Зворотний пошук Знімок екрана з аніме, щоб побачити, з якого серіалу

| | 0 Comments| 6:45 AM
Categories:


Аніме – надзвичайно різноманітний жанр. Важко вмовити когось дати йому шанс, і простого ландшафту жанру достатньо, щоб відлякати будь-кого. Однак, як тільки ви потрапите в жанр, ви будете зіпсовані вибором. ЗАЧЕКАЙТЕ або що таке аніме Це невеликий веб-додаток, який іноді може використовувати будь-який новачок у аніме або добре знайомий з цим жанром. Він може здійснити зворотний пошук зображення на екрані будь-якого аніме і сказати вам, який це фільм або серіал, починаючи з самого епізоду. Коли він знайде потрібну серію, він відтворить фрагмент сцени, з якої взятий екран.

  Знайдіть найбільший за розміром слайд у вашій презентації PowerPoint

Відвідайте WAIT і завантажте знімок екрана або вставте посилання на зображення. Програма попереджає, що деякі результати можуть бути непридатними для роботи, оскільки це аніме. Ви можете ввімкнути безпечний пошук і запобігти можливу незручну ситуацію. За замовчуванням безпечний пошук вимкнено. Праворуч від попереднього перегляду зображення є три варіанти; Автовідтворення, цикл і вимкнення звуку. Автовідтворення ввімкнено за замовчуванням, і воно автоматично відтворюватиме кліп, з якого взятий екран. Параметр Loop відтворюватиме його під час повторення, якщо ви ввімкнете його, а Mute вимкнуть гучність.

Результати пошуку можуть бути не обов’язково англійською мовою або повністю англійською, лише її частини, але достатньо, щоб ви могли знати, з якого серіалу/фільму знято екран.

  Як виправити помилку «Потрібна увага принтера» (повний посібник)

WAIT також має розширення для Chrome, яке ви можете встановити, якщо вам часто потрібно переглядати аніме назад. Здається малоймовірним, що вам доведеться використовувати його занадто часто, тому веб-програми має бути достатньо.

Програма не зможе здійснити зворотний пошук постерів аніме-серіалу чи фільму. Крім того, що допомагає вам відстежити, з якого аніме знято екран, WAIT також надзвичайно корисний, якщо ви намагаєтеся знайти певну сцену з аніме, не переглядаючи всі його епізоди.

Відвідайте WAIT – What Anime Is It