techukraine.net iOS Застрягли на iOS 16? Використовуйте ці програми, щоб отримати функції iOS 17

Застрягли на iOS 16? Використовуйте ці програми, щоб отримати функції iOS 17

Categories:

З кожним оновленням iOS Apple відрізає кілька iPhone від свого нового програмного забезпечення, і iOS 17 нічим не відрізняється. Якщо ваш iPhone був однією з невдалих моделей, які не потрапили до списку, ви застрягли на iOS 16.

Але це не означає, що ви не можете скористатися перевагами iOS 17 на своєму iPhone. App Store наповнений скарбницею дивовижних програм, і ви можете використовувати їх, щоб відтворити деякі з найкращих функцій iOS 17, які ви втратите.

Основні функції iPhone, які ви пропустите

Деякі iPhone не отримають iOS 17, і ми коротко перерахуємо основні функції, яких ці моделі не матимуть. Щоб вам було легше, ми запишемо це в маркований список нижче:

  • Додаток для журналу: одним із таких оновлень, яке стоїть на висоті та затьмарює, є абсолютно новий додаток для ведення журналу від Apple, який, безсумнівно, стане основним продуктом для багатьох користувачів.
  • Режим очікування: це інтелектуальний дисплей із кількома віджетами, які показують погоду, час, будильники тощо, коли під час заряджання телефон розміщено горизонтально
  • Зареєструватися: функція, яка надасть певним контактам інформацію про ваше місцезнаходження, рівень заряду акумулятора вашого iPhone та іншу інформацію, якщо ви не досягнете бажаного місця.
  • Голосова пошта в реальному часі: транскрибує повідомлення в режимі реального часу, тож вам не потрібно прослуховувати довгі уривки голосової пошти.
  • Відеоповідомлення FaceTime: ви можете залишати аудіо- та відеоповідомлення друзям і родині, коли вони недоступні.

1. День перший журнал

Day One — одна з найкращих програм для ведення щоденників, які можна знайти в App Store. Він ідеально підходить як для початківців, так і для ветеранів, і його можна вважати одним із найкращих додатків для підвищення продуктивності iPhone, який допоможе вам виконувати завдання.

  10 найкращих мобільних ігор Pokemon (Android+iOS), у які варто пограти

Додаток пропонує інтерфейс користувача, який є естетично привабливим, але простим у використанні з чудовою функціональністю. Кожен запис покращується такими функціями, як відстеження настрою, деталі погоди та теги розташування. Ви також можете додавати публікації в соціальних мережах і фотографії зі своїх бібліотек фотографій, щоб ще краще каталогізувати свій день.

Найкраще те, що програма пропонує синхронізацію між кількома пристроями Apple, тож ви можете будь-коли продовжити з того місця, де зупинилися. Додаток використовує наскрізне шифрування, забезпечуючи повну конфіденційність усіх ваших дорогоцінних спогадів і думок.

Завантажити: Журнал першого дня (Безкоштовно, доступна підписка)

2. YouMail

YouMail — ідеальна заміна функції транскрипції голосової пошти, яку пропонує iOS 17. Хоча це чудова програма для блокування спаму, ми зосередимося на її функціях візуальної голосової пошти.

Його технологія штучного інтелекту для транскрипції голосової пошти є зірковою та має похвальну точність, гарантуючи відсутність неправильного спілкування та дозволяючи відповідати належним чином. У той час як iOS 17 пропонує транскрипцію голосової пошти в реальному часі, YouMail пропонує найкраще, що ви можете знайти. Він починає транскрипцію, щойно запис закінчується, тож ви отримуєте негайну транскрипцію.

Оскільки програма пропонує певний ступінь налаштування та контролю, ви можете вибрати, чи хочете ви отримувати миттєві сповіщення про транскрипції чи щоденний підсумок. Швидкий час відгуку програми робить цю програму переможцем. На жаль, YouMail наразі доступний лише в США.

Завантажити: YouMail (Безкоштовно, доступна підписка)

3. Life360

Функція реєстрації в iOS 17 відстежує вашу подорож і сповіщає вказані контакти, якщо ви не досягли місця призначення вчасно, збочили з маршруту або затрималися. Це важлива функція для вашого iPhone, і Life360 пропонує вам цілу систему безпеки прямо у вашій кишені.

  Як очистити кеш Instagram на Android та iOS

Система обміну даними про місцезнаходження та сповіщення в реальному часі дозволяє вашим контактам відстежувати ваш прогрес. У ньому є функція «Сповіщення про прибуття», яка може інформувати ваших контактів про будь-які несподівані зміни у вашому маршруті або затримки в прибутті, точно так само, як функція реєстрації в iOS 17. Додаток також може відстежувати важливі речі, як-от ваші ключі, гаманець, годинник та інші пристрої.

Але це ще не все. Виявлення збоїв, реагування на надзвичайні ситуації, приватні повідомлення та захист від крадіжки особистих даних – це фантастичні функції, які пропонує додаток. Додаток йде ще далі завдяки цілодобовій екстреній службі, яка здійснить дзвінок, якщо ви не зможете.

Life360 також надає Family Safety Assist, щоб запропонувати вам і вашій родині підтримку в реальному часі в будь-який час і в будь-якому місці. Немає причин загрожувати вашій безпеці, якщо ви не отримаєте iOS 17. Ця програма допоможе вам.

Завантажити: Life360 (Безкоштовно, доступна підписка)

Назви програми достатньо, щоб сказати вам, що вона дозволяє вам грати з віджетами на головному екрані та екрані блокування, і ви можете навчитися використовувати Widgetsmith для створення віджетів досить швидко. Він пропонує широкий спектр параметрів налаштування, які можна використовувати, щоб легко втілити функцію StandBy в iOS 17.

Будь то погода, календар, певні нагадування, дані з програми Apple Health або події в реальному часі, ви можете відобразити віджет для всього. Його налаштування виходять за рамки функцій, поширюючись на зовнішній вигляд віджетів із настроюваними розмірами, шрифтами та кольорами. Віджети на основі часу також дозволяють запланувати показ різних віджетів у різний час протягом дня.

У той час як StandBy вимагає, щоб ваш iPhone під час заряджання працював горизонтально, ви можете покластися на Widgetsmith, щоб працювати аналогічно без будь-якої такої вимоги. Що тобі ще треба?

  Налаштуйте макет значків у папках iOS 7 за допомогою FolderEnhancer

Завантажити: Widgetsmith (Безкоштовно, доступна підписка)

5. Марко Поло

На перший погляд це може здатися звичайною програмою для відеодзвінків. Але так сталося, що пропонуємо заміну чудовій функції FaceTime з iOS 17: надсилання відеоповідомлень вашим контактам. Ви можете надіслати відеоповідомлення одній особі або навіть цілій групі людей за допомогою Marco Polo.

Ви можете переглядати та відповідати на отримані відеоповідомлення, коли вам зручно, і підтримувати розмову. Інтерфейс користувача простий у взаємодії, а якість відео чудова. Крім того, ви можете додавати кумедні фільтри та дудли до своїх відеоповідомлень, створюючи ігровий елемент, який може викликати посмішки у ваших друзів і родини.

Завантажити: Марко Поло (Безкоштовно, доступна підписка)

6. Ярлики

Улюблена програма «Ярлики» в iOS подобається багатьом і рідко стає в нагоді, коли вам потрібна швидка функція або кілька зручних ярликів для автоматизації щоденних завдань. Різноманітність ярликів, які ви можете спробувати, чудова, і ви навіть можете створити автоматизацію відповідно до власних потреб.

Хоча програми вище охоплюють більшість основних функцій iOS 17, які вам потрібні, будь-які інші другорядні функції можна легко відтворити, створивши ярлик. Програма «Ярлики» в поєднанні з певною тактикою для підвищення продуктивності вашого iPhone забезпечить чудову роботу вашого iPhone навіть без iOS 17.

Завантажити: Ярлики (безкоштовно)

Спробуйте функції iOS 17 на пристрої iOS 16

Ці програми можуть бути не ідеальними копіями, але вони чудово справляються з подоланням розриву між iOS 16 і iOS 17. Немає причин турбуватися про те, що ви не отримаєте останнє оновлення програмного забезпечення, тому що в App Store завжди є інший спосіб.

Пам’ятайте, що ваш пристрій – це лише те, що ви з нього робите; чим краще ви його використовуєте, тим потужнішим він буде.