Зберігайте фотографії та відео Instagram у своїй системі [Windows]

Instagram – широко популярний мобільний додаток, який мав величезний успіх протягом останніх кількох років. Компанія промислово працює над покращенням свого дизайну, функцій та доступності. Але оскільки це, по суті, мобільний сервіс, який дозволяє завантажувати та ділитися зображеннями прямо зі свого телефону, завдяки його класичним старовинним фільтрам, які роблять навіть найнудніші фотографії цікавими, це означає, що ми ніколи не побачимо його аналог на робочому столі. Раніше ми постійно пропонували вам різні інструменти сторонніх розробників, які дозволяли вам так чи інакше взаємодіяти зі своїми фотографіями в Instagram прямо зі свого комп’ютера. І сьогодні ми поділимося подібним додатком для Windows під назвою InstagramSaver, який дозволяє групово завантажувати фотографії та відео з Instagram для перегляду в автономному режимі.

  Як заблокувати оновлення графічних драйверів у Windows 10

InstagramSaver — програма з відкритим вихідним кодом, сумісна з усіма версіями Windows. Він має чистий інтерфейс і дозволяє завантажувати цікаві фотографії, які вам подобаються, від будь-якого користувача. Він досить простий у використанні і вимагає мінімального внеску з вашого боку, щоб виконати роботу. Його інтерфейс містить ряд піктограм у верхній частині, а саме завантаження, зупинка, журнали, налаштування, пожертвування та допомога. У верхньому лівому куті міститься поле імені користувача, де потрібно вказати ім’я користувача, для якого ви хочете знімати фотографії.

Загальний процес завантаження зображень за допомогою InstagramSaver простий, просто введіть ім’я користувача у відповідне поле та натисніть «Завантажити», щоб почати.

  Виправте помилку "Щось трапилося" під час оновлення до Windows 10

Потім програма отримує загальнодоступні посилання на фотографії та відео зазначеного користувача. Цей процес може зайняти деякий час, залежно від того, скільки зображень і відео було опубліковано загалом. Після цього InstagramSaver починає завантажувати фотографії та відео для вас і відкриває вихідний каталог після завершення. Ви, звичайно, можете зупинити цей процес у будь-який час. За замовчуванням зображення зберігаються в папці DocumentsInstagramSaver, але ви можете легко вибрати власний каталог на ваш вибір. Instagram не пропонує багато опцій, але ті, які є, можна знайти у вікні налаштувань.

InstagramSaver не завантажує відео за замовчуванням, але ви можете ввімкнути його в налаштуваннях. Крім того, ви також можете вказати, скільки файлів можна завантажувати паралельно. Нарешті, консоль налаштувань також дозволяє змінювати обкладинки за замовчуванням між темним і світлим, обидва виглядають досить приголомшливо.

  Додайте повністю настроювану док-станцію OS X до Windows за допомогою Aqua Dock

Завантажте InstagramSaver