Збільште свій дохід від дропшиппінгу за допомогою цих 10 платформ

Categories:

Доходу з одного джерела недостатньо, щоб легко підтримувати сьогоднішній спосіб життя.

Ви, мабуть, уявляли, як спробуєте щось нове у своєму повсякденному способі життя або заробите додатковий дохід, окрім щоденної роботи з 9 до 5 годин. Деякі люди навіть думають про початок нової кар’єри. правильно? Якщо ви також стверджуєте це твердження, продовжуйте читати.

Якщо ви робите те, що любите, чудово! Але, якщо вам набридла ваша робота з 9 до 5 або ви хочете створити інше джерело доходу, то вам точно варто спробувати щось інше. Це тому, що завжди краще мати кілька джерел доходу.

Якщо ви дійсно хочете створити щось своє, вам потрібно зосередитися на сторонніх справах. Деякі з широко прийнятих ідей побічної суєти – це дропшипінг, створення контенту, редагування відео та багато іншого.

Ви можете спробувати зайнятися дропшипінгом із дуже номінальними початковими інвестиціями або взагалі без них. Зараз дропшиппінг є дуже популярним бізнесом. Якщо ви шукаєте щось нове, ви повинні спробувати це.

Перш ніж рухатися далі, давайте коротко розберемося з дропшипінгом.

Що таке Dropshipping?

Дропшиппінг простий, як і сама назва. Йдеться про продаж продуктів онлайн без вас, особисто або як магазин, який володіє цим продуктом. Це бізнес-модель, за якою клієнт розміщує замовлення на певний асортимент або продукт онлайн. У магазині товар доставляється безпосередньо клієнту шляхом покупки у третьої сторони за допомогою моделі дропшиппінгу.

Тут головним є маркетинг і залучення клієнтів. У двох словах, продавець діє як середня особа, не торкаючись фізично продукту в усій моделі. Це модель, за якої магазинам не потрібно володіти продуктами чи складати їх, але вони можуть доставляти потрібний клієнту товар через дропшиппінг, використовуючи найкращі інструменти дропшиппінгу.

Переваги Dropshipping

Дропшиппінг має свої переваги. Ось деякі з головних переваг моделі дропшиппінгу:

 • Вам не потрібно володіти чи зберігати щось фізично. Все, що вам потрібно зробити, це розмістити свій магазин на найкращих інструментах або веб-сайтах дропшиппінгу та мати кількох постачальників для доставки товару.
 • Основних інвестицій не потрібно, оскільки все в Інтернеті, і єдині вимоги – це ноутбук і підключення до Інтернету.
 • Дропшиппінг є дуже рентабельним не лише через відсутність прямих інвестицій, але й тому, що ви платите за продукт третій стороні після того, як вам заплатить клієнт.
 • Зменшене складування або зберігання продуктів, оскільки вам не потрібно нічого володіти фізично.

Дропшиппінг користується високим попитом і є одним із найприбутковіших. Завдяки низькій планці на початковому рівні майже кожен має право почати цей бізнес. Це в кінцевому підсумку призводить до вражаючих норм прибутку, оскільки люди часто прагнуть утримувати низькі ціни, щоб почати працювати над конкурентоспроможністю. Ось чому він є висококонкурентним.

У цій статті ми обговоримо, як конкурувати в цьому бізнесі та заробити багатство, але ви повинні знати, що це цілком можливо, використовуючи деякі з найкращих інструментів дропшиппінгу, які ми збираємося використовувати для обговорення зараз.

Спокет

Spocket вважається одним із найкращих інструментів дропшиппінгу, який дає вам змогу вручну вибирати найкращі продукти для продажу від великої кількості роздрібних продавців дропшиппінгу з усього світу. Це універсальне рішення для розширення вашого бізнесу з дропшиппінгу.

  Сторонні програми для підвищення продуктивності в Mac OS X

Spocket об’єднався з Shopify і WooCommerce, щоб забезпечити найкращу взаємодію з користувачем. Припустімо, що ваша головна увага зосереджена на задоволенні клієнта, а не просто наданні продукту клієнту. У такому випадку ви також можете замовити зразки продукції, щоб перевірити якість, звернувшись до кількох постачальників. Ви навіть можете зустрітися з постачальниками оригінальної продукції з ЄС, Великобританії та США, поки не будете в захваті від якості.

Оформляючи замовлення на простий товар для перевірки якості, ви також можете зрозуміти швидкість доставки. Spocket також продовжує надавати регулярні знижки, щоб зрештою збільшити ваш прибуток. На Spocket можна замовити різні речі, починаючи від технологій і моди до автомобілів і предметів домашнього вжитку.

AliDropship

AliDropship — це ще одна компанія з чудовими інструментами дропшиппінгу, які пропонують ефективні рішення для дропшиппінгу. Це також допоможе вам збільшити дохід від дропшиппінгу з AliExpress. Відразу після натискання кнопок на комп’ютері чи ноутбуці, бах! Ось ти де. Ви створили свій веб-магазин. Усе, що потрібно, це стабільне підключення до Інтернету та бажання вести бізнес. Про все інше подбає AliDropship.

AliDropship поєднав WordPress і WooCommerce. Це дозволяє вам створити веб-сайт для вашого дропшиппінгового бізнесу без будь-якої роботи. Крім того, ви можете налаштувати сайт на свій розсуд. Окрім цих функцій, це також допомагає відстежувати ваше замовлення, а система повністю автоматизована.

Dropship.me

Dropship.me це фантастична платформа, на якій ви можете знайти надійних постачальників з усього світу. Ви можете створити свій магазин за частки хвилин. Він дозволяє встановлювати свою ціну на набір товарів. Але якщо ви неоднозначно встановлюєте свою ціну, він рекомендує правильну ціну та знімає з вас додаткове навантаження.

Ви можете витратити свій дорогоцінний час на пошук потенційного продукту для продажу, перш ніж дізнаєтеся, що продукт, який ви шукали, уже застарів. Цей інструмент економить ваш час, допомагаючи знайти продукти найвищої якості. Крім того, імпорт перших 50 товарів є безкоштовним.

Крім того, ви отримаєте чудові результати завдяки професійно відредагованим назвам продуктів на Dropship.me. Це суттєва перевага для людей, які вперше відкривають свій дропшиппінговий бізнес.

Syncee

Syncee допомагає вам збільшити дохід від дропшиппінгу. Ви можете додавати продукти, які хочете продати, по одному або гуртом. Якщо клієнт зробив замовлення на різні товари одночасно, ви можете попросити роздрібного продавця зробити стандартну упаковку всіх замовлених товарів на вимогу клієнта.

Ефекти регулярно оцінюються щодо якості, а ціни є актуальними, тому вам не потрібно турбуватися про застарілі ціни чи продукти.

Ви можете додати свої цінові націнки, що в кінцевому підсумку допоможе вам збільшити прибуток. Підтримка в чаті доступна цілодобово, без вихідних, і відповідь швидка, надійна та корисна.

Ви можете знайти мільйони продуктів із різних категорій на ринку Syncee. Це полегшить вам вибір правильного продукту, який ви хочете продати. На Syncee є високоякісні постачальники з усього світу.

Випав

Dropified — ще один інструмент, у якому майже всі щоденні завдання виконуються автоматично, що важливо для безпроблемного ведення бізнесу. Інструмент надає відеоінструкції, які допоможуть новачкам і досвідченим продавцям дуже легко зрозуміти процес. Крім того, є привабливий тарифний план.

  Як змінити пароль на Chromebook

У ньому є величезна кількість продуктів на вибір, і якщо ви плутаєтеся з вибором своєї ніші, це ваша зупинка, щоб вибрати один без роздумів. Dropified має інтеграцію з Zapier, Shopify і WooCommerce. Це також допоможе вам відстежувати норму прибутку та вести її облік.

Крім того, керувати продуктами та знаходити їх дуже просто, а Dropified заощаджує вам багато часу, швидко додаючи продукти до вашого магазину.

Модаліст

Модаліст швидко зв’язує вас із провідними постачальниками зі США та ЄС. Він має повністю автоматизоване програмне забезпечення, яке економить ваш дорогоцінний час. Ви також можете вивести свій магазин на зовсім інший рівень, легко налаштувавши його. Modalyst має інтеграцію з понад 500 веб-сайтами електронної комерції, які зрештою пропонують вам найкращі продукти для вибору та продажу.

Ви також можете включити вартість доставки продукту в ціну продукту, щоб безкоштовно відправити продукт клієнту. Ви маєте повний контроль над товарними запасами, розміщеними на вашому веб-сайті. Окрім цього, ви можете в будь-який час внести зміни до свого списку продуктів, щоб дізнатися, які продукти користуються попитом, запропоновані Modalyst.

Крім того, Modalyst є єдиною відомою платформою дропшиппінгу, де ви можете вибрати високоякісні продукти з широкого асортименту. Це допоможе вам збільшити дохід від дропшиппінгу. Крім того, тут швидко здійснюється додавання та заміна товарів із вашого магазину.

Eprolo

Eprolo це безкоштовна платформа, яка може допомогти вам покращити ваш дропшиппінговий бізнес. Ви також можете без проблем зв’язуватися з постачальниками з усього світу.

Eprolo має спеціальну групу перевірки якості, яка оцінює якість продукту перед його пакуванням. Він пропонує вам створити свій бренд і логотип за допомогою чудових послуг з персоналізації. Це займе день-два, і якщо ви десь застрягнете, ви можете напряму звернутися до служби підтримки клієнтів, яка працює цілодобово.

Eprolo також має склади в трьох країнах, готові до продажу. Крім того, завжди можна знайти товари, зручні за ціною, оскільки товари в наявності мають оптові ціни.

Він безкоштовний для використання, і інструмент надає вам так необхідну підтримку, необхідну під час створення вашого магазину. Розміщені замовлення обробляються швидко, а також легко відстежувати замовлення.

Repricer

Repricer є одним із найкращих інструментів для швидкого налагодження бізнесу з дропшиппінгу через Amazon. Ви можете керувати ціноутворенням на більш ніж 14 торгових майданчиках Amazon і мати шанс вивести свій бізнес за кордон. Ви можете змінювати ціни відповідно до конкуренції, а також отримувати прибуток від кожного продажу.

Repricer зберігатиме облік проданих продуктів і кількість разів, коли ви змінювали ціну на певний продукт. Він надає функцію групових дій, за допомогою якої ви можете розподілити мінімальний і максимальний діапазон цін на свої продукти. Крім того, Repricer дозволяє створювати власні стратегії продажу, щоб дати вам перевагу в конкуренції з конкурентами.

З Repricer ви можете вивести свій дропшиппінговий бізнес на наступний рівень і перемогти своїх конкурентів за допомогою надшвидкого переоцінки. Крім того, ви також можете використовувати Google Campaign, щоб збільшити свою продажну силу.

  Як запобігти автоматичному оновленню до Firefox 57

InventorySource

InventorySource є ще одним інструментом для збільшення прибутку від дропшиппінгу. Це дозволяє вам налаштувати дані про продукт і ціни, відповідно синхронізувати та вносити необхідні оновлення у свій магазин. Ви можете вибирати з різних ніш, перелічених на InventorySource, щоб продавати.

Він надає прямі пропозиції США, що допомагає вам отримати доступ до постачальників без будь-якого дозволу доступу постачальника. Він також пропонує цілодобову підтримку клієнтів для вирішення будь-яких перешкод, з якими ви можете зіткнутися під час ведення бізнесу.

Крім того, InventorySource автоматично синхронізує дані продукту, щоб вам було легше налаштувати свій бізнес, а також забезпечує синхронізацію списку продуктів. Він працює як друг і путівник для початківців, щоб миттєво розвинути свій дропшиппінговий бізнес.

Shopify

Shopify є однією з найкращих платформ дропшиппінгу, яка використовується для покращення бізнесу дропшиппінгу. Він надзвичайно простий у використанні, і з нього можна почати свою мандрівку дропшиппінгом. Ви навіть можете внести зміни до свого сайту та налаштувати його відповідно до своїх уподобань за допомогою запропонованих стандартних тем Shopify. Shopify пропонує різноманітні варіанти доставки, що спрощує друк і відправку етикетки.

Щоб побачити, що справді працює для вас, ви можете протестувати різні стратегії для свого дропшиппінгового бізнесу на Shopify.

Способи конкурувати в бізнесі дропшиппінгу

На початку ми говорили про конкурентний характер дропшиппінгового бізнесу. Тепер давайте обговоримо, як ви можете впоратися з цим позитивно. Ось кілька найкращих способів:

 • Відкрийте свою нішу: це головний крок для ведення будь-якого бізнесу, а не тільки для цього. Якщо ви зрозуміли свою нішу, вам буде зрозуміло, як діяти далі, враховуючи попит і використання продукту.
 • Будьте унікальними у своїй ніші: будьте іншими. Продайте щось, що користується попитом, але дуже мало людей бажають це продати.
 • Виберіть свої ціни: це повністю залежить від конкретної людини, але скористайтеся пропозиціями, запропонованими різними сайтами. Товар буде продано лише за умови правильної ціни. Таким чином, вийде відмінне співвідношення ціни та якості.
 • Попросіть зразок продукту та оцініть його: таким чином ви дізнаєтесь про його обслуговування та якість.
 • Попросіть клієнта оцінити та залишити відгук про продукт: інші люди швидко приймуть рішення про замовлення цього продукту.
 • Швидко доставляйте товар: підтримуйте хороші зв’язки зі своїми постачальниками та ввічливо просіть їх швидко доставити ваші замовлення.
 • Розсувайте свої межі: це бізнес, а бізнес завжди змушує вас розширювати свої межі, якщо ви бажаєте отримувати високі прибутки заради кращого життя для себе та своєї родини.

Висновок

Дропшиппінг — це продажі, і якщо ви хороший продавець, ви можете продавати все, що завгодно. Починаючи щось нове, у даному випадку дропшиппінг, спочатку може здатися, що з цим важко впоратися.

Коли справа доходить до справи, все залежить від наполегливості. Однак усе можна легко зробити, якщо ви виберете правильні та найкращі інструменти чи платформи для дропшиппінгу, які можуть зайняти вас, просто використовуючи їх і встановлюючи правильну оцінку вашого продукту, який принесе вам прибуток. Кажуть, робіть дитячі кроки, але зробіть цей стрибок віри один раз, коли настане потрібний час.

Ви також можете переглянути поради щодо створення одноосібної компанії.