Захистіть програми паролем і змініть налаштування за допомогою перемикача програм [Jailbreak]

Якщо ви, як користувач iOS, коли-небудь хотіли тримати свої програми заблокованими за паролем і легше керувати швидкими налаштуваннями з них, тоді боги, які розробляють програми/налаштування, посміхнулися вам. AppControl — це новий твік Cydia, доступний у сховищах BigBoss і Insanelyi, який дозволяє перейменовувати та керувати гучністю програми, керувати яскравістю та приховувати попередній перегляд програми за допомогою перемикача програм за замовчуванням у iOS. На додаток до цих чотирьох налаштувань, програма також дозволяє встановити пароль, інший для кожної програми, що обмежує доступ до нього.

Після встановлення двічі натисніть кнопку «Додому», щоб відкрити перемикач програм. Проведіть пальцем по значку програми вгору, щоб відкрити панель налаштувань для цієї конкретної програми. На цій панелі налаштувань показано, коли ви востаннє відкривали програму (корисно, якщо хтось читав ваш телефон), версію програми, назву програми, яку ви можете редагувати, регулювання гучності та яскравості, а також параметри пароля та приховування попереднього перегляду.

  Як видалити всі сповіщення на iPhone без 3D Touch

Перш ніж ми перейдемо до параметра пароля, давайте поговоримо про те, як працюють яскравість і гучність. Коли ви встановлюєте яскравість і рівень гучності для програми, щоразу, коли ви запускаєте її, яскравість і рівень гучності пристрою змінюються відповідно до ваших налаштувань. Коли ви виходите з програми, ці рівні не повертаються у вихідне положення. Це означає, що якщо у вас є гра чи музичний додаток, ви можете переконатися, що після запуску він перемикається на попередньо встановлені гучність та/або яскравість.

Щоб запустити програму, торкніться «Запустити програму», а щоб вийти з панелі налаштувань, а також із перемикача програм, торкніться кнопки закриття у верхньому правому куті. Ви можете відновити програму до її налаштувань за замовчуванням, натиснувши Відновити.

  Як автоматично запускати ярлики, коли ви відкриваєте програму на iPhone або iPad

Що стосується пароля, увімкніть цю функцію за допомогою перемикача Використовувати пароль, а потім встановіть пароль у відповідному полі. Кожен раз, коли ви отримуєте доступ до програми, з’являтиметься спливаюче вікно із запитом на пароль. Якщо введений пароль неправильний, програма не запуститься. Інших ознак того, що ви ввели неправильний пароль, не буде.

Тепер про помилки; якщо ви введете неправильний пароль, програма, про яку йде мова, не відкриється, що зрозуміло, однак натискання на неї, щоб знову відкрити спливаюче вікно з паролем, не працює під час перших кількох натискань. Можливо, це додана затримка в часі для додаткової безпеки, але вона має бути трохи очевиднішою та мати спосіб вимкнути або налаштувати її.

  Як використовувати тему Arc на робочому столі KDE Plasma