Збільште частоту кадрів у вашому медіаплеєрі за замовчуванням для відтворення HD

Categories:

Коли Пітер Джексон випустив перший фільм «Хоббіт», багато глядачів кінотеатрів, які дивилися його в 3D, відчували повторне заколисування, викликане якістю фільму в стилі мильної опери. Це було пов’язано з тим, що все було знято зі швидкістю 48 кадрів на секунду (fps), а не промисловим стандартом у 24 кадри в секунду. Але там, де більшості людей ці зміни не сподобалися, решта вважали це великим кроком вперед у розвазі на великому екрані. І відтоді я намагаюся самостійно привнести подібну плинність у фільми, які є у моїй власній колекції. SmoothVideo Project (SVP) — це програма для Windows з відкритим кодом, яка використовує інтерполяцію кадрів, щоб звичайні фільми зі швидкістю 24 кадри в секунду виглядали такими ж чіткими та плавними, як і їхні аналоги зі швидкістю 48 кадрів в секунду.

За словами розробника, SVP збільшує частоту кадрів відео, генеруючи проміжні кадри анімації між існуючими. Наприклад, якщо відео знято зі швидкістю 30 кадрів в секунду, SmoothVideo відтворює його з частотою 60 кадрів, результатом чого є набагато більш плавний і плавний рух для очей.

  Як перетворити фотографії HEIC в JPG на iPhone та iPad

Не зрозумійте мене неправильно, SVP не здається таким складним, як виглядає на папері. Незважаючи на велику кількість розширених функцій, таких як різні налаштування інтерполяції та параметри відео, які можна використовувати для підвищення якості відео на льоту, він також дуже простий у використанні. Початківцям, швидше за все, сподобається реалізація SVP plug-n-play. Додаток випускається в двох версіях; пакет об’ємом 2 МБ, який містить основні програмні файли, і варіант об’ємом 32 МБ, який, окрім базової версії, також містить інструменти сторонніх розробників, такі як Avisynth, MPC-HD відеоплеєр, SVPtube тощо, необхідні для повного використання його потенціалу. Навіть під час встановлення повного пакета ви можете позначити, які файли хочете встановити на свій комп’ютер.

Після цього ви можете просто запустити програму, і вона почне виконувати свою роботу самостійно. Найкраща частина SVP полягає в тому, що він працює з більшістю медіа-плеєрів. По-перше, MPC-HC не зіткнувся з проблемою роботи з SmoothVideo Project, коли я тестував програму на своєму робочому столі. Хоча ви можете спробувати інші програми, як-от KM Player або VLC, і повідомити нам, працюють вони чи ні.

  Як відкрити документ MS Word у вигляді структури за замовчуванням

У будь-якому випадку програма автоматично завантажує необхідні налаштування, і на медіаплеєрі, який ви використовуєте, відображається накладення, щоб підтвердити, що SVP увімкнено та працює нормально. Ви також можете запустити програму в режимі розділення, який, якщо ввімкнено, дає змогу переглядати вихідну та перетворену версію одного й того самого відео поруч.

Програма дозволяє налаштувати безліч налаштувань, до всіх з яких можна отримати доступ через контекстне меню системного трея. SVP використовує профілі, які ви можете налаштувати на свій смак, хоча вибирає найбільш підходящі на основі розміру роздільної здатності відео. Наприклад, якщо ви відтворюєте відео з роздільною здатністю 1080p, SVP запускає його, використовуючи попередньо встановлений профіль 1920×1080.

  Дивитися це! Допомагає знайти фільми для перегляду на основі рейтингу та жанру

SVP також підтримує прискорення графічного процесора і, за словами розробників, може відтворювати відео у форматі Full HD на більшості комп’ютерів середнього класу без зайвого поту. Повернувшись до контекстного меню, ви можете перемкнути програми «Експертний режим» через підменю «Тип інтерфейсу». Цей режим, у свою чергу, розблокує багато додаткових налаштувань, таких як можливість встановити пріоритет ЦП, затримку відео, пошук відео, тест на розрив, а також режим демонстрації.

Він також підтримує системи, схожі на ambilight, такі як Lightpack або Adalight, стереорежим 3D, відновлення відео та безліч додаткових функцій, які можна використовувати для покращення якості відео.

SmoothVideo Project — програма з відкритим вихідним кодом, яка працює на Windows XP, Windows Vista, Windows 7 та Windows 8. Ви можете завантажити її за посиланням нижче.

Завантажте проект SmoothVideo