Зашифроване медіа-сховище Android, замасковане під годинник

Незалежно від того, чи йдеться про захист конфіденційної фінансової інформації від злодіїв чи приховування таємних журналів від вашого швидшого сусіда по кімнаті, захист ваших конфіденційних файлів від сторонніх очей не вимагає сучасного обладнання чи занадто дорогого програмного забезпечення. Нині ви можете заблокувати конфіденційні файли на своєму смартфоні або планшеті за допомогою багатьох програм безпеки, доступних для кожної платформи. Новим унікальним доповненням до цього жанру на Android є TimeLock, безкоштовна програма, яка дозволяє приховати ваші мобільні медіафайли за маскуванням. Для всіх, хто використовує ваш пристрій Android, TimeLock здається простим додатком для годинника, але за ним приховано сховище для фотографій і відео, захищене 256-бітним шифруванням AES військового рівня. Він також має функцію будильника, а також режим док-станції «настільний годинник». Давайте розглянемо ближче.

Якщо ваш телефон часто використовується вашими допитливими друзями чи братами і сестрами, то це чудова ідея відфільтрувати та приховати фотографії та відео, які ви не хочете, щоб вони бачили. Навіть якщо ви виключите їх із програми Галерея, до них завжди можна отримати доступ із локального сховища, якщо вони не зашифровані. Ось тут на допомогу приходить TimeLock.

Після першого запуску TimeLock проведе вас через ознайомлювальний огляд, щоб ознайомитися з різними його функціями. Після цього вам потрібно вказати пароль, який використовуватиметься для шифрування та подальшого доступу до ваших файлів. Ось цікавий момент: аналоговий годинник, який нижче, використовується для встановлення та введення пароля. Просто перемістіть хвилинну та годинну стрілки в потрібне положення та торкніться маленької ручки в центрі, щоб вказати ключ-пароль.

Потім ви перейдете до вбудованого медіа-сховища програми. TimeLock зберігає ваші файли впорядкованими відповідно до дат, коли вони були імпортовані в програму. Звичайно, сховище спочатку буде порожнім; ви можете натиснути кнопку плюс у верхньому правому куті, щоб імпортувати потрібний вміст. Кожен файл, доданий до сховища, автоматично шифрується.

Ви також можете натиснути «Камера», щоб негайно зробити фотографію та зашифрувати її за допомогою TimeLock. Після того, як ви закінчите додавати файли, ви можете швидко заблокувати програму, струснувши пристрій або просто закривши програму, після чого вам доведеться ввести пароль, який ви встановили раніше, щоб отримати доступ до файлів у сховищі.

Код доступу можна будь-коли змінити в меню налаштувань програми.

TimeLock доступний безкоштовно в магазині Google Play. Ви можете завантажити його на свій пристрій за посиланням нижче.

Встановіть TimeLock з Play Store