Збільште продажі за допомогою розумних маркетингових стратегій FOMO

Categories:

Ви коли-небудь купували продукт за кілька хвилин до завершення швидкого розпродажу? Якщо так, то ви зробили це через маркетинг FOMO — страх втратити щось.

FOMO — це маркетингова тактика, яка змушує покупців виконувати певні дії. Це впливає на їхній розум, змушуючи їх думати, що бездіяльність призведе до втрати чогось надзвичайного. Зазвичай ця стратегія мотивує споживачів скороченням циклу продажу.

Тим не менш, маркетологи повинні знати тонку межу між бути впливовим і настирливим, щоб зробити це правильно. Ви можете побачити приріст продажів, правильно розуміючи види маркетингу FOMO та різні ефективні прийоми.

Що таке маркетинг FOMO?

Це вид маркетингу, який використовує бажання покупця схопити кожну можливість. За допомогою цієї тактики компанії представляють продукт, оповитий терміновістю та страхом жалю. Тому в більшості випадків споживачі роблять імпульсивні покупки.

Оскільки люди втомилися від ризиків і хочуть уникнути їх будь-якою ціною, ця маркетингова стратегія є дуже ефективною. Навіть якщо це означає вкладати гроші в продукт, який вам може не знадобитися негайно, або щось, що ви, можливо, не купили, є нормальною ситуацією, ви часто купуєте, коли рекламодавець або маркетолог може встановити у вас FOMO.

FOMO також грає з людським страхом майбутнього жалю. Коли товари на короткий час доступні зі знижкою, покупці часто купують, боячись пошкодувати про це в майбутньому. Маркетологи FOMO намагаються створити цю паніку серед покупців і використовувати її для збільшення своїх продажів.

Маркетинг і мікроінфлюенсери FOMO

Компанії, які хочуть максимально використати FOMO, часто звертаються за допомогою до мікроінфлюенсерів. Це люди з менш ніж 50 000 підписників.

Незважаючи на меншу аудиторію, у них краще залучення. Оскільки вони доступні та доступні, використання їх у стратегії FOMO є дуже ефективним. Крім того, ви можете одночасно скористатися допомогою кількох мікроінфлюенсерів для просування свого продукту.

Сьогодні бренди співпрацюють із сотнями мікроінфлюенсерів, щоб спонукати аудиторію купувати їхні продукти. FOMO стає реальним, коли клієнт бачить, що багато впливових людей, за якими вони стежать, рекламують продукт. Додайте його з промокодом, коли хтось переходить із публікацій впливових осіб, і ви побачите зростання продажів і доходу.

Маркетинг FOMO — це нова норма для маркетингу

Ринок став більш конкурентним, ніж будь-коли раніше. Тому компаніям часто важко продавати продукти та послуги через незліченну кількість конкурентів. Завдяки високому рівню успіху FOMO став невід’ємною частиною будь-якої маркетингової стратегії.

  Що таке USB Gen 1, Gen 2 і Gen 2×2?

Будучи маркетинговою стратегією, орієнтованою на клієнта, FOMO грає з емоціями клієнтів і може зрештою підштовхнути їх до імпульсивної покупки.

Можна взяти приклад живих продажів у Facebook. Коли інфлюенсер демонструє дизайнерську весільну сукню, у якій залишилося кілька предметів, усі глядачі відчувають необхідність діяти та придбати те, що може бути у небагатьох людей. Це чудовий приклад стратегії FOMO.

Види маркетингу FOMO

#1. Доказ соціальних мереж FOMO

Доказ у соціальних мережах став популярним видом маркетингу FOMO. Тут використання соціальних мереж показує досвід користувачів щодо продукту чи послуги.

Коли люди бачать, як інші купують або підписуються на продукт чи послугу, вони вважають це підтвердженням і приймають рішення про покупку на основі цих відгуків. Тому люди часто купують продукцію з позитивними відгуками та відео відгуками.

Ця стратегія FOMO використовує загальну тенденцію споживачів, які не хочуть пропустити тенденції. Це стало переконливим методом впливу на людей, щоб вони приймали рішення про покупку дорогих продуктів.

#2. Терміновість FOMO

За допомогою цієї маркетингової стратегії FOMO маркетологи намагаються створити у покупців відчуття терміновості, щоб вони негайно почали діяти щодо продукту чи угоди. Мета полягає в тому, щоб структурувати маркетингові повідомлення, які змусять покупців думати, що потрібні негайні дії, якщо вони не хочуть пропустити хорошу угоду.

Щоб створити у користувачів відчуття терміновості, маркетологи використовують спеціальні фрази із закликом до дії, щоб підштовхнути покупців до покупки, наприклад:

 • Купити зараз!
 • Доступний обмежений запас.
 • Залишилося лише (x кількість).
 • Поспішайте, поки не пізно.

#3. Ліміт часу FOMO

Ніщо не працює як краща техніка FOMO, ніж ліміт часу, який закінчується. Він проектує сценарій перед потенційними покупцями, згідно з яким вони повинні вжити заходів протягом певного часу. У таких випадках люди, швидше за все, вживуть дії, щоб обрати конкретну угоду чи можливість.

Цю тактику FOMO зазвичай можна побачити на онлайн-ринках, де певні продукти постачаються із годинником зворотного відліку. Це означає, що ви зобов’язані зробити покупку, інакше термін дії угоди закінчиться. Зайве говорити, що це вигідно для продажу цифрових продуктів.

#4. FOMO втрачена можливість

Втрачена можливість є поширеною маркетинговою тактикою FOMO. Він вдало грає з вашими емоціями та змушує усвідомити, як би ви себе почували, якщо б упустили угоду чи можливість.

Оскільки ніхто не хоче відчувати, що втратив багато чого, люди вживають заходів у таких випадках.

Ця маркетингова стратегія зазвичай розміщується під час свят, коли підприємства рекламують свою продукцію зі знижками. Ця маркетингова стратегія FOMO включає фрази:

 • Ігноруйте, якщо вам не потрібен трафік.
 • Не пропустіть цю фантастичну пропозицію.
 • Натисніть зараз, щоб зафіксувати цю ціну.
 • Виділяйся з натовпу.

Приклади маркетингу FOMO

 • Живий підрахунок відвідувачів
 • Відгуки та відгуки клієнтів
 • Цитати та живі розмови
 • Люди також купували цей товар
 • Кількість елементів, що залишилися
 • Соціальний доказ
 • Знижка на раннє замовлення
 • Закритий вміст
 • Товар, що користується попитом
 • Обмежена безкоштовна доставка
 • Пропозиція на купівлю комплекту
 • Низький запас
 • Останній день за спеціальною ціною
  Як використовувати інструмент спільної роботи з документами Microsoft Teams

Маркетингові стратегії FOMO

Щоб реалізувати різні типи стратегій FOMO для збільшення продажів, покращення впізнаваності бренду та зростання компанії, можна застосувати одну або декілька з цих методик:

Цитата знаменитостей або впливових осіб

Якщо ви хочете просувати свій бренд або продукт, нічого не може бути кращим, ніж залучати впливових осіб або знаменитостей для просування. Ви можете використовувати їхні цитати, які включають хвалу ваших продуктів на вашому веб-сайті, щоб підсилити свою рекламну кампанію.

Використання методів FOMO створить чудеса для ваших продажів і зростання бізнесу. Крім збільшення продажів, інфлюенсери забезпечать вам більше трафіку на веб-сайті та лідерство, одночасно підвищуючи довіру до бренду.

Однак розмістіть цитату в потрібному розділі веб-сайту, щоб відвідувачі могли її легко побачити. Додавання їх на цільову сторінку та сторінку продукту також допоможе.

Встановіть часові обмеження

Якщо ви впроваджуєте маркетинг FOMO, встановлення кінцевого терміну є обов’язковим. Будь-який термін, навіть на веб-сайті електронної комерції, змушує користувачів діяти негайно. Приймаючи рішення про покупку, люди часто роблять імпульсивні покупки, оскільки час спливає.

Ви також можете використовувати його для швидкого продажу. Але ви повинні переконатися, що кінцевий термін є абсолютним. Якщо клієнти помітять, що ви продовжуєте його розширювати, вони звикнуть до цього, і метод не працюватиме.

Розумний обмін повідомленнями

У маркетингу FOMO дуже важливо донести своє повідомлення до клієнтів. Ви повинні тактовно скласти своє повідомлення, щоб викликати у вашої цільової аудиторії відчуття терміновості. Хоча повідомлення має підштовхнути їх до покупки, воно не повинно бути неприємним.

Використання наполегливої ​​мови та сильних дієслів часто є найкращим способом маркетингу FOMO. Наступні фрази є чудовими прикладами того, як ви можете змусити користувачів миттєво діяти.

 • Не пропустіть цю пропозицію.
 • Залишилося лише X місць.
 • Останній шанс купити.
 • Час спливає!

Кілька каналів

Як бренд, ви повинні застосувати омніканальний підхід, щоб охопити всю свою цільову аудиторію за допомогою маркетингу. Сьогодні люди використовують різні соціальні платформи для взаємодії з брендами, і не використовувати це на свою користь було б великою помилкою.

Іноді створення FOMO серед ваших користувачів на одному каналі є корисним, оскільки інформує їх про те, що певний вміст або пропозиція будуть доступні лише на інших каналах. Це також змусить їх підписатися на інші канали. Таким чином можна збільшити базу підписників у різних соціальних мережах.

Соціальний доказ або відгуки

Соціальний доказ — це ще один спосіб успішно запустити FOMO серед користувачів. Щоб отримати найкращі результати, потрібно знати, як і коли його використовувати. У більшості випадків найкраще використовувати його в кінці воронки покупки або безпосередньо перед етапом прийняття рішення.

Розміщення позитивних відгуків від наявних клієнтів у ваших публікаціях у соціальних мережах сильно впливає на аудиторію. Інструменти соціального підтвердження для показу спливаючих сповіщень на вашому веб-сайті про останні дії також створюють FOMO.

  Що таке LinkedIn Premium і чи воно того варте?

Пакети продуктів

Кілька галузей промисловості використовують пакети продуктів для збільшення продажів. Це означає, що коли хтось купує кілька продуктів або послуг замість одного, він отримує знижку на пакет. Ці пакети працюють як винагорода для клієнтів, які купують кілька продуктів одночасно.

Крім того, ви можете додати годинник зворотного відліку поверх набору продуктів, щоб збільшити терміновість. Крім свят і фестивалів, компанії часто використовують цю маркетингову техніку FOMO для очищення продуктів із низьким терміном придатності.

Спеціальна пропозиція на обмежений час

Розпродаж обмеженого часу також використовує тему дефіциту, щоб викликати FOMO. Багато галузей використовують періодичні розпродажі, щоб зменшити витрати на зберігання, очистити зайві запаси та отримати швидкий дохід.

Хоча ви можете використовувати сезонні розпродажі в будь-який час року, вам потрібно бути розумним, щоб правильно спроектувати такі пропозиції. Наприклад, компанії можуть запропонувати знижку або створити унікальний пакет. Навіть пропонувати їм продукт безкоштовно – гарна ідея. Незалежно від того, що ви робите, спробуйте подарувати їм те, що вони не захочуть пропустити назавжди.

Спливаюче вікно наміру вийти

Веб-сайти електронної комерції та роздрібної торгівлі сьогодні страждають через зволікання користувачів і обмежений час на увагу. Іноді люди закривають вікно, не зробивши покупки, або залишаються на ньому, не вживаючи заходів. Ви можете вирішити проблему в обох випадках, показавши спливаюче вікно з наміром вийти.

Найкращим місцем для відображення цього спливаючого вікна є сторінка цін або оформлення замовлення. Переконайтеся, що спливаюче вікно містить угоду, доступну лише на цей час. Поєднання його з таймером зворотного відліку буде додатковою перевагою. Оскільки він представляє аудиторії щось несподіване, вони часто купують продукт імпульсивно.

Показати Дефіцит

Маркетинг FOMO часто використовує переваги, підкреслюючи обмежену пропозицію. Навіть якщо це не є суттєвим, споживачі часто діють імпульсивно, коли бачать, що лише кілька людей можуть володіти продуктом.

Демонструючи популярність і дорогоцінність продукту, дефіцит одночасно спонукає клієнтів купувати його.

Не здивуйтеся, якщо ми скажемо вам, що лише цей підхід працює навіть без встановлення годинника зворотного відліку. Туристичні та букінгові компанії використовують це, щоб викликати у мандрівників і туристів страх втратити. Однак ви також можете використовувати це сповіщення про низькі запаси на своєму веб-сайті електронної комерції.

Ексклюзивність

Пропозиція ексклюзивності є одним із способів спонукати користувачів до FOMO. Компанії можуть використовувати його, щоб змусити людей опосередковано ділитися своїми електронними адресами. Незалежно від маркетингової стратегії, необхідна база даних адрес електронної пошти з дуже зацікавленими передплатниками.

Висока віддача від електронного маркетингу — не єдина перевага списку розсилки. Це також дозволяє класифікувати клієнтів і аналізувати їх належним чином.

Оскільки суворе регулювання проти спаму ускладнило реєстрацію, ви можете створити свій список розсилки, надаючи передплатникам справжні пропозиції та унікальний вміст. Пропонуючи їм новини про свої найкращі пропозиції, ви можете залучити більше людей до реєстрації за допомогою їхніх електронних адрес.

Заключні слова

Суть FOMO полягає в тому, щоб створити у покупця відчуття терміновості. Отже, це більш потужний, ніж будь-який інший маркетинговий підхід. Однак надмірне використання FOMO призведе до втрати його міцності.

Ця публікація дозволить вам освоїти всі чудові маркетингові стратегії та основи FOMO та спонукати більше клієнтів купувати ваші продукти. Крім того, ви можете зосередитися на відеомаркетингу як маркетинговій стратегії.