Захистіть свої веб-програми та API за допомогою G-Core Labs Web Protection

Categories:

G-Core Labs WAF це надійний і багатофункціональний брандмауер веб-додатків (WAF), який може виявляти та блокувати шкідливий веб-трафік.

Оскільки ризики кібербезпеки зростають усюди, такі технології, як WAF, ефективно тримають зловмисників на відстані.

Але якщо ви не використовуєте жодних технологій безпеки, ви можете ризикувати своїм веб-сайтом, програмами та мережею для зловмисників. У результаті ви можете втратити свої дані та довіру клієнтів, що призведе до втрат репутації та фінансів.

Але якщо ви використовуєте технології безпеки, такі як G-Core Labs WAF, ви можете підвищити рівень безпеки вашої організації та захистити свої дані, мережу та ресурси.

У цій статті я розгляну G-Core Labs WAF і допоможу вам вирішити, чи варто вам інвестувати в нього чи ні.

G-Core Labs WAF: огляд

G-Core Labs WAF це надійне сучасне рішення для захисту ваших веб-додатків, веб-сайту та API від ботів і розподіленої відмови в обслуговуванні (DDoS) напади.

G-Core Labs, лідер у сфері CDN, відома тим, що надає послуги з надзвичайною продуктивністю, функціональністю та безпекою за доступною ціною.

Оскільки ризики кібербезпеки зростають з кожним днем, такі рішення безпеки, як брандмауер веб-програми, необхідні, щоб гарантувати, що лише законний трафік дозволено входити та виходити з вашої веб-програми та сайтів. Він спрямований на забезпечення безпеки від несанкціонованого доступу та злому ваших даних.

Нерозумно блокувати всі IP-адреси, порти та протоколи, оскільки це також означатиме блокування законного трафіку. Тому вам потрібна якісна система захисту, щоб аналізувати пакети даних і пропускати лише ті, які є законними.

WAF від G-Core Labs відмінно справляється з цим. Він забезпечує не тільки повноцінну безпеку, але й корисні функції для підвищення його функціональності. Окрім своєчасного виявлення та запобігання атакам на веб-додатки та сайти, це також зменшує ймовірність того, що зловмисники скористаються вашими вразливими місцями.

Серед його клієнтів є Avast, Redfox Games, TEDx, Sandbox Interactive, Bandai Namco, інтернет-магазини AWOK, Joom тощо.

G-Core Labs WAF: особливості

Ось деякі з функцій G-Core Labs WAF:

Захист L7

Прикладний рівень знаходиться на вершині моделі OSI і є важливим, оскільки він взаємодіє з користувачами. Захист на цьому рівні також має вирішальне значення, оскільки якщо станеться атака, це загрожуватиме доступності даних і програм ваших користувачів. Це може порушити стабільну роботу та заплямувати вашу репутацію.

G-Core Labs WAF надає вам захист прикладного рівня (L7) від DDoS-атак. Зловмисники можуть спробувати зменшити швидкість реагування вашого сервера, засипавши його величезною кількістю запитів, ніж він може впоратися.

Але з G-Core Labs WAF ви можете запобігти цим ризикам. Це нейтралізує зловмисників, навіть тих, які мають низькі частоти на ваших веб-сайтах і в додатках, які не можуть виявити багато інших рішень безпеки.

NG-WAF від Wallarm

Ви отримаєте NG-WAF на базі WAllarm, щоб забезпечити захист від спроб злому вручну для виявлення та використання лазівок і вразливостей на вашому сайті без використання стороннього SDK або внесення змін у код вашої програми.

Замість того, щоб вдаватися до цих складнощів, залиште все NG-WAF від Wallarm і розслабтеся, знаючи, що ваші сайти та API безпечні.

Захист від ботів у реальному часі

Атаки включають зловмисних ботів, які повзають скрізь, щоб знайти вразливі місця та здійснити шахрайство. Використовуючи G-Core Labs WAF, ви отримаєте захист від ботів у режимі реального часу, щоб запобігти рекламному шахрайству, парсингу та крадіжці даних ваших клієнтів.

  Як створити груповий чат Microsoft Teams

У результаті ви не тільки можете захистити свої системи та дані, але й зберегти довіру своїх клієнтів до вас і зберегти свою голову в галузі.

Підтримує HTTP/2, веб-сокети та IPv6

G-Core Labs підтримує найновіші протоколи та технології для підвищення безпеки. Замість підтримки простого HTTP та IPv4 він підтримує останні версії HTTP/2 та IPv6.

Він також підтримує веб-сокети для забезпечення двосторонньої взаємодії між клієнтами та сервером – повнодуплексне з’єднання. Це сприяє швидшому спілкуванню, оптимізації продуктивності та справжньому паралелізму, що призводить до насичених і адаптивних веб-програм.

Підтримує HTTPS

Використання HTTPS замість HTTP забезпечує більше безпеки для вашого веб-сайту, програм і API. Ви можете зробити це, увімкнувши сертифікат SSL у своїх системах. Існує багато безкоштовних і платних сертифікатів SSL, які ви можете вибрати.

Замість HTTP пропонує більше безпеки для вашого веб-сайту, програм і API. Ви можете зробити це, увімкнувши сертифікат SSL у своїх системах. Існує багато безкоштовних і платних сертифікатів SSL, які ви можете вибрати.

Але якщо ви використовуєте G-Core Labs WAF, вони підтримують HTTPS і дають вам можливість вибрати, чи хочете ви розкривати сертифікати SSL, чи ні.

У результаті ваш сайт і програми будуть визнані безпечнішими, і люди охоче отримають доступ до них для користування.

Балансування навантаження

Балансування навантаження допомагає розподіляти вхідний веб-трафік між внутрішніми серверами таким чином, щоб оптимізувати використання ємності та швидкість. Це також гарантує, що жоден сервер не буде перевантажений запитами, які він не може виконати. Перевантажений сервер може демонструвати низьку продуктивність і низьку взаємодію з користувачем.

Ось чому G-Core Labs WAF пропонує ефективне балансування навантаження, наприклад хешування IP-адрес, зважену циклічну систему та циклічну систему. Це допоможе гарантувати, що всі ваші сервери, включно з основними серверами та внутрішніми серверами, добре працюють і обробляють запити. Це також допоможе покращити взаємодію з користувачем.

Статистика

Ви отримаєте детальну статистику всього, що відбувається у вашій програмі, на сайті чи API з точки зору безпеки. У ньому будуть висвітлені аномалії, виявлені WAF, а також заблоковані ризики та атаки. Таким чином ви можете оцінити, наскільки добре працює WAF і чи варті ваші інвестиції.

Списки дозволених і чорних IP-адрес

G-Core Labs WAF підтримує чорні та дозволені списки IP-адрес, щоб ви могли визначити, кому дозволено доступ до вашої програми, API та веб-сайту, а кому – ні. Якщо ви виявите, що якась підозріла IP-адреса хоче зламати вашу систему, ви можете додати їх до списків блокування, щоб вони ніколи не могли потрапити у вашу систему.

Так само ви можете створити список важливих для вас і справжніх IP-адрес, щоб ви завжди могли дозволити їм доступ до свого сайту чи програми.

Безпека API

G-Core Labs WAF захищає ваші API від 10 найпопулярніших проблем безпеки OWASP, надсилання облікових даних і зловживань API. Отже, незалежно від того, чи використовуєте ви API, ви можете захистити його дані та залишатися в безпеці.

Крім того, ви отримаєте підтримку API на основі JSON, наприклад REST і CRUD, а також спеціальні API. IT також підтримує спеціальні API на основі XML і XMLRPC.

G-Core Labs WAF: як це працює?

G-Core Labs має хмарну платформу з власними центрами фільтрації веб-трафіку, розташованими в Європі, США та Азії.

Кожен з його вузлів може обробляти щонайменше кілька сотень Гбіт/с активного веб-трафіку, що в цілому складає понад десятки Тбіт/с активного фільтрування трафіку. Крім того, він підключив свої вузли до різних постачальників послуг по всьому світу, які зберігають резервні копії кожної з його систем і даних. Таким чином, усі дані, що зберігаються на серверах керування, серверах очищення, мережевому обладнанні та системах зберігання даних, є абсолютно безпечними.

Після реєстрації в G-Core Labs WAF вам не потрібно самостійно захищати свою інфраструктуру. Вони зроблять це за вас, щоб ви могли розслабитися. Вони гарантують, що ніщо не завадить вашим бізнес-процесам. Навіть якщо з будь-якої причини щось піде не так, ваші клієнти та користувачі не дізнаються про це, оскільки вони відчують той самий високий рівень продуктивності.

  Найстрашніші ігри та найкращі пропозиції

Давайте поетапно розберемося, як працює їх унікальна технологія безпеки.

Аналіз ресурсів

G-Core Labs WAF виконує аналіз завантаження ресурсів у режимі реального часу. Це допомагає виявити будь-які статистичні відхилення. Виявивши будь-яку проблему на цьому етапі, він швидко блокує та забезпечує безпеку ваших систем.

Технічний аналіз

WAF виконує технічний аналіз кожного нового отриманого запиту. Він пропонує глибше розуміння пакетів даних, надісланих клієнтом, і шукає будь-які основні проблеми, які можуть приховуватися.

Розпізнавання поведінкових факторів

WAF аналізує поведінку клієнта та хто надіслав пакет даних. Він починається, якщо вони надіслали кілька запитів протягом заданого періоду під час моніторингу. Це може бути час між підзапитом і запитом.

Перевірка запиту

Далі система захисту в режимі реального часу перевіряє запит на наявність підозрілих цифрових підписів, актуальних для ресурсу. WAF перевіряє запит як на близькість, так і на випадки збігу.

Перевірка запиту

Після виконання всіх перевірок і аналізів система захисту об’єднує всю інформацію в однофакторний вектор. Це обчислює валідність кожного запиту. У результаті WAF вирішить, чи потрібно надати запиту доступ до вашої мережі, системи чи програми.

Якщо він пройшов перевірку, запит перейде у вашу мережу та поверне запитувану інформацію. Але якщо цього не станеться, запит буде негайно заблоковано.

Крім того, G-Core Labs WAF використовує:

 • Проактивний фільтр: може блокувати більшість атак і працює з великими обсягами трафіку. Його алгоритми неконтрольованого навчання можуть зменшити помилкові спрацьовування.
 • Система виявлення вразливостей: вона виявляє базові помилки безпеки у ваших веб-додатках. Він також пропонує дані про виявлені вразливості та рекомендує усунути ці проблеми.
 • Система віртуальних шляхів захищає додатки від вразливостей системи безпеки, виявляючи та блокуючи загрози та хакерські дії в режимі реального часу.

G-Core Labs WAF: підтримка

Підтримка клієнтів є важливим фактором, якщо ви обираєте будь-якого постачальника послуг. Ви можете зіткнутися з проблемою в будь-який момент, і якщо ви не знаєте, як її вирішити, служба підтримки допоможе вам.

G-Core Labs має обізнаних і досвідчених інженерів, які допоможуть вам, коли вам це потрібно. Вони професійні, але доброзичливі, щоб надати допомогу незалежно від того, наскільки складними є ваші запити. Ви можете зв’язатися з ними через електронну пошту, квитки та чат. Якщо ви виберете план STARTER, ви зможете скористатися цілодобовою підтримкою клієнтів 8/5, а якщо ви виберете плани з вищим тарифом, ви отримаєте підтримку 24/7.

Крім того, ви можете звернутися до їх бази знань, щоб знайти відповіді на деякі поширені запитання.

G-Core Labs WAF: випадки використання

Ось кілька випадків використання G-Core Labs WAF.

Банки

Банківський сектор зазнає великої цілі зловмисників. Вони можуть викрасти ваші бази даних із комбінаціями пароля та логіна для доступу до ваших систем. Вони також можуть зламувати облікові записи, отримувати інформацію про дебетові та кредитні картки та перепродавати дані. Зловмисники можуть навіть шахраювати з кредитами та купонами.

Отже, якщо ви хочете захистити свої дані та системи, вам потрібні надійні технології банківського рівня.

Тут на допомогу приходить G-Core Labs. Банки можуть використовувати G-Core Labs WAF для моніторингу окремих запитів, виявлення кіберзагроз і пом’якшення атак. Він блокуватиме ботів, які намагаються отримати доступ до паролів і логінів.

Рекламні мережі

Шкідливі боти є всюди в Інтернеті, а також розповсюджують спам у рекламних мережах. Вони можуть підірвати довіру до рекламних мереж, надавати користувачам шкідливу рекламу та посилання та обманом змусити їх розкрити свою інформацію.

Використовуючи G-Core Labs, WAF допоможе виявити ризикований трафік і автоматично заблокувати джерело генерації показів реклами для ботів. Він очистить ваш платний веб-трафік і проаналізує джерела низької якості, щоб оптимізувати ваш маркетинговий бюджет.

Інтернет-магазини

WAF в інтернет-магазинах

Підприємства електронної комерції також стають цілями зловмисників, оскільки вони приваблюють багато відвідувачів, а під час розпродажів їх переповнюють відвідувачі. Це збільшує можливості зловмисників заповнювати сервери нелегітимним трафіком і проводити атаки. У такі моменти вони також заповнять більші шляхи для використання даних користувачів. Крім того, без захисту аналізатори можуть вільно збирати дані про ваші ціни та надавати дані вашим конкурентам.

  Hush — це захищений паролем менеджер закладок для приватного перегляду [Chrome]

Так, інтернет-магазини можуть використовувати G-Core Labs WAF для виявлення запитів ботів і їх блокування. Це допомагає забезпечити надійний захист як від зловмисників, так і від конкурентів. Це також захистить продажі, закривши маніпуляторів, які використовують фальшиві покупки.

Медіа ресурси

Медіаресурси, такі як нові канали, блоги, платформи соціальних мереж тощо, є ще одним улюбленим місцем для зловмисників. Вони завжди переповнені користувачами, які відвідують ці сайти в пошуках інформації та розваг. Статті, інфографіка, фотографії, коментарі, описи тощо створюють продажі, покращують результати пошуку та покращують імідж бренду. Тому їх потрібно захистити від ботів, які копіюють цей вміст.

G-Core Labs WAF забезпечує чудовий захист від зловмисників, аналізуючи трафік і запобігаючи автоматичному копіюванню шкідливими роботами. Це також допомагає підтримувати доступність вашого сайту весь час, навіть під час DDoS-атак.

G-Core Labs WAF: ціни

G-Core Labs пропонує гнучку та прозору цінову політику. Він пропонує багато переваг, таких як:

 • Він розраховує трафік на основі 95-го процентиля.
 • Він не стягує плату за 5% від пікового веб-трафіку ресурсу
 • Це не вимагає від вас нічого додатково платити за сплески трафіку під час надзвичайних ситуацій і розпродажів
 • Гарантує доступність ресурсів не менше 99,5%.
 • Ви також можете налаштувати записи DNS для забезпечення безпеки
 • Якщо вони не зможуть вас захистити, ви можете попросити відшкодування

G-Core Labs WAF ціна наступна:

 • ПОЧАТОК: $52,8/місяць за один захищений ресурс, технічну підтримку 8/5 і легальний трафік 3 Мбіт/с.
 • PRO: $147,8/місяць за один захищений ресурс, цілодобову технічну підтримку та 5 Мбіт/с законного трафіку.
 • ENTERPRISE: зв’яжіться з їхнім відділом продажів, щоб отримати цінову пропозицію.

Примітка. Ви можете запросити захист від злому WAF як додатковий план на додаток до одного з вибраних вище планів. Це коштуватиме $739,3 для планів START і PRO і $1373 для плану ENTERPRISE. Є й інші плани, доступні за вищою ціною.

G-Core Labs WAF: чому ви повинні вибрати це?

Хоча ви знайдете багато постачальників WAF, вибір G-Core Labs WAF має багато переваг. Цей WAF перевіряє багато моментів, але не всі інші WAF це роблять. Крім того, якщо ви вже використовуєте CDN або рішення для хостингу від G-Core Labs, ви також можете скористатися його WAF для захисту своїх систем.

Ось деякі з переваг використання G-Core Labs WAF.

Комплексний захист

Окрім виявлення та блокування типових атак на безпеку, G-Core Labs WAF може ідентифікувати та блокувати навіть низькочастотні атаки. Він почне свою роботу з самого першого запиту, гарантуючи, що нічого не буде пропущено. У результаті ви отримаєте чудовий захист для свого веб-сайту, API та веб-додатків.

Блокує сеанси

Блокування IP-адрес не настільки ефективне, враховуючи, що зловмисники можуть використовувати багато IP-адрес для реалізації своїх шкідливих намірів. Існує багато доступних проксі-серверів і VPN-рішень, які важко відстежити та перевірити, чи є вони справжніми чи ні. І зловмисники можуть використовувати це, щоб обманом змусити вас повірити, що запит надходить від справжнього користувача з дозволеної країни чи регіону.

Але якщо ви можете блокувати сесії через якусь підозрілу активність, це буде ефективно і навіть точно.

G-Core Labs WAF робить саме це. Замість блокування IP-адрес, як це роблять багато інших рішень WAF, G-Core Labs WAF блокує сеанси одразу після виявлення чогось підозрілого чи ненормального.

Детальна статистика

Використовуючи детальну статистику, надану WAF, ви можете зрозуміти, скільки загроз і вразливостей він виявив і заблокував. Ви також дізнаєтеся, які сайти та програми найбільше націлені, щоб ви могли покращити їхній захист.

Відповідність

Конфіденційність даних стала надзвичайно важливою через нестримні кібератаки. Таким чином, важливо дотримуватися норм, які діють у вашому регіоні чи країні.

G-Core Labs сумісна з PCI DSS. Це допоможе вам уникнути штрафних санкцій і залишитися надійною особою у своїй галузі та серед клієнтів, які довірять вам свої дані.

Висновок: чи варто інвестувати в G-Core Labs WAF?

Використання технологій безпеки, таких як G-Core Labs WAF це хороший крок до захисту ваших даних, систем і мережі. Цей WAF має хороші апаратні та програмні конфігурації, а також функції для захисту вашого веб-сайту та програм незалежно від того, яку галузь ви обслуговуєте, від банківської справи до рекламних мереж, ЗМІ та онлайн-магазинів.

Таким чином, інвестиції в G-Core Cloud WAF виглядають вигідно, враховуючи його вражаючі характеристики та доступну ціну.