Зберіть та упорядкуйте текст буфера обміну в одне повідомлення [Android]

| | 0 Comments| 3:33 AM
Categories:

Я часто ділюся історіями зі свого каналу Twitter і Facebook. Іноді це простий ретвіт або натискання кнопки Поділитися, але найчастіше, після того як я прочитав статтю, мені також подобається поділитися цікавим фрагментом із неї. Під час обміну з Twitter на Facebook або навпаки, це складніший процес, який змушує мене часто копіювати, вставляти та перемикатися між додатками. StuffMerge Message Wizard — це програма для Android, яка є розширенням буфера обміну, що дозволяє збирати текст і посилання на буфер обміну. Це звучить досить звичайно, щоб не було великою проблемою, але StuffMerge не є заміною буфера обміну за замовчуванням вашого пристрою. Він записує фрагменти, які ви зберігаєте в буфері обміну, коли забажаєте. Ці фрагменти додаються на дошку і можуть бути додані простим дотиком, щоб ви могли зібрати, упорядкувати та поділитися ними як один.

  Як підключити пристрій Android до проектора

Додаток додає на ваш екран плаваючу кнопку, щоб ви могли легко відкрити її та написати повідомлення. Поки він працює, його значок залишається активним в області сповіщень, де ви можете призупинити його. Додавання тексту до StuffMerge не вимагає від вас взаємодії з програмою. Ви надсилаєте текст і посилання в буфер обміну, як зазвичай, і програма активно їх зберігає. Коли ви будете готові використовувати збережені фрагменти, відкрийте програму за допомогою плаваючої кнопки.

Коли ви зберігаєте текст і посилання, вони додаються до групи. Групування, як зрозуміло з цього терміну, групує фрагменти разом. Це корисно, коли ви зберігаєте текст для різних повідомлень, але вам потрібно вибрати іншу групу з програми, щоб вона спочатку перемикалася. Фрагмент також можна переміщати з однієї групи в іншу.

  Як налаштувати та використовувати батьківський контроль на вашому Android TV

Кожен фрагмент містить піктограму, яка відображає їх тип, тобто текст чи посилання. натисніть і утримуйте фрагмент, щоб відкрити параметри видалення або редагування фрагмента. Щоб написати повідомлення, торкніться фрагмента, і його буде додано до області створення. Сама область створення дозволяє вручну редагувати текст, і коли ви впорядкуєте свої фрагменти так, як вам потрібно, ви можете додати нову композицію до групи фрагментів або поділитися нею за допомогою кнопки «Надіслати» унизу ліворуч.

Додаток дійсно хороший і розроблений з урахуванням простоти використання. Кожен фрагмент тексту позначений кольором, і коли він додається до повідомлення, яке ви створюєте, колірний код переноситься на нього, щоб ви знали, який із них ви додали. Загалом, це додаток, який варто мати поруч, і він не тільки корисний для публікації в соціальних мережах, програма чудово підходить для збору, організації та складання повідомлень для надсилання електронною поштою. Існує обмеження на кількість фрагментів, які можна зберегти, хоча обмеження можна видалити за допомогою покупки в програмі.

  Як зупинити запити на перегляд Google Maps на Android та iPhone

Встановіть StuffMerge Message Wizard з магазину Google Play