Зарядний пристрій і док-станція в одному

Ключові висновки

  • Зарядна станція Baseus GaN5 4-в-1 — це компактний концентратор і швидкий зарядний пристрій, який може живити три USB-пристрої одночасно.
  • Він має два порти USB-C, порт USB-A та порт HDMI, що робить його універсальним для підключення ноутбуків, моніторів та інших периферійних пристроїв.
  • Зарядна станція має максимальну вихідну потужність 67 Вт, що робить її придатною для пересічних користувачів із такими пристроями, як MacBook Air або базові MacBook Pro.

Можливо, вам знадобиться зарядний пристрій для ноутбука, телефону та навушників, коли ви прийдете в офіс. І якщо у вас є постійна робоча станція, ви, ймовірно, підключите свій комп’ютер до монітора перед початком роботи. Це може призвести до того, що багато кабелів, ключів, концентраторів та інших аксесуарів захаращують ваш стіл. Зарядний концентратор Baseus GaN5 4-in-1 Charging Hub допоможе очистити вашу робочу станцію.

Зарядна станція Baseus GaN5 Pro 4-в-1

Зарядна станція Baseus GaN5 4-в-1 — це швидкий зарядний пристрій, здатний живити три пристрої, який також виконує роль концентратора та док-станції. Ви також можете приєднати до нього монітор HDMI, який може виводити 4K@30.

Торгова марка Baseus

Модель GaN5 Pro Desktop Fast Charger

Вихід 2x USB-C (лише один можна використовувати для даних), 1x USB-A, 1x HDMI

Вихідна потужність 67 Вт

Колір Чорний

Вага 309 г / 11 унцій

Розміри 9,9 х 3,9 х 3,9 см

Довжина шнура 1,5 м / 5 футів

плюси

  • Зручний концентратор і функція зарядки
  • Ви можете підключити монітор до порту HDMI для виходу 4K30

мінуси

  • Один із портів USB-C призначений лише для живлення
  • Як концентратор, порти краще розмістити на задній панелі
  • Повинен мати живлення? не може працювати як неживлений концентратор USB-C

Маленька чорна цегла на вашому столі

Джоуї Моралес / MakeUseOf

  Ваші фотографії зі смартфона занадто темні чи надто яскраві? Ось чому

Зарядна станція Baseus GaN5 4-в-1 — це більше, ніж просто швидкий зарядний пристрій. Натомість він також може бути невеликим концентратором для вашого ПК (або будь-якого іншого підтримуваного пристрою), що забезпечує живлення та передачу даних на підключені пристрої.

Він важить 309 грамів (10,9 унцій) і має розміри 9,9 x 4,9 x 3,9 см, тому його не буде тягарем тримати в сумці для ноутбука. Але оскільки він призначений для вашого столу, він має кабель змінного струму довжиною 1,5 м (5 футів) для підключення до розетки. Ви також отримуєте кабель даних 110 см (3,6 фута) USB-C – USB-C для підключення пристрою до концентратора.

Незважаючи на те, що він призначений для використання на робочій станції, він не має величезної вихідної потужності. Він може забезпечити лише 67 Вт на всі порти, тому він не призначений для користувачів із потужними пристроями, такими як MacBook Pro на базі M3 Pro. Але якщо ви звичайний користувач MacBook Air або базового M3 MacBook Pro, цього буде більш ніж достатньо для ваших потреб.

Менше як док-станція, більше як зарядний пристрій

Джоуї Моралес / MakeUseOf

GaN5 4-в-1 має два порти USB-C, один порт USB-A та порт HDMI; таким чином називається 4-в-1. Він також має єдиний синій індикатор, який повідомляє, чи живлення концентратора подається. Однак, хоча він продається як комбінація концентратора та зарядного пристрою, він діє більше як останній. Це тому, що навіть якщо він має порт HDMI, який підтримує 4K@30, лише два порти USB можуть передавати та отримувати дані.

  Як виправити проблеми з підключенням до Wi-Fi телевізора Samsung

Отже, якщо ви підключите свій ноутбук до порту даних Type-C 2, він зможе отримувати дані лише з порту USB-A. Порт Type-C 1 призначений лише для живлення та не зв’язується з іншими портами концентратора. І оскільки всі порти розташовані на передній панелі зарядного пристрою, вам все одно доведеться мати справу з деякими кабельними спагетті. Було б краще, якби Baseus розташував порти даних HDMI і USB-A ззаду, тому що ваш монітор і клавіатура будуть постійно підключені до концентратора.

Крім того, оскільки цей пристрій є переважно зарядним пристроєм, він не працює без живлення. Отже, навіть якщо у вас є монітор із живленням від USB-C і повністю заряджений ноутбук, ви не зможете використовувати Baseus GaN5 4-в-1 для з’єднання двох пристроїв через HDMI.

Живлення для вашого ноутбука та телефону, підключення до монітора та клавіатури

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Як і у більшості зарядних пристроїв, його максимальна вихідна потужність 67 Вт буде розділена, коли ви підключите кілька пристроїв. Отже, ось як Baseus GaN5 4-in-1 ділить споживані Вати.

Тип-C 1

67 Вт

20 Вт

Дані типу C 2

67 Вт

45 Вт

На жаль, ми не маємо даних щодо порту USB/Data, тому ми не знаємо, скільки ват він може забезпечити та як це впливає на інші пристрої, коли ви використовуєте його для заряджання пристрою. Тим не менш, коли я використовував його на своїй робочій станції, Baseus GaN5 4-in-1 забезпечував достатньо потужності моєму обладнанню.

Я підключив свій MacBook Air до порту даних Type-C 2, свою механічну клавіатуру — до порту USB/Data, телевізор 4K — до порту HDMI, а смартфон — до порту Type-C 1. І оскільки мені потрібен був лише один порт USB-C для живлення, відео та передачі даних клавіатури, у мого MacBook залишився один вільний порт USB-C замість використання порту MagSafe для живлення, один порт USB-C для мого ключа HDMI, а інший для моєї клавіатури, не залишаючи вільних портів.

  Як змінити стандартні програми для файлів на вашому Mac

Ефективна пластикова коробка

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Одна з речей, на яку я звертаю увагу, коли оглядаю зарядні пристрої, — це їхня ефективність — або скільки енергії вони передають на ваш пристрій у порівнянні з тим, скільки енергії вони витрачають на тепло. Отже, я спочатку перевірив зарядний пристрій, підключивши свій 15-дюймовий MacBook Air до приблизно 60% заряду батареї.

Дивно, але спочатку мій ноутбук споживав 71 Вт від порту Type-C 2, а зарядний пристрій споживав 78,1 Вт від тестера розетки. Зрештою мій комп’ютер встановився на рівні 67 Вт, а мій тестер показав 76,4 Вт, споживаних зі стіни. Це дорівнює в середньому 90% ефективності, що досить добре для зарядних пристроїв такого розміру.

Коли я мав чотири пристрої, підключені до концентратора, він був трохи гарячим на дотик. Але після того, як я перевірив його за допомогою своєї інфрачервоної камери, температура поверхні зареєструвала лише близько 50 градусів за Цельсієм, що є середнім показником для зарядних концентраторів такого розміру.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Ваш перший крок до отримання чистої робочої станції

Зарядна станція Baseus GaN5 4-in-1 Charging Station є підходящим пристроєм для початку очищення робочої станції. Це не ідеально, але це чудова відправна точка для очищення зайвих кабелів і відкриття портів на вашому ноутбуці.

Так, він не підходить для користувачів, які мають потужні пристрої, кілька дисплеїв і багато периферійних пристроїв. Але для більшості з нас, хто використовує лише один монітор і залишає гарну механічну клавіатуру в офісі, підійде зарядна станція Baseus GaN5 4-в-1.

Зарядна станція Baseus GaN5 Pro 4-в-1

Зарядна станція Baseus GaN5 4-в-1 — це швидкий зарядний пристрій, здатний живити три пристрої, який також виконує роль концентратора та док-станції. Ви також можете приєднати до нього монітор HDMI, який може виводити 4K@30.