Зламався екран Apple Watch? Ось як це виправити

| | 0 Comments| 12:15 AM
Categories:

Неприємно розбити екран на будь-якому пристрої, але одним із найгірших пристроїв для розбиття екрана може бути Apple Watch. Відомо, що ці годинники важко ремонтувати та обслуговувати. Однак якщо ви вживете належних заходів безпеки, цілком можливо відремонтувати зламаний екран Apple Watch прямо вдома.

Як полагодити екран Apple Watch вдома

Є кілька причин, чому ви можете виправити екран на Apple Watch. Можливо, він тріснув, відскочив від основи годинника або взагалі перестав реагувати. Вирішення більшості проблем з Apple Watch передбачає заміну OLED-екрану та плавленого дигітайзера.

Можна повторно використовувати непошкоджений дигітайзер в Apple Watch, у якого просто тріснутий або відскочив екран, але це не бажано. Дигітайзер — надзвичайно делікатний компонент. Видалити його можливо, як показано в цьому підручнику YouTube, але отриманий дисплей, імовірно, матиме дефекти.

Перш ніж купувати «комплект для заміни екрана» Apple Watch, переконайтеся, що набір містить цифровий пристрій на додаток до OLED-екрану.

1. Зберіть потрібні інструменти

Якщо вам цікаво, як полагодити екран Apple Watch, вам буде приємно дізнатися, що для цього потрібно лише кілька інструментів. Перш за все, вам потрібно буде придбати замінний екран Apple Watch відповідного розміру, який включає OLED-екран і дигітайзер. Багато з цих наборів уже включають усі інструменти, які вам знадобляться, але для вашої зручності всі необхідні інструменти описано нижче:

  • Тепловий аплікатор, наприклад, термопістолет або фен
  • Гостре та точне лезо, таке як X-ACTO. Рекомендується використовувати лезо із загнутим краєм
  • Делікатний і точний інструмент, наприклад плоска викрутка на 1 мм
  • Пінцет
  • Драйвер Y000, якщо ви плануєте перевстановити датчик Force Touch (потенційно необхідний, якщо ваш годинник не може правильно зчитувати сенсорні введення)
  • Клей для електроніки, наприклад клей E6000

Вам потрібно повністю вимкнути Apple Watch, перш ніж перейти до наступних кроків.

2. Нагрійте клей для екрана

Після того, як ви зібрали інструменти та вимкнули Apple Watch, ви готові нагріти клей для екрана. Візьміть тепловий пістолет або фен і почніть обережно нагрівати екран Apple Watch. Необхідно нагріти екран до тих пір, поки він не стане занадто гарячим на дотик. Нагрівання клею полегшить відривання екрану на наступному кроці.

  Як користуватися засобами навчання Microsoft Word

3. Обережно зніміть екран

Коли клей належним чином нагріється, ви готові знімати екран. За допомогою вигнутого краю леза сильно натисніть уздовж шва екрана Apple Watch. Якщо ви використовуєте лезо з прямим краєм, працюйте обережно, щоб випадково не подряпати скло. Після того, як скло підніметься, посуньте фіксатор уздовж кожного краю скла, щоб повністю відокремити його.

Життєво важливо ковзати киркою по всьому периметру екрану годинника, оскільки будь-який непошкоджений клей може перешкодити вам зняти екран. Закінчивши, обережно підніміть нижній край екрана. Працюйте дуже обережно. Хоча розташування залежить від моделі вашого годинника, до дисплея підключено кабель або набір кабелів, і дуже важливо не зламати жоден кабель.

Покладіть Apple Watch на піднесену поверхню так, щоб сторона годинника з кабелем була розташована безпосередньо вздовж краю. Підніміть екран і обережно потягніть його вбік, не нахиляючи екран і не намагаючись розірвати з’єднання кабелю. Дозвольте екрану висіти біля годинника, поки ви виконуватимете наступні кроки.

Працюйте дуже обережно, щоб ненавмисно не відокремити датчик сили дотику, який простягається по краях екрана. Клей прикріплює його до екрана та корпусу. Щоб зберегти його цілим, відокремте датчик сили торкання, вставивши лезо вздовж його верхнього шва.

4. Видаліть батарею Apple Watch

Знявши екран, ви отримаєте повний доступ до внутрішніх компонентів вашого Apple Watch. Залежно від вашої моделі вам може знадобитися видалити кілька внутрішніх компонентів, щоб підключити новий дисплей, починаючи з акумулятора. Злегка вставте отвір у шов між годинником і правою стороною батареї та обережно від’єднайте його від корпусу.

Вам потрібно буде повернути батарею проти годинникової стрілки (якщо циферблат все ще знаходиться праворуч, поверніть його вгору), щоб відкрити роз’єм під ним. Використовуйте делікатний інструмент (наприклад, пластиковий інструмент для відкривання або плоску викрутку на 1 мм), щоб обережно від’єднати акумулятор від роз’єму.

У деяких випадках виймати акумулятор не потрібно. Відремонтований у цій статті Apple Watch Series 3 містить роз’єм дисплея під кришкою Taptic Engine, а не під акумулятором. Внутрішня структура багатьох ранніх моделей Apple Watch схожа.

  Що таке торрент? Що потрібно знати при використанні торрентів

Не вставляйте отвір занадто далеко всередину годинника, інакше ви ризикуєте пошкодити системну плату.

5. Від’єднайте кабелі дисплея та цифрового пристрою

Після того, як ви вийняли акумулятор, ви готові від’єднати сам дисплей. Підніміть екран до циферблата та поверніть його так, щоб нижня поверхня скляного дисплея була спрямована ліворуч. Використовуйте делікатний інструмент, щоб обережно звільнити металевий кронштейн, який утримує дисплей і кабелі цифрового пристрою, піднявши його вгору до екрана.

Використовуйте пінцет, щоб утримувати кронштейн на місці, тоді як ви використовуєте мініатюрну викрутку 1 мм, щоб відкрити його. Потягніть кришку кронштейна в бік дисплея за допомогою пінцета, потім обережно від’єднайте роз’єми дисплея та дигітайзера.

6. Зніміть сенсор Force Touch

Датчик сили дотику все ще має бути на місці, але якщо він був ненавмисно пошкоджений, його потрібно повністю видалити. Вам знадобиться викрутка Y000, щоб відкрутити гвинт, який утримує роз’єм датчика торкання на місці. Потім за допомогою делікатного інструменту обережно натисніть на роз’єм кабелю назовні та від’єднайте його.

Розслабте клей сенсора сили дотику за допомогою тепла, а потім лезом обережно витягніть датчик сили торкання з корпусу. Залишки клею можна видалити, нагрівши або протерши делікатною тканиною, змоченою спиртом.

7. Встановіть новий датчик Force Touch

Після того, як ви видалили весь клей, ви готові встановити новий датчик сили дотику. Покладіть датчик сили торкання донизу та за допомогою пінцета зніміть захисний шар. Обережно вирівняйте датчик сили дотику з корпусом і покладіть його лицьовою стороною вниз, щоб він ідеально прилягав до годинника.

Використовуйте інструмент, щоб натиснути на шов датчика сили дотику, щоб переконатися, що він ідеально прилягає. Нарешті обережно посуньте роз’єм датчика сили дотику на місце за допомогою пінцета. Обережно втисніть його в гніздо з’єднання. Використовуйте викрутку Y000, щоб замінити гвинт, призначений для фіксації роз’єму.

8. Знову під’єднайте кабелі дисплея та цифрового пристрою

Тепер ви готові встановити новий екран. Покладіть дисплей на годинник так, щоб нижня сторона була відкритою, так щоб кабелі дисплея та дигітайзера були прямо на одній лінії з роз’ємом. Вставте обидва роз’єми на місце, потім нахиліть кришку кронштейна так, щоб вона лежала над роз’ємами. Обережно натисніть на верхню частину кронштейна, доки він не стане на місце із клацанням.

  Що робити, якщо CAPTCHA не працює або постійно виходить з ладу?

9. Перевстановіть батарею Apple Watch

Так само, як старий екран був раніше, обережно переверніть екран до лівого боку Apple Watch (навпроти циферблата) і дозвольте йому висіти біля годинника під час роботи. Вийміть акумулятор Apple Watch і вирівняйте його кабель із роз’ємом. Використовуйте пінцет, щоб притиснути кабель до місця, а потім обережно поверніть батарею за годинниковою стрілкою (на себе), щоб вирівняти її на місці.

Перш ніж продовжити, вам потрібно буде нанести м’який клей (наприклад, клейку пластину для електроніки, Tesa 61395, рідкий клей E6000 або клей-клей), але спочатку ви повинні переконатися, що годинник працює. Спробуйте увімкнути Apple Watch. Якщо дисплей повністю функціональний, перейдіть до останніх кроків, інакше вам слід перевірити кабелі та компоненти, щоб визначити, чому не працює вихід дисплея або сенсорний вхід/введення головки.

10. Застосуйте новий екран

Нарешті ви готові замінити екран. Переконайтеся, що кабелі дисплея та цифрового пристрою не стягнуто та не порвано, коли ви переміщуєте його на місце. Відцентрувавши екран, сильно натисніть, доки він не зафіксується на місці. Оберніть гумки навколо дисплея в обох напрямках і дайте годиннику постояти від 15 до 30 хвилин, поки клей повністю не з’єднається.

Ви можете знайти більше виправлень Apple Watch на iFixit.

Насолоджуйтесь нещодавно відремонтованим Apple Watch

Якщо вам цікаво, як замінити екран iWatch або скільки коштує полагодити екран Apple Watch, ви, ймовірно, вражені тим, наскільки складним і дорогим здається цей процес. Будьте впевнені — виконавши наведені вище кроки, ви зможете відновити повну роботу Apple Watch лише за кілька годин.