Зберігання на все життя починається тут

pCloud — це служба хмарного зберігання, яка швидко розвивається, і з кожним роком набирає популярності. Оскільки понад 14 мільйонів користувачів користуються швидкою синхронізацією файлів, посиленим захистом і спеціальним медіаплеєром, легко зрозуміти, чому платформа розвивається.

Хоча pCloud відомий своєю доступною ціною, цієї Чорної п’ятниці компанія пропонує неперевершений термін служби знижки до 85%.. Крім того, є спеціальна довічна пропозиція 3-в-1, яку ви ніколи не знайдете.

Незалежно від того, чи є ви діловим чи особистим користувачем, pCloud є видатною платформою хмарного зберігання.

Захистіть свої дані та гаманець за допомогою цих пропозицій pCloud до Чорної п’ятниці

Цієї Чорної п’ятниці перевірте pCloud, щоб знайти все, що вам потрібно у хмарному сховищі. Завдяки цим неймовірним пропозиціям ви можете забезпечити зберігання на все життя та використати заощаджені гроші, щоб побалувати себе чимось більшим. Давайте розглянемо деякі з пропозицій:

Преміум 500 Гб

Якщо ви помірно користуєтеся хмарним сховищем, ви можете отримати величезну знижку 76% на 500 ГБ пам’яті протягом усього терміну служби. Це означає, що під час Чорної п’ятниці те, що було 570 доларів, тепер становить лише 139 доларів.

Premium Plus 2 ТБ і 5 ТБ

Якщо вам потрібно більше пам’яті, не пропустіть варіанти 2 ТБ і 5 ТБ. Опція 2 ТБ цієї Чорної п’ятниці була скорочена на 76% з $1140 до $279.

Якщо ви віддаєте перевагу розміру 5 ТБ, ви отримаєте падіння ціни на 79%, що значно знизить початкову вартість із 2830 доларів США до вигідних 599 доларів США.

Ультра 10 ТБ

Досвідчені користувачі можуть насолоджуватися найзначнішими скороченнями. Те, що коштувало 6000 доларів за довічну підписку, можна отримати лише за 890 доларів у Чорну п’ятницю. Це значна знижка 85%.

Набір 3 в 1

Але це ще не все. pCloud пропонує лише для Чорної п’ятниці пакетну угоду з 5 ТБ пам’яті на весь період, безстроковим планом Password Manager і додатковим шифруванням на стороні клієнта за неймовірні 599 доларів США. Це 85% економії від початкової угоди в 4000 доларів.

pCloud: притулок ваших даних

Але чому ви повинні вибрати pCloud перед іншими хмарними службами? Сервіс pCloud — це не просто неймовірна економія. Вас також вразить його швидка синхронізація, видатні функції та надійний захист.

Швидка синхронізація

pCloud добре протистоїть своїм конкурентам щодо швидкості синхронізації. Завдяки блискавичній швидкості завантажень і завантажень, яка не поступається конкурентам, pCloud є однією з найкращих хмарних платформ зберігання даних для швидкої синхронізації файлів. Завантажувати легко завдяки системі перетягування, що ще більше підвищує швидкість синхронізації.

Безпека

Будучи швейцарською компанією, pCloud дотримується деяких із найсуворіших законів про конфіденційність. Це означає, що ваші файли зберігаються на неприступній платформі. pCloud використовує зашифрований канал TLS/SSL для передачі всіх файлів, а також копіює ваші файли в п’яти розташуваннях серверів для захисту від втрати даних.

Крім того, якщо ви перебуваєте в ЄС, компанія відповідає вимогам GDPR, а це означає, що ваші особисті дані захищені, і ви маєте право контролювати, як вони збираються, контролюються та обробляються.

Компанія також надає двофакторну автентифікацію, і якщо вам потрібне наскрізне шифрування, ви можете вибрати шифрування на стороні клієнта. Однак будь-хто, хто вибере пакетну угоду «3 в 1» лише для Чорної п’ятниці, отримає це як частину своєї довічної підписки.

pCloud: багатофункціональне хмарне сховище

Окрім швидкої синхронізації та суворої безпеки, pCloud пропонує користувачам багато інших функцій за умови підписки.

Перемотати назад

Чудова функція перемотування назад гарантує вам спокій. Це дозволяє відновити будь-який випадково видалений або пошкоджений файл. Крім того, інтуїтивно зрозумілі функції менеджера файлів платформи дозволяють легко сортувати та шукати файли та папки.

Резервне копіювання в pCloud

Ви можете вибирати папки на робочому столі, резервні копії яких потрібно автоматично зберігати в хмарі. Після синхронізації вибраної папки на робочому столі з pCloud усі додані файли миттєво та безпечно зберігаються в хмарі.

Функції обміну файлами

Підписавшись на pCloud, ви можете користуватися низкою корисних функцій обміну файлами. Наприклад, опція «Запросити до папки» дозволяє вам співпрацювати зі своєю командою в спільних папках і контролювати їхній рівень доступу.

Ви також можете легко ділитися великими файлами, навіть якщо особа, з якою ви хочете поділитися, не має облікового запису pCloud. Будь-хто може переглядати та завантажувати з веб-переглядача, якщо він має надане вами посилання. Якщо файл конфіденційний, ви можете встановити пароль або дату закінчення терміну дії для душевного спокою.

Ви також можете надсилати запити на файли, дозволяючи людям завантажувати файли у ваше сховище, або ви можете створювати прямі посилання на файли в загальній папці. Існує навіть офлайн-режим, у якому ви можете отримати доступ до спільних файлів без підключення до Інтернету.

ЗМІ

pCloud — одна з найкращих хмарних платформ для зберігання вашої музики. За допомогою вбудованого медіаплеєра, яким можна користуватися через мобільний додаток або веб-інтерфейс, ви можете знаходити улюблені мелодії, створювати списки відтворення та перемішувати пісні. У вас також є можливість завантажувати свої аудіофайли та відео на телефон, щоб слухати або дивитися в режимі офлайн.

pCloud: єдине хмарне сховище, яке вам коли-небудь знадобиться

Завдяки неймовірним заощадженням у Чорну п’ятницю для a термін служби сховища pCloud, ви можете забезпечити довгострокове майбутнє своїх цифрових активів за неперевершеною ціною. Завдяки численним пропозиціям не має значення, помірний чи досвідчений користувач; є пакет для кожного.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.