techukraine.net techukraine.net Зворотний пошук електронної пошти Social Catfish допоможе вам випередити шахраїв

Зворотний пошук електронної пошти Social Catfish допоможе вам випередити шахраїв

| | 0 Comments| 10:59 AM
Categories:

З огляду на те, що в наші скриньки вхідних повідомлень майже щодня надходить потік електронних листів, стає неможливо перевірити справжність усіх відправників.

Будь то пропозиція про роботу, рекламний електронний лист із повідомленням про вигідну угоду чи особистий лист від когось, кого ви не пам’ятаєте – точна ідентифікація є вимогою часу. І оскільки шахраї та шахраї проникають у кожну сферу людського життя, ви можете стати легкою жертвою їхніх обманів, якщо не будете достатньо обережні.

на щастя Зворотний пошук електронної адреси Social Catfish може зробити неможливе можливим і допомогти вам визначити невідому електронну адресу. Давайте обговоримо це детально, щоб дати вам уявлення.

Що таке зворотна перевірка електронної пошти та навіщо вона потрібна?

Зворотна перевірка електронної пошти – це метод, який допомагає користувачам знаходити інформацію про когось лише за адресою електронної пошти. Інформація містить повне ім’я власника, адресу, контактний номер, профілі в соціальних мережах тощо. Часто зворотня перевірка електронної пошти стає необхідною з таких причин:

  • Щоб підтвердити онлайн-особу власника ідентифікатора електронної пошти.
  • Щоб легко знайти адресу електронної пошти, щоб дізнатися, чи вона не від одного з ваших старих друзів, і знову зв’язатися з ними.
  • Щоб перевірити, чи дзвінки, які ви отримуєте з невідомого номера, належать тому, хто раніше звертався до вас електронною поштою.

Що таке зворотний пошук електронної адреси Social Catfish?

Зворотний пошук електронної адреси Social Catfish це корисний інструмент, який допомагає людям виявити справжню особу людини за допомогою її електронної адреси. Все, що потрібно зробити, це вказати ідентифікатор електронної пошти, і інструмент розпочне процедуру пошуку.

  Як увімкнути або вимкнути 3D Touch на iPhone

Після завершення пошуку Social Catfish повідомить вам повне ім’я, фізичну адресу, номер телефону, профілі в соціальних мережах тощо власника ідентифікатора електронної пошти. Іноді навіть можна дізнатися про їхніх родичів.

Щоб надати вам найточніші результати, Social Catfish здійснює пошук у базі даних із понад 200 мільярдами записів. До них належать державні архіви, новинні статті, соціальні мережі тощо.

Використання зворотного пошуку електронної пошти Social Catfish забезпечує безліч корисних переваг. Ось деякі з них:

#1. Уникайте шахраїв

Якщо нещодавно отриманий електронний лист викликає у вас щось сумнівне, ви можете виконати швидкий зворотний пошук електронної пошти. Таким чином можна відрізнити справжніх людей від шахраїв.

#2. Найміть відповідного працівника

Репутація співробітника безпосередньо впливає на репутацію організації. Використовуючи зворотний пошук по електронній пошті та перевіряючи інформацію про свого кандидата за адресою електронної пошти, ви можете бути впевнені у своєму рішенні найняти їх.

#3. Знайдіть облікові записи в соціальних мережах

Функція зворотного пошуку електронної пошти Social Catfish дає змогу знаходити всі облікові записи соціальних мереж, що належать людині, використовуючи лише її адресу електронної пошти.

Як працює зворотний пошук електронної пошти Social Catfish?

Зворотний пошук електронної пошти від Social Catfish використовує розширені алгоритми для перегляду величезної бази даних записів, щоб знайти власника електронної адреси.

Послуга корисна для перехресної перевірки інформації, яку надала особа, щоб переконатися, що є якісь невідповідності. Окрім імені власника ідентифікатора електронної пошти, адреси, номера мобільного телефону, інформації про соціальні мережі тощо, Social Catfish іноді також може надати його IP-адресу та місцезнаходження.

Більшість шахраїв створюють новий обліковий запис електронної пошти, який явно є підробленим. Зазвичай вони не надсилають шахрайські електронні листи зі своєї офіційної електронної пошти, побоюючись наслідків. Social Catfish може допомогти вам виявити такі адреси електронної пошти кілька тижнів тому, щоб ви могли бути обережними.

  Як оновити драйвери відеокарти Nvidia для максимального підвищення продуктивності

Щоб використовувати зворотній пошук електронною поштою Social Catfish, не потрібно багато технічних знань чи досвіду.

По-перше, вам потрібно придбати їхній план передплати, який коштує 29,95 доларів США на місяць. Потім введіть адресу електронної пошти у відповідному полі та натисніть кнопку «Пошук». Інструмент подбає про все інше та допоможе вам отримати детальну інформацію про його власника та підтвердити його особу в Інтернеті.

Програми реального життя

Давайте тепер звернемо нашу увагу на кілька реальних програм служби зворотного пошуку електронної пошти Social Catfish:

#1. У верифікації компанії

Влаштування на роботу в невідповідну компанію може бути не тільки жахливим досвідом, але й призвести до втрати деяких золотих років працівника. Зворотна перевірка електронної пошти стане в нагоді шукачам роботи, щоб дізнатися про компанію та на власні очі переконатися, чи вони справжня справа.

Коли вони дізнаються, що компанія, до якої вони збираються подати заявку, має сумнівну історію, вони просто ухиляються від цього та подають заявку в інше місце.

#2. На платформах онлайн-знайомств

Сліпа віра в людину, з якою хтось познайомився на сайті знайомств, є рецептом катастрофи. Однак зворотний пошук електронної пошти корисний для визначення того, чи мають вони справу з шахраєм.

Це допомагає підтримувати здорову та безпечну атмосферу на платформах онлайн-знайомств, на яких працюють шахраї та шахраї.

Чи є якісь сумніви щодо конфіденційності щодо служби?

Конфіденційність користувача є надзвичайно важливим фактором, коли йдеться про будь-яку програму чи послугу. Якщо служба не поважає конфіденційність своїх користувачів, краще уникати їх.

Але, на щастя, Social Catfish гарантує, що ваша конфіденційність і безпека ніколи не будуть порушені в будь-якій ситуації.

Усі ваші пошуки за допомогою функції зворотного пошуку електронної пошти є анонімними. Таким чином, людина або компанія, яку ви шукаєте, не знає про ваші пошуки весь час.

  Як відновити видалені файли з iCloud Drive

Крім того, Social Catfish обіцяє ніколи не повідомляти ваші особисті дані нікому за межами своєї команди. Це робить ваш досвід зворотної перевірки електронної пошти безпечним і спокійним.

Альтернативи

Говорячи про альтернативи Social Catfish, згадуються Reverse Contact і InfoTracer.

#1. Зворотний контакт

Як Social Catfish, Зворотний контакт може надати вам детальну інформацію про особу чи організацію на основі їхньої особистої чи професійної електронної адреси. Для вашої інформації Reverse Contact відповідає вимогам GDPR і, отже, заслуговує неймовірної довіри в обробці персональних даних.

Інструмент показує багатообіцяючу точність: від повного імені до контактної інформації, посади та оцінки впевненості.

Однак його служба зворотного пошуку електронної пошти набагато дорожча (99 доларів США на місяць за базову підписку) порівняно з Social Catfish і може бути проблемою для людей з обмеженим бюджетом.

#2. InfoTracer

InfoTracer також допомагає перевірити легітимність ідентифікатора електронної пошти, пропонуючи повне ім’я власника, контактну інформацію, облікові записи в соціальних мережах і Інтернеті, фотографії, відео тощо. Подібно до Social Catfish, він іноді може розповісти вам про родичів і партнерів.

Хоча InfoTracer дозволяє безкоштовно запускати зворотний пошук електронної пошти, ви не можете завантажити звіти, якщо не заплатите 1,95 доларів США (із 7-денним необмеженим доступом до пошуку).

Заключні слова

Як бачите, функція зворотного пошуку адрес електронної пошти Social Catfish здатна визначити легітимність онлайн-профілю. Відокремлюючи справжні від підробок, сервіс може стати благословенням для тих, хто прагне до безпечної та безпечної взаємодії в Інтернеті.

Удосконалений алгоритм інструменту переглядає величезну купу записів, щоб переконатися, що жоден шахрай чи шахрай ніколи більше не зможе зіграти свої брудні трюки з кимось невинним. Крім того, Social Catfish приділяє велику увагу захисту конфіденційності своїх користувачів. Таким чином, вони можуть скористатися його послугами, відчуваючи тепле почуття безпеки.

Далі перегляньте нашу статтю про зворотній пошук зображень Social Catfish.