Збирайте дані, не побоюючись блокувальників, за допомогою Bright Data Web Unlocker techukraine.net %

Від моніторингу загальнодоступних даних до електронної комерції, веб-дослідження вмісту до оптимізації пошукових систем, незалежно від вашої галузі, ви можете зіткнутися з виявленням користувацького агента, блокуванням веб-сайтів на основі геолокації, обмеженням швидкості для IP-адрес тощо.

Bright Data Web Unlocker — це відповідь на всі ці виклики збирання веб-даних!

Інтернету, яким ми його знали в 90-х і 2000-х, давно немає. Тепер, де б ви не були в мережі, ви стикаєтеся з обмеженнями вмісту. Уряд влада та корпорації роблять це, щоб обмежити доступ до даних, хоча вони стверджують, що роблять Інтернет безпечнішим.

Такі блокування веб-сайтів і IP-адрес дуже шкодять роботі зі збирання даних. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про Bright Data Web Unlocker і дізнатися, як він допомагає вашим процесам збирання даних за допомогою автоматизації та надійного керування проксі-сервером.

Зміст

Що таке веб-блокувальники?

Веб-блокувальники — це веб-програмні рішення, які блокують доступ користувача Інтернету до веб-сайту. Люди можуть використовувати цю стратегію на місцевому рівні, приватному рівні або рівні уряду.

Наприклад, якщо вам потрібно зосередитися на завданнях і використовувати програму для веб-блокування, щоб призупинити всі вхідні та вихідні розмови, небажані сторінки, Facebook, YouTube тощо, це локальне веб-блокування. Така тактика більш поширена в домашніх Wi-Fi маршрутизаторах для батьківського контролю.

На приватному чи корпоративному рівні деякі бізнес-організації можуть заблокувати певний веб-сайт або перетворити свій Інтернет на огороджений сад, щоб запобігти доступу співробітників до небажаного вмісту в робочий час.

На регіональному рівні уряди можуть блокувати веб-сайти, змінювати доменні імена або видаляти вміст з Інтернету, щоб контролювати потоки інформації в масі.

Чому хтось використовує веб-блокувальники?

 • Окремі користувачі можуть використовувати програми веб-фільтрації для цілеспрямованої роботи.
 • Батьки можуть використовувати веб-блокувальники, щоб заборонити дітям, підліткам і дітям доступ до не дуже хорошого вмісту.
 • Компанії блокують доступ до веб-сайтів, щоб запобігти доступу до небажаного вмісту на роботі.
 • Інтернет-провайдери блокують певні регіональні розважальні веб-сайти, щоб глобальна аудиторія не могла безкоштовно переглядати преміум-контент із розвинених країн.
 • Постачальники OTT-контенту зв’язуються з провайдерами, щоб блокувати торрент-сайти та портали однорангового завантаження вмісту.
 • Місцева влада, суди та органи влади блокують веб-сайти, щоб запобігти громадянам доступ до вірусного вмісту.

Що таке Web Unlocker?

Веб-розблокувальник допомагає дослідникам Інтернету, збирачам даних, цифровим маркетологам та іншим професіоналам отримувати доступ до заблокованих веб-сайтів для дослідницьких цілей.

Доступ до загальнодоступних веб-даних є законним згідно з різними рішеннями судів США та ЄС. Тому розробники програмного забезпечення та веб-сайтів почали працювати над рішеннями для обходу блокувань, які залишаються тут.

Такі рішення використовують багато технологій, як-от VPN, IP-адреси проксі-сервера, ротацію IP-адрес, автоматичний Captcha тощо. Кінцева мета — надати агентам користувача, API, протоколам автоматичного збирання даних тощо необмежений доступ до цікавих публічних даних.

  Як видалити рекламу та віруси з планшета Amazon Fire 7 [No Root]

Переваги Web Unlockers

 • Отримайте доступ до бізнес-сайтів із географічним обмеженням для збирання даних.
 • Етичне використання веб-блокувальника в обхід інструментів для більшого бізнесу.
 • Нехай API збирання даних функціонують безперебійно, а підприємства дають співробітникам змогу працювати в Інтернеті, який огороджений стіною.
 • Повністю автоматизовані повторювані запити даних і ротація IP для безтурботного збирання даних.
 • Деякі засоби розблокування, як-от Bright Data Web Unlocker, дозволяють обробляти дані в хмарі та отримувати корисну інформацію за кілька хвилин.

Особливості Web Unlockers

Знайдіть нижче стандартні функції, які ваш бізнес повинен вимагати від рішення для розблокування веб-сайту:

Вирішення проблеми обмеження швидкості IP

Веб-сайт може заборонити вашому інструменту збирання даних отримати доступ до інформації, якщо ваша IP-адреса перевищує ліміт запитів даних, встановлений веб-сайтом. Інструмент розблокування веб-сторінки має запропонувати етичний спосіб подолання цієї проблеми.

Пропонуйте автоматичне розв’язування викликів Captcha

Більшість веб-сайтів використовують виклик Captcha, щоб завадити роботам отримати доступ до даних веб-сайту. Надійний інструмент для веб-розблокування повинен запропонувати функції, щоб обійти цю тусовку.

Запобігання виявленню стороннього агента користувача

Веб-розблокувальники також повинні допомогти вашому робочому процесу збирання даних обійти будь-яке виявлення стороннього агента користувача та подальше блокування та обмеження швидкості передачі даних.

Подолання IP-блокувань на основі геолокації

Блокування IP-адрес на основі країни та регіону є одними з найскладніших проблем, і ваш веб-розблокувальник повинен вирішити цю проблему.

автоматизація

Веб-розблокувальник бізнес-класу повинен мати готові функції автоматизації. Отже, ваші агенти збирання даних можуть більше зосередитися на онлайн-дослідженні, ніж на керуванні інструментом розблокування веб-сторінки.

Управління ротацією IP

Ротація IP-адреси є обов’язковою функцією для всіх стандартних програм для розблокування веб-сайтів. Це допомагає компаніям надсилати одночасні запити на збір даних на той самий веб-сайт без заборони IP-адреси чи обмеження пропускної здатності.

Маніпуляція відбитками пальців веб-сайту

Чудові веб-розблокувальники збалансують різні дії вашого інструменту збирання даних на цільовому сайті, щоб гарантувати, що ваша діяльність не вважається зловмисною.

Тепер ви можете запитати, чи існує такий інструмент для розблокування веб-порталу, який пропонує всі ці функції? Що ж, відповідь — Bright Data. Нижче дивіться, як це змінює гру на користь компаній зі збирання даних.

Яскраві дані змінюють ситуацію

Усі, хто працює у сфері збирання публічних даних, знають Bright Data. Він змінює ландшафт збирання даних, розблоковуючи геообмежений контент і обмежені IP-портали; ти назвав це!

Bright Data — це єдиний центр істини для всього, що стосується збирання даних і видобутку даних із сучасної обмеженої мережі Інтернет. Він пропонує надійні онлайн-дослідження та інструменти обробки інформації, такі як набори даних, збирач даних, API SERP, проксі, розширення браузера проксі, керування проксі тощо.

Не кажучи вже про те, що веб-розблокувальник є найцікавішою спеціальністю Bright Data серед онлайн-дослідницьких компаній.

Що таке Bright Data Web Unlocker?

Bright Data Web Unlocker — це потужний інструмент для розблокування, який дозволяє вашій команді збирання даних отримувати дані з найскладніших веб-сайтів. Завдяки різноманітній технологічно запрограмованій автоматизації ваш бізнес може виконувати збирання публічної інформації з Інтернету без втручання людини.

Розблокування веб-сайтів – складний бізнес; не всі ринкові інструменти є дуже успішними. У більшості випадків ви виявите, що наявний веб-розблокувальник неефективний і потребує більше потужності. Отже, вам потрібно перейти на розблокувальник Bright Data, який пропонує найкращий показник успішності в галузі, колосальні 99,9%.

  7 ностальгійних веб-сайтів про Хеллоуїн з 90-х і 2000-х років

Як Bright Data Web Unlocker допомагає розробникам?

Документація API

Розробники, які працюють у ніші збирання даних, можуть отримати значну користь від легкої для розуміння документації API Bright Data. Він описує додаткові позначки та команди API простою мовою, щоб розробники-стажисти могли швидко розпочати роботу.

Visual Web Unlocker

Він зменшує програмне навантаження розробників, пропонуючи повністю візуальний інструмент для розблокування веб-сторінок і створення запитів на збір даних.

Автоматизований робочий процес

Розробники можуть використовувати візуальний інструмент для налаштування автоматизованих завдань від розблокування веб-сайту до збирання даних і остаточного зберігання.

Інтуїтивно зрозуміла інформаційна панель Bright Data Web Unlocker

Інформаційна панель Bright Data Dashboard пропонує з висоти пташиного польоту завдання ручного та автоматизованого збирання даних, які включають проксі-сервери, API Web Unlocker тощо.

Цілодобовий центр підтримки

Висококваліфікована команда підтримки завжди готова допомогти розробникам, якщо у них виникнуть будь-які збої продукту.

Підтримка кількох мов для API

API Bright Data Web Unlocker підтримує більшість мов кодування, які використовуються для викликів API. Наприклад, розробники можуть писати сценарії на Node.js, shell, C#, Java, PHP, Visual Basic, Perl, Ruby, Python тощо.

Основні функції Bright Data Web Unlocker

Bright Data Web Unlocker є найкращою відповіддю на сьогоднішній інтернет-огородження. Завдяки таким незмінним функціям ваш бізнес зі збирання даних процвітає:

 • Розблокування IP на основі геолокації по всьому світу
 • Дозволяє інструменту збирання даних надсилати необмежену кількість одночасних з’єднань
 • Автоматично розблоковує та збирає дані
 • Автоматичне вирішення завдань Captcha
 • Етичне розблокування веб-порталів
 • Автоматично повторює спроби з різними протоколами розблокування, доки не буде успішно
 • IP-проксі-мережа з понад 72 мільйонів адрес у 195 країнах

 • Розблокування та аналіз результатів для домену та країни
 • Асинхронні запити на підключення до даних
 • Автоматично повертає IP-адреси, щоб уникнути заборон IP
 • Зображує ваш бот для збирання даних як агентів-людей
 • Виконує користування Інтернетом, як людина, починаючи з домашньої сторінки, рухів миші тощо.
 • Цільове маніпулювання заголовком веб-сайту
 • Виявляє приманки на безпечній відстані та автоматично їх уникає
 • Раціонально вводить інтервали затримки між одночасними запитами даних

Як працюють Bright Data?

Bright Data — це повністю автоматизований веб-портал для розблокування. Ось як відбувається процес розблокування:

 • Ви реєструєтеся за допомогою платної підписки або вибираєте формат оплати за використання.
 • Після запуску програми Bright Data виберіть (i) або логотип Bright Data на навігаційній панелі зліва.
 • У розділі збору даних ви знайдете Web Unlocker. Натисніть «Почати зараз».

 • Введіть URL-адресу заблокованого сайту у вікні пошуку.
 • Інструмент покаже приблизну місячну вартість.

 • Натиснувши «Зберегти й активувати», запит буде направлено до алгоритму Bright Data Web Unlocker.
 • Алгоритм редагує протокол і заголовок запиту. Потім він надсилає запит до суперпроксі.
 • Super Proxy далі обробляє та надсилає запит до централізованої інфраструктури проксі.
 • Тепер інструмент імітуватиме відбиток вашого додатка для збирання веб-даних і отримуватиме дані із заблокованого веб-сайту.
 • Нарешті, дотримуючись зворотного шляху, запитувані дані надходять до програми для збирання інформації.

Переваги використання Bright Data Web Unlocker

 • Він має вищий рівень успіху, ніж його конкурент, і зазвичай забезпечує близько 99,9% розблокування.
 • Повністю автоматизований протокол веб-розблокування. Не потрібно писати код. Навіть працівники, які не є розробниками, можуть подати запит на розблокування та отримання даних.
 • Повністю візуальний інтерфейс робить збирання даних веселим і приємним.
 • Це універсальний інструмент для бізнесу зі збирання даних, якщо ви підписалися на всі продукти Bright Data.
 • Отримайте заблоковані веб-дані етично, щоб вашому бізнесу не доводилося мати справу з судовими позовами.
 • Сплачуйте лише тоді, коли ви отримаєте дані, що стосуються дії.
  Закріплюйте публікації, канали, відео та файли

 • Галузь роздрібної торгівлі та електронної комерції може використовувати цей інструмент для отримання важкодоступних наборів даних, цінових планів конкурентів, рекламних стратегій тощо, щоб створити динамічну стратегію продажів і маркетингу.
 • Отримуйте доступ до публічних даних, не витрачаючи час на ручний пошук веб-сайту. Уряди, конкуруючі підприємства та громадські організації розміщують такі дані з відкритим кодом. Але вони роблять усе можливе, щоб розшарувати дані, щоб зробити їх недоступними. Алгоритм розблокування Bright Data отримує такі багатошарові дані за секунди.
 • Компанії, що виробляють електронні та комп’ютерні компоненти, можуть використовувати цей інструмент для отримання точних даних про ціни на продукцію конкурентів без заборони інтелектуальної власності або судового позову.
 • Виробники та постачальники послуг у сфері охорони здоров’я мають доступ до загальнодоступних даних у реальному часі з усіх ринків у всьому світі.
 • Розробники цифрових мережевих інструментів можуть використовувати Bright Data для збору наборів даних із найнадійніших серверів, таких як LinkedIn, Google News, Crunchbase, Twitter тощо.
 • Агенції моніторингу музики можуть використовувати цей веб-інтерфейс розблокування для відстеження захищеної авторським правом музики, яка відтворюється в Інтернеті. Потім вони можуть повідомляти своїм клієнтам, як-от видавцям і звукозаписним компаніям, з метою забезпечення захисту авторських прав.

Тарифні плани Bright Data

Його плани передплати дуже масштабовані та гнучкі. Ви можете скористатися планом Pay As You Go, якщо ви малий бізнес і час від часу збираєте дані.

Однак, якщо ви регулярно збираєте дані, ви можете вибрати між Starter ($500

/міс.), Advanced ($1000/міс.) і Advanced+ ($2.000/міс.) залежно від навантаження.

Користувачі корпоративного рівня мають тарифний план Enterprise із персоналізованою частотою запитів на 1000 запитів, експертами з даних, преміум-угодою про рівень обслуговування та спеціалізованими корпоративними спеціалістами.

Альтернативи Bright Data Web Unlocker

Наразі ви вже знайомі з розблокувальником веб-сайтів Bright Data під кутом 360°. Однак вам потрібно знати деяких його гідних конкурентів, щоб зрозуміти, чим Bright Data перевершує інших. Ось кілька альтернатив, які ви можете перевірити:

API веб-скребка: Oxylabs

Oxylabs – це компанія з розробки програмного забезпечення, яка пропонує API-інтерфейси проксі-серверів і веб-скребків для компаній і професіоналів, які займаються збиранням даних.

Ви можете спробувати цей інструмент, якщо шукаєте API веб-скрапінгу, гідний альтернативи Bright Data.

Скребок без коду: Smartproxy

No-Code Scraper від Smartproxy дозволяє зберігати дані, зібрані в Інтернеті, і планувати завдання збирання. Ви можете зробити все це без будь-якого кодування. Хіба це не чудово? Крім того, ви отримуєте готові до використання шаблони збирання веб-даних для легкого збору даних.

Висновок

Знайти потрібний веб-розблокувальник непросто, оскільки багато ринкових продуктів пропонують неймовірні функції та ціни. Ми полегшили вам вибір Bright Data Web Unlocker, розглянувши цей інструмент ізсередини та розкривши його найкращі функції та функції.

Спробуйте Bright Data і переконайтеся на практиці, що він виділяється своїми обіцянками та ціновими факторами.

Вас також можуть зацікавити ці інструменти веб-збирання, які працюють у хмарі.