Зберігайте статті, зображення та PDF-файли в Dropbox або Google Drive [Chrome]

Ніколи не бракувало нових речей для відкриття в Інтернеті. Але найбільша неприємність – це не відставати від того, що ви дійсно хочете запам’ятати. Так легко відкрити щось цікаве, лише щоб забути це й ніколи більше не знайти. На щастя, служби хмарного сховища, такі як Google Drive і Dropbox, допомагають нам зберігати вміст в Інтернеті та отримувати до нього швидкий і легкий доступ пізніше. Ballloon — це чудове маленьке розширення для Chrome, яке має на меті надати вам спосіб легко зберігати веб-посилання, зображення та PDF-файли у вищезгаданих хмарних службах і швидко знаходити їх знову, не займаючи додаткового місця на комп’ютері.

  Як записати телефонний дзвінок на вашому iPhone

Використання Balllloon з Dropbox або Google Drive дуже просто та зрозуміло. Під час встановлення з Веб-магазину Chrome все, що вам потрібно зробити, це натиснути значок універсальної панелі Ballloon, а потім «Увійти через Google», незалежно від того, яку послугу ви хочете використовувати.

Після входу наступним кроком є ​​вхід до підтримуваних хмарних сервісів. Після того, як ви знову клацнете на його значку універсальної панелі, ви можете натиснути Dropbox або Google Drive, щоб увімкнути його, після чого він попросить вас авторизувати програму для доступу до будь-якого облікового запису, звичайно.

Попередня інтеграція з хмарою Ballloon також дає змогу вказати цільовий каталог, куди ви хочете зберегти вміст. Це можна зробити, натиснувши кнопку Змінити поряд із пов’язаним обліковим записом. Наразі Ballloon підтримує лише Dropbox і Google Drive, але, схоже, підтримка OneDrive і Box також буде додана в майбутніх оновленнях.

  Створіть список усього, що потрібно упакувати для подорожі

Отже, тепер найцікавіша частина Ballloon; збереження фактичних посилань. Коли ви знайдете в Інтернеті будь-яке цікаве зображення, посилання або PDF-файл, ви можете перемістити його у своє хмарне сховище, клацнувши правою кнопкою миші. Просто перейдіть до меню “Зберегти посилання в” і натисніть увімкнену службу в підменю. Це посилання відразу ж зберігається в папці призначення, і ви можете відкрити свій хмарний обліковий запис, щоб отримати до нього доступ пізніше.

Ви навіть можете перевірити статус завантаження посилання, натиснувши піктограму повітряної кулі та перейшовши до розділу Відправлення.

Ballloon — це в цілому чудова послуга, яка забезпечує просте рішення для збереження вмісту в службі хмарного сховища, яку більшість із нас уже використовує.

  Як передавати безкоштовну музику за допомогою Amazon Prime

Установіть Balloon з Веб-магазину Chrome