. Рекомендовані зображення можна використовувати як мініатюри в архівах публікацій і списках.
  • Переваги SEO: пошукові системи враховують багато речей, ранжуючи веб-сайти. Ви можете додати своє ключове слово до альтернативного тексту свого представленого зображення та зробити його доступним для пошукових систем.
  Ефективне налагодження за допомогою оператора Python Assert

Коли ви робите необроблені зображення за допомогою камери або завантажуєте стокові фотографії, вони можуть бути не оптимізовані або неправильного розміру для основних зображень. У більшості випадків WordPress вибере стандартний розмір вихідного зображення як розмір пропонованих зображень.

На жаль, це може не відповідати різним випадкам використання, тому ви повинні встановити для пропонованих зображень щось близьке до 1200 x 628 пікселів.

Ось деякі з причин, чому ви повинні змінити розмір представленого зображення:

  • Оптимізуйте швидкість завантаження веб-сторінки: характер вмісту та графіки на вашому веб-сайті впливає на загальну швидкість завантаження. Оптимізація розміру ваших зображень гарантує, що ви не перевантажите сервери та не призведе до низької швидкості.
  • Переваги SEO: під час рейтингу веб-сайтів пошукові системи враховують такі речі, як швидкість завантаження та досвід користувача. Зміна розміру рекомендованих зображень гарантує, що ваші сторінки завантажуються швидко, а зображення реагують на різні розміри екрана.
  • Покращення візуальної привабливості: оптимізація ваших зображень є першим кроком до створення гарного враження про ваш веб-сайт. Завжди оптимізуйте пропоновані зображення, оскільки вони є першим, з чим люди взаємодіють.

Деякі теми за замовчуванням не дають змоги встановлювати зображення для однієї публікації. Ви ж не хочете втрачати переваги розміщення зображень у своїх публікаціях, чи не так? На щастя, ви все ще можете показувати пропоновані зображення в одній публікації на WordPress за допомогою тверкінгу вручну.

  Перевірте свої знання з безпеки польотів і навчіться пережити авіакатастрофу

Як змінити розмір зображення функції WordPress

Зовнішній вигляд вашого сайту залежатиме від теми, яку ви використовуєте. Вибір редактора також є важливим моментом, коли ви змінюєте розмір пропонованих зображень. Для демонстрації я буду використовувати веб-сайт, на якому працює Newspaperex і за допомогою редактора WordPress Classic. Я також використаю зображення з Pixabay і завантажить один із 1280*853 пікселями.

Виконайте такі дії:

#1. Додайте нову публікацію: якщо ви вже ввійшли на свій сайт WordPress, у верхній частині знайдіть «+Новий» і натисніть «Опублікувати».

#2. Установити обране зображення: я редагую допис у своїх чернетках; Я пропущу інші завдання, як-от додавання назви та вмісту. Я прокруту донизу та натисну «встановити рекомендоване зображення».

Я клацну значок «завантажити файли», оскільки я вже завантажив зображення на свій комп’ютер.

#3. Змінити розмір зображення: після завантаження мого представленого зображення WordPress автоматично вибрав розмір 1280*853 пікселів. Однак я хочу встановити для свого зображення розмір 1200 * 628 пікселів. Тепер я можу натиснути «Редагувати зображення».

Потім я клацну «Масштаб».

Тепер я можу налаштувати розміри до 1200 * 628 пікселів.

Збережіть зміни та опублікуйте свою публікацію.

Редагування розмірів зображення в WordPress є одним із багатьох підходів, які можна використати для зміни розміру зображень. Це інші підходи:

#1. Онлайн інструменти

Ви можете завантажити «готові до публікації» представлені зображення після зміни їх розміру за допомогою онлайн-інструментів. Якщо ви хочете налаштувати свою пропоновану публікацію, ви можете встановити для неї розмір 1200 * 628 пікселів за допомогою онлайн-інструменту, наприклад Adobe Expressзавантажте його та завантажте на свій WordPress без подальших змін.

Вибір інструменту буде залежати від зручності використання. Ви також можете використовувати деякі з цих інструментів, щоб стиснути зображення та скоротити час завантаження.

#2. Використання CSS

Більшість користувачів веб-сайтів WordPress не пишуть CSS для стилізації своїх програм. Однак, якщо ви трохи знаєте CSS, ви можете змінити розмір свого представленого зображення без особливих зусиль. Це передбачає написання власного CSS у таблиці styles.css.

  Як виправити помилку «League Of Legends Not Opening». [2023]

Перше, що вам потрібно визначити, це клас, який містить представлене зображення. Потім ви можете виділити розміри представленого зображення в цьому класі. Наприклад, якщо у нас є клас, відомий як high-flyers, і ми хочемо додати наш власний CSS-код, ми матимемо ось що:

high-flyers img {

    width: 100%; /* Make the image fill its container */
    height: auto; /* Maintain aspect ratio */
    max-width: 1200px; /* Limit the image width to 1200 pixels */
    max-height: 628px; /* Limit the image height to 628 pixels */
}

#3. Використання PHP

WordPress створений для розробників і не розробників. Якщо ви хороший розробник PHP, ви можете змінити розмір зображень, відредагувавши код PHP. Найкращим підходом до редагування файлів PHP є використання дочірніх тем, щоб зміни не були втрачені під час оновлення батьківської теми.

Ви повинні знати структуру папок і файлів WordPress, якщо хочете, щоб цей підхід працював. Знайдіть functions.php у своїй дочірній темі та додайте цей код:

<?php 
    set_post_thumbnail_size( 1200, 628, true ); // Set the dimensions to 1200x628 pixels with cropping
?>

Однак ви повинні бути обережними, оскільки проста помилка може вивести з ладу весь ваш веб-сайт.

Як змінити розміри зображень WordPress

Рекомендоване зображення — це не єдиний тип зображення, яке ви матимете у своїй публікації/на сторінці. Типовий пост матиме різні зображення та їхні розміри. Різні теми можуть мати різні розміри, встановлені за замовчуванням. Ви можете встановити, як зображення відображатимуться на вашому веб-сайті, на інформаційній панелі WordPress.

На інформаційній панелі WordPress перейдіть до «Налаштування» та натисніть «Медіа».

Тепер ви можете змінювати різні речі, як-от мініатюри, максимальну ширину та максимальну висоту зображень середнього та великого розміру. Після внесення змін натисніть «Зберегти».

Висновок

Ми не можемо підкреслити важливість розміщення зображень у ваших публікаціях і на сторінках. Сподіваємося, ви розумієте, як змінювати розмір зображень і чому це важливо.

Вибір підходу буде залежати від ваших умінь і вподобань. Переконайтеся, що ви вибрали правильне зображення, оскільки його зовнішній вигляд і мета-деталі сигналізуватимуть користувачам сприймати ваш веб-сайт серйозно чи ні.

Ви також можете ознайомитися з чудовими генераторами зображень.