Зворотний пошук зображень Social Catfish: досліджуйте цифровий світ

Social Catfish став відомим ім’ям у зворотному пошуку зображень. Цей інструмент вирішив багато випадків шахрайства через підроблені онлайн-профілі. Але лише деякі люди знають про такі технологічні досягнення. Вони легко потрапляють на всілякі неприємності в цифровому світі.

The Федеральна торгова комісія повідомили про близько 70 000 людей, обдурених через такі романтичні афери. Вони додатково дослідили цю справу, помітивши, що 40% пасток були зроблені через соціальні мережі, які швидко почали солодкі розмови.

Може бути незліченна кількість сценаріїв, коли ви натрапите на картинку, яка демонструє підозрілу особистість або підроблені зображення. Зворотний пошук зображень став дослідницьким терміном, коли випадки онлайн-шахрайства почали збільшуватися. Таким чином, необхідно було дістатися до джерела генератора зображень.

Кілька років тому було складно перевірити файли зображень📂. Але тепер ви можете розвіяти свої сумніви щодо таких інструментів, як Соціальний сом. Отже, важливо знати про вирішальну роль інструменту зворотного пошуку Social Catfish у перевірці фотографій, імен, місць розташування та іншої подібної інформації.

Соціальний сом запускається для відстеження найпопулярніших шахрайств на знайомствах. Ці випадки шахрайства раптово почали зростати в усьому світі, коли було зареєстровано багато випадків обману людей через підроблені профілі.

Люди використовують для отримання випадкових запитів друзів або підписників на соціальних сайтах. Незабаром інша особа обманює їх, використовуючи неправдиві зображення, імена, найменування, адреси та додаткову важливу інформацію, щоб завоювати довіру людини.

Пізніше ці знайомі починають обійматися за допомогою хизувальних повідомлень і часто просять грошей після кількох днів спілкування. Ці шахраї уникають відео- чи аудіодзвінків, щоб приховати свою особу. Небагато жертв почуваються незвичайно через таку поведінку та шукають способи знайти правду за кадром.

Social Catfish — це онлайн-програмне забезпечення, яке допомагає ретельно перевіряти дані, зокрема зображення, у режимі зворотного пошуку. Ця американська компанія може отримувати інформацію через Інтернет зі 100% точністю💯, що також сприяє зустрічам із давно втраченими друзями.

Назва «Соціальний сом» має важливе значення. Це створює обізнаність серед громадськості про те, як шахраї незаконно використовують соціальні сайти, щоб проникнути в їх життя. Подібно до того, як сом🐟 слідував би за тріскою в акваріумі, щоб підтримувати її стимуляцію чи енергію, так само егоїст може заманити людину для досягнення невиправданих цілей.

Таким чином, на веб-сайті шахрайство на знайомствах називають «собом». У ньому наведено кілька прикладів того, як легко люди влюбляються в них і стикаються з проблемами. Обманщики неправомірно використовують емоції та підробляють заради грошей, стосунків і багато іншого.

Отже, розробники Social Catfish надали платформу для зворотного пошуку зображень. Громадськість або група можуть використовувати цей онлайн-інструмент для розслідування. Вони можуть розвіяти свої сумніви щодо невідомих особистостей і, таким чином, надовго захистити себе від обману.

Social Catfish: особливості

Інструмент зворотного пошуку зображень Social Catfish має головну мету врятувати людей від фальшивих трюків під час знайомств у соціальних мережах. Це заохочує бути в курсі діяльності людини, перш ніж підійти ближче, і використовувати програмне забезпечення для миттєвої перевірки фону, якщо є симптоми.

Ось особливості інструмента Social Catfish.

 • Інтерфейс користувача: інструмент простий у використанні завдяки зручному інтерфейсу. Навіть технічно не підкований може зрозуміти панель і перевірити зображення та іншу важливу інформацію. За допомогою кількох клацань для фільтрації даних користувач отримує повний звіт зворотного пошуку на веб-сайті.
 • Шість функцій зворотного пошуку: ви можете перевірити зображення, імена, імена користувачів, адреси електронної пошти, розташування та номери телефонів особи.
 • Плани членства: існує план членства на фіксований період часу та на основі результатів пошуку. Ви можете придбати будь-який із них за допомогою функції зворотного пошуку зображень.
 • Точність пошуку зображень: цей імпровізований інструмент працює інакше, ніж функція пошуку зображень Google. Деякі шахраї легко впораються з алгоритмом безпеки Google, але Social Catfish має власну онлайн-налаштування, яке сканує Інтернет для отримання точних результатів.
 • Ефективність пошуку зображень: відстеження метаданих зображень на мільйонах сайтів займає кілька секунд⌛ і швидко дає надійніші результати.
 • Конфіденційність і безпека даних: вони зберігають інформацію про учасника в базі даних, але ви можете звернутися до служби підтримки Social Catfish, щоб видалити свої дані з веб-сайту.
 • Затверджені звіти: результати пошуку зворотного зображення є автентичними, і ви можете використовувати їх для подання правових скарг.
 • Отримати повну інформацію: цей потужний онлайн-інструмент може отримати все, що відповідає запиту, і його можна використовувати на будь-якій іншій веб-сторінці, блозі, сайті соціальної мережі, зображеннях Google тощо.
 • Підтримка клієнтів: клієнти можуть зв’язатися зі службою підтримки за вказаним номером телефону з 09:00 до 05:00 за тихоокеанським стандартним часом у робочі дні. Незадоволені користувачі отримують повну допомогу від команди щодо звітів.

Social Catfish здатний виявляти вміст англійською мовою на глобальному рівні, за умови, що національний закон про інформаційні технології не блокує жодного конкретного веб-сайту.

Функції соціального сома

Коли ви заходите на офіційний веб-сайт Social Catfish, він відображає онлайн-інструмент із певними параметрами пошуку: ім’я, електронна пошта📩, телефон, ім’я користувача, адреса та зображення. Ви повинні вибрати один із цих варіантів, заповнити необхідні записи та натиснути кнопку «Пошук», щоб отримати результати.

Ви можете використовувати Зворотний пошук зображень функція перевірки автентичності особи шляхом завантаження зображення на панель і перевірки, чи воно належить тій самій особі.

Пошук зображень корисний багатьма іншими способами. Ви можете спостерігати за втраченим зв’язком⛓️ за їхньою фотографією або перевірити, чи веб-сайт не використовує ваші особисті або авторські зображення несанкціоновано. Ви також можете шукати доступне посилання, щоб купити певний продукт, який ви бачили на веб-сайті.

Результат пошуку доступний для платних учасників, у якому перераховані всі посилання, за якими було знайдено зображення. Існує застереження: натискайте наведені посилання на свій страх і ризик, оскільки вони не перевіряють, чи захищені вони від зловмисного програмного забезпечення.

Щоб підтвердити ім’я на цій панелі, вам також потрібно буде ввести назву країни, до якої належить ця особа🙍, і вибрати певну вікову групу для точніших результатів.

У звіті вказані особи зі схожими іменами. Він містить облікові записи в соціальних мережах, номер телефону, адресу та місця, де він зупинявся. Ви також дізнаєтесь про членів його родини, особисті стосунки та судимості, якщо такі є.

Щоб виконати пошук в обліковому записі електронної пошти, введіть ідентифікатор електронної пошти у відповідне поле та створіть звіт. Сервіс корисний для знайомства пар, компаній, що наймають співробітника та ін.

У звіті про пошук спочатку відображається список соціальних облікових записів, пов’язаних із цим ідентифікатором. Ви також побачите пов’язані ім’я, адресу, номер телефону та родичів. Іноді також повідомляється IP-адреса та місцезнаходження.

#4. Зворотний пошук телефону

Номери телефонів достатньо підтверджують особу людини, оскільки вони зареєстровані на конкретне ім’я. Тому можна з зворотний пошук телефону функція для отримання фактичного імені абонента або власника, який можна перевірити.

Зазвичай підроблені номери, згенеровані через VOIP, використовуються в онлайн-шахрайстві, і вони не мають ідентифікаційної інформації. Перш ніж рухатися вперед у відносинах або потрапити в грошову пастку, ви можете знайти номер для особи або легітимності організації.

Ви можете шукати a ім’я користувача із соціальної мережі чи сайту знайомств на цій панелі та перевірте, чи профіль є автентичним для цієї особи чи ні.

Це також зручно для того, щоб дізнатися друга, який довго не виходить на зв’язок.

#6. Зворотний пошук адреси

Експерти з нерухомості рекомендують ретельно вивчити документи та інші деталі нерухомості перед покупкою чи орендою. Програмне забезпечення займає кілька секунд, щоб знайти дійсну адресу🌎 та надає повний звіт про право власності.

Звіт містить історію покупок, ціну, деталі договору, специфікації тощо. Він також містить поточний статус нерухомості, незалежно від того, орендована вона чи вільна. Ви також дізнаєтеся, чи є у власника інші властивості.

Приватні особи та компанії можуть використовувати цей інструмент, щоб визначити, чи правдива заява особи про перебування за адресою.

Альтернативи Social Catfish

Давайте розглянемо деякі з надійних альтернативних онлайн-інструментів Social Catfish, які ефективно працюють у зворотному пошуку зображень.

#1. TinEye

TinEye – це компанія, що розробляє програмне забезпечення в Торонто. Вона першою запустила механізм зворотного пошуку зображень у 2008 році. Веб-сайт займається лише виявленням зображень і не пропонує жодних інших функцій пошуку даних.

Інструмент TinEye використовує комп’ютерне бачення, розпізнавання образів, нейронні мережі та технологію машинного навчання для зворотного пошуку зображень. Він проіндексував і додав понад 61,7 мільйона зображень, регулярно скануючи Інтернет, і, таким чином, забезпечує швидкі та ефективні результати.

особливості:

 • API розпізнавання зображень WineEngine популярний в індустрії напоїв для відстеження неправильного використання етикеток, тоді як API MobileEngine допомагає купувати продукти шляхом пошуку за кліками. MulticolorEngine націлений на пошук за кольором.
 • Ви можете додати інструмент TinEye як розширення для браузера Chrome, Firefox, Opera або Edge і клацнути правою кнопкою миші зображення, щоб миттєво змінити пошук.
 • Цей інструмент має потужні фільтри для перегляду результатів пошуку. Ви можете сортувати результати на основі архівів, колекцій із деталями про авторські права або стокових зображень.
 • Існує функція порівняння, яка дає можливість аналізувати два зображення одночасно.
 • Вони розуміють проблеми конфіденційності клієнтів; тому вони мають політику не зберігати та не індексувати завантажене зображення на порталі.

Метод MatchEngine підходить для перевірки соціальних профілів на відповідність зміненим або позначеним фотографіям. Страхові компанії можуть використовувати автоматичний метод візуального огляду, щоб перевірити наявність дублікатів зображень.

Такі бренди, як Thales, Trader, Booking.com та багато інших, довіряють їм справжні результати.

#2. Піксі

Власник Пікссі, Деніел Фостер, за фахом фотограф. Він глибоко стурбований незаконним використанням зображень, захищених авторським правом ©️, і тому надає фотографам потужне програмне забезпечення для зворотного пошуку зображень, щоб вирішити проблеми з крадіжкою зображень.

Вони використовують передову технологію, інтегровану зі штучним інтелектом🤖, для постійного моніторингу зображень клієнта в Інтернеті. Це дозволяє швидко порушувати проблеми авторського права з миттєвими діями. Замість того, щоб завантажувати фото, Pixsy дозволяє вам синхронізувати все портфоліо зображень на їхньому порталі та захистити їх.

особливості:

 • Панель сповіщає вас електронною поштою, коли знаходить скопійоване зображення, а інформаційна панель надає детальну інформацію.
 • Компанія пропонує індивідуальний тарифний план для своїх послуг і функцій інструменту, тоді як зворотний пошук зображень для результатів абсолютно безкоштовний на веб-сайті.
 • Є сильна команда юридичних експертів, які підтримують понад чотирнадцять мов, щоб ефективно розглядати справи про порушення та надсилати запити на видалення по всьому світу. Ці експерти допоможуть вам відшкодувати витрати, і послуга буде безкоштовною, якщо вони не зможуть відшкодувати витрати.
 • Компанія також допомагає фотографам реєструвати їхні зображення для юридичного захисту авторських прав. Ви можете легко зареєструватися в USCO та отримати захист від збитків на суму до 150 000 доларів США. У кількох юрисдикціях існує уніфікована форма реєстрації, і ви можете захистити 750 зображень одночасно.
 • Вони розташовані в чотирьох місцях по всьому світу. Клієнти в Австралії, Північній Америці, Європі та Великобританії можуть зв’язатися зі службою підтримки безпосередньо за дзвінком, а інші можуть надіслати електронні листи для швидкої допомоги.

Компанія співпрацює з відомими американськими та європейськими брендами, такими як Flickr, AOP, APA та багатьма іншими, щоб забезпечити відповідне рішення для захисту від нелегітимного використання фотографій.

#3. PinEyes

PimEyes зосереджує свій інструмент зворотного пошуку зображень на ідентифікації обличчя людини на інтернет-сторінках. Він витягує результати за допомогою новітньої технології штучного інтелекту та машинного навчання, інтегрованої з пошуковою системою розпізнавання облич.

Звіти зворотного пошуку зображень від PinEyes застосовуються у справах про порушення авторських прав, що допомагає боротися з шахраями за незаконне використання зображень. Користувачі можуть безпосередньо завантажити зображення на панель і отримати посилання на його неавторизований вигляд.

особливості:

 • Це не безкоштовне програмне забезпечення, і користувачі повинні придбати план передплати відповідно до використання.
 • Інструмент шукає лише загальнодоступні дані на веб-сайтах без🚫 обмежень для сканерів.
 • У компанії є суворі умови щодо відмови від пошуку в акаунтах соціальних мереж, оскільки вони не мають наміру заглядати в чиїсь особисті дані.
 • Результат пошуку містить лише посилання на веб-сайти, де опубліковано зображення.
 • Ви можете налаштувати сповіщення електронною поштою та відстежувати зображення, якщо вони будуть використовуватися в майбутньому на веб-сайті без вашої згоди.
 • План PROtect юридично допомагає передплатникам назавжди видалити зображення з веб-сайтів.

Згідно з умовами PimEyes, ви можете шукати лише власне зображення в цьому програмному забезпеченні. Вони вважають, що використання зображення третьої особи на цій панелі є неетичним без їхньої згоди.

Багато медіа-компаній, як-от BBC, HuffPost, CNN та інші, рекомендують їх за похвальні результати.

Заключні слова: чи варто соціальний сом

Зворотний пошук зображень – це практична програма, яка відіграє життєво важливу роль у запобіганні шахрайству з любовними стосунками. Це найкращий і найнадійніший спосіб виявити реальність людини з небажаними бажаннями.

Social Catfish є одним із надійних онлайн-інструментів для розслідування. Він забезпечує функції зворотного пошуку за кількома параметрами, а також вирішує проблеми перевірки зображень і дублікатів.

Його можна легко використовувати, не читаючи інструкції, і можна успішно підраховувати підроблену інформацію, надану з поганими намірами. Хоча інструмент Social Catfish зосереджений на розслідуванні шахрайства, пов’язаного з любовними стосунками, в інших випадках його можна використати, щоб знайти правду за поділеними подробицями.

Ви також можете ознайомитися з деякими найкращими інструментами зворотного пошуку зображень, щоб знайти оригінальне джерело зображення.