Захистіть свій інтернет-магазин після Magento 1 EOL

Близько півтора року тому компанія Magento оголосила про припинення оновлення програмного забезпечення Magento 1.

Датою, яку Magento призначив для завершення життя (EOL) своєї версії 1, був червень 2020 року, що означає, що це вже доконаний факт. Це не означає, що всі магазини, які працюють на Magento 1, перестали працювати. Тим не менш, результати цього EOL можуть бути однаково згубними: розробники припинили підтримувати та оновлювати програмне забезпечення, і тому воно з кожною хвилиною стає більш уразливим до різного роду загроз.

На момент написання статті 98 581 веб-сайт використовує Magento 1 відповідно до SimilarTech.

Якщо у вас є магазин на основі Magento 1, вам потрібно щось зробити, і робити це швидко.

Думаєте, що робити?

Ось два основних варіанти:

  • Перейдіть на іншу платформу електронної комерції — Magento 2 або іншу.
  • Залишайтеся поки що з Magento 1 і найміть службу, яка надає прийнятну альтернативу офіційній підтримці.

Варіант 1 вимагає повної переробки платформи, яка передбачає міграцію даних разом із новими темами та шаблонами. І все це передбачає значні інвестиції часу та грошей, навіть якщо ви вирішите перейти на Magento 2, оскільки це не просте оновлення: перехід від M1 до M2 є повною зміною платформи, оскільки дві версії мають абсолютно різні архітектури. За оцінками, перехід з Magento 1 на Magento 2 може коштувати від 50 000 до 100 000 доларів, залежно від розміру магазину.

Отже, якщо ви не в змозі інвестувати таку суму в міграцію, у вас є лише варіант 2: продовжуйте користуватися Magento 1, скільки зможете, і знайдіть спосіб зробити свій онлайн-магазин безпечним. На щастя, є багато сайтів у цій ситуації та кілька служб, які можуть надати допомогу.

Давайте поглянемо на них.

Астра

Astra Security Suite пропонує все, що вам потрібно для захисту вашого магазину, навіть якщо він все ще базується на Magento 1 після закінчення терміну експлуатації. Щоб ваші клієнти відчували себе в безпеці, коли вони роблять покупки у вашому цифровому магазині, Astra пропонує набір інструментів, що складається з одного пакету засобів безпеки, який включає надійний брандмауер, автоматичний сканер шкідливого програмного забезпечення, перевірки безпеки та блокування регіонів/IP-адрес.

  Як використовувати Google Play Фільми для Chrome і Chrome OS

Брандмауер Astra Firewall захищає ваш веб-сайт у режимі реального часу від понад сотні загроз, включаючи впровадження SQL, LFI (включення локальних файлів) і ботів. Сканер зловмисного програмного забезпечення виявляє будь-який вірус або зловмисне програмне забезпечення, яке має намір атакувати ваш сайт, а регулярні перевірки безпеки допомагають знайти вразливі місця та запропонувати способи їх усунення. І одним натисканням кнопки ви можете заблокувати доступ до вашого сайту цілим країнам або діапазонам IP-адрес, якщо ви точно знаєте, звідки може виникнути атака.

Завдяки всім цим та іншим функціям Astra Security Suite гарантує, що Magento 1 EOL не буде головним болем, якщо ви вирішите його використовувати. Експертні агентства заохочують своїх клієнтів дотримуватися підходу, орієнтованого на рентабельність інвестицій, що в багатьох ситуаціях означає залишатися на Magento 1, оновити до останньої версії 1.9.4.x і налаштувати свої сервери з урахуванням найкращих методів безпеки. В останньому можуть допомогти інструменти Astra.

Нецесс

Магазини на базі Magento 1 будуть захищені після M1 EOL, якщо вони використовують Safe Harbor, рішення для виявлення шкідливих програм і моніторингу програмного забезпечення, запропоноване Nexcess. Отже, якщо ви ще не відійшли від Magento 1, Safe Harbor дасть вам достатньо часу, щоб зважити свої варіанти або спланувати міграцію без проблем.

Послуги, які надає Safe Harbor, включають сканування шкідливих програм, захист від загроз, проміжні середовища та виправлення Magento. Сканування на зловмисне програмне забезпечення виконується автоматично щовечора, і якщо буде виявлено шкідливе програмне забезпечення, спеціалісти Nexcess негайно проінформують вас і допоможуть виявити джерело проблеми. Ви будете проінформовані про заблоковані IP-адреси та причину їх блокування.

  8 чудових тем для XFCE

За допомогою проміжних середовищ ви можете безпечно й анонімно тестувати оновлення та виправлення, не впливаючи на ваш активний сайт. Безпечна гавань — це гарантія того, що ваш магазин працюватиме безперебійно, оскільки для будь-яких нововиявлених уразливостей будуть створені та доступні для вас виправлення.

Ціни Safe Harbor коливаються від 20 до 300 доларів на місяць залежно від розміру вашого магазину. За оцінками, ця вартість становить близько 35% від загальної вартості хостингу.

BigCommerce

Тепер, коли Magento 1 EOL минув, може здатися, що нічого не змінилося. Але незабаром почнуть з’являтися проблеми.

Наприклад, ваш платіжний постачальник може повідомити вам, що він більше не покриватиме вас, оскільки ваш магазин більше не відповідає стандартам PCI, тобто він не відповідає встановленому набору стандартів, які регулюють обробку кредитних карток та особистої інформації клієнтів. .

Якщо вам вдасться подолати проблему відповідності PCI та ризики, пов’язані з підтримкою роботи сайту на непідтримуваній технології, у якийсь момент вам доведеться запровадити щось нове у вашому магазині, і ви зіткнетеся з проблемою відсутності Magento. 1 розробникам внести необхідні зміни. Згодом у вас не залишиться іншого виходу, як змінитись.

BigCommerce пропонує вам допомогти швидко та безпечно перейти з Magento 1 за допомогою експертної підтримки та платформи, яка обіцяє покінчити з проблемами обслуговування та дорогими виправленнями. Натомість ви можете скоротити витрати та складність завдяки автоматичним оновленням і виправленням. Відкрита платформа SaaS від BigCommerce дає змогу додавати комерцію з багатим вмістом у ваш онлайн-магазин.

  Як змінити розташування резервної копії iTunes

Завдяки прискореній підтримці запуску від партнерів BigCommerce ви можете запустити свій онлайн-магазин на BigCommerce всього за шість тижнів. Ви навіть можете скористатися спеціальною пропозицією — 4 місяці безкоштовно — якщо вирішите перейти до 30 вересня 2020 року.

JetRails

Рішення «чорна скринька» та «все-в-одному» не підходять для захисту вашого магазину зараз, коли виник Magento-1 EOL. Принаймні так стверджують експерти JetRails. Тому, щоб запропонувати вам комплексну безпеку M1 із чудовою підтримкою після завершення терміну дії, вони співпрацюють із найкращими професіоналами спільноти Magento, щоб розробити відповідну пропозицію для кожного випадку.

Згодом вам доведеться перейти з M1, але поки ви не вирішите, яка платформа є найкращим варіантом для переходу, JetRails буде поруч. І коли ви будете готові переїхати, вони допоможуть вам визначити правильне середовище для вашої ділянки. Ви зможете вибирати між налаштуванням на їхніх повністю керованих серверах без використання або на хмарах AWS або Digital Ocean.

Що стосується платформ, JetRails може запропонувати підтримку незалежно від того, чи ви вирішите перейти на Magento 2 або будь-яку платформу стеку LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP). Крім Magento 1 EOL, послуги керованого хостингу JetRails включають Magento 2, WooCommerce, BigCommerce Headless, X-Cart Multi-Vendor Marketplace, WordPress High-End і Drupal.

Підсумок: прийміть зміни

Кожен, хто прожив кілька років у цифрових джунглях, знає, що єдині постійні зміни. Платформи, технології, звички онлайн-споживачів — усе змінюється. А виживають ті, хто найкраще адаптується до змін.

M1 EOL може здатися трохи кризою, але візьміть до уваги, що кожна криза – це також можливість. Ця конкретна криза дає можливість оновити ваш цифровий магазин, зробити його безпечнішим для ваших клієнтів і додати ті нові функції, які могли б випередити ваших конкурентів.