Запустіть свою інтернет-радіостанцію [7 Broadcast and Hosting Services]

Радіостанції все ще досить актуальні та мають величезну аудиторію в наш час, незважаючи на впровадження деяких революційних технологій, таких як сервіси потокової передачі музики.

Дуже багато людей все ще покладаються на радіо, щоб послухати нові хіти або навіть отримати останні новини про ЗМІ та інші сектори. Очевидно, що радіостанції використовуються не тільки для музики, і той факт, що тепер у нас є навіть «онлайн» радіостанції, робить речі захоплюючими.

Але що ще цікавіше, так це те, що ви можете легко запустити свою інтернет-радіостанцію та почати заробляти на цьому гроші, водночас створюючи присутність в Інтернеті.

У цій публікації я перерахую деякі з найкращих служб, які дозволять вам легко запустити ваше інтернет-радіо.

Як заробити на інтернет-радіостанції

Після створення онлайн-радіостанції різке зростання присутності в Інтернеті допомагає залучити великі бренди. Хоча існує багато способів монетизувати ваше радіо, ось лише деякі з них:

Розміщення банерів

Чудово для початку, розміщення банерів – це найпростіший (якщо не найпростіший) спосіб заробити гроші на вашій інтернет-радіостанції. Концепція надзвичайно проста; бренди платять вам певну суму за розміщення своїх банерів на вашому сайті. Залежно від розміру та тривалості зняття ви можете зарядити відповідним чином і досить красиво.

Ведіть спонсоровані епізоди

Щойно ваше онлайн-радіо почне набирати обертів, все більше брендів хочуть співпрацювати та спонсорувати ваші шоу. Зазвичай спонсорування шоу означає, що вам доведеться згадувати продукт/послугу бренду один або кілька разів протягом епізоду, щоб ваші глядачі отримали рекламу про це.

Просувайте продукти як партнер

Партнерський маркетинг завжди буде чудовим способом монетизації вашої аудиторії, і він дуже добре поєднується з онлайн-радіостанціями. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися в партнерських програмах/мережах, яким ви віддаєте перевагу, і вибрати відповідні продукти для просування. Вам платять за кожен продаж, про який ви згадуєте.

  Яку версію Ubuntu я повинен використовувати?

Серед інших цікавих способів монетизації:

 • Продавайте товари 👕
 • Запустіть плани членства 👥
 • Створіть блог про це 🖱️
 • Приймайте пожертви 💰

Після всього сказаного, перейдемо безпосередньо до списку послуг.

Shoutcast

Оснащений усім необхідним для створення та трансляції вашої радіостанції у всьому світі, Shoutcast має бути однією з найвідоміших послуг у цьому списку. Насправді їх використовують понад 50 000 радіостанцій по всьому світу.

Незалежно від того, чи ви вже працювали, чи лише новачок, ця платформа пропонує послуги, спеціально розроблені для ваших потреб. Крім того, він призначений для того, щоб бути простим у використанні для всіх і має попередньо вбудовану опцію монетизації, яку можна ввімкнути, щоб ви могли почати заробляти на цьому гроші.

Обов’язково скористайтеся 7-денною безкоштовною пробною версією, щоб відчути, на що здатний їхній сервіс.

CloudRadio

Від 2 доларів США за 10 слухачів, CloudRadio це доступна, але дуже настроювана та надійна служба для створення власної онлайн-радіостанції. Він має сучасну консоль і чудові функції для підтримки ваших зусиль, наприклад:

 • 6 різних місць для розміщення вашої радіостанції
 • Статистика та статистика про ваших слухачів
 • Опція моніторингу для перевірки вашого радіосервера
 • Необмежена пропускна здатність і відсутність обмежень на кількість годин прослуховування
 • Швидкий потоковий досвід

За замовчуванням ви отримуєте програвач із підтримкою HTTPS, тому вам не потрібно докладати додаткових зусиль, щоб зробити це самостійно. Існує багато інших функцій, які зроблять процес безперебійним, тож обов’язково ознайомтеся з цією.

Airtime Pro

Airtime Pro це ще одна чудова послуга хостингу, яка з максимальною легкістю запустить вашу онлайн-радіостанцію. Він наповнений основними та потужними функціями, які роблять більше, ніж просто «служать меті». Насправді це комплексне рішення, яке має:

 • DJ менеджмент
 • Управління календарем
 • Інтелектуальна система автоматизації
 • Покази за розкладом
 • Створення списків відтворення
 • Плавний перехід між живим і запланованим вмістом
 • Статистика слухачів
  Топ-13 найкращих альтернатив SolarMovie для перегляду фільмів онлайн

Крім того, він має багато засобів автоматизації, включаючи вбудоване просування в соціальних мережах. Також є чудова команда підтримки, до якої ви можете звернутися за допомогою в будь-який час. Якщо у вас є команда, ви можете додати їх до системи як персонал і призначити їм ролі, щоб зробити весь процес безперебійним.

Серверна кімната

Початок роботи з Серверна кімната є безкоштовним, що означає, що ви можете створити свою інтернет-радіостанцію за допомогою цієї платформи, не сплачуючи нічого. Налаштуйте за лічені хвилини та охопіть слухачів у всьому світі на різних платформах і пристроях.

Ви можете розпочати трансляцію навіть без комп’ютера за допомогою апаратного кодувальника або замість цього використати один із безкоштовних програмних кодувальників. Насправді вам навіть не потрібно мати веб-сайт.

Ця платформа дозволяє вашій радіостанції працювати 24/7, навіть коли ви спите, використовуючи попередньо записану трансляцію.

Серверна кімната дозволяє використовувати програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом під назвою Mixxx, яке може вивести вашу потокову гру на інший рівень. Ви можете стати професіоналом, транслюючи потокове відео безпосередньо з кількох пристроїв і використовуючи його разом із такими програмами, як Skype. Найкращий? Це абсолютно безкоштовно!

Radio.co

Інтуїтивно зрозуміла та потужна платформа, Radio.co є все, щоб налаштувати свою онлайн-радіостанцію, не відчуваючи себе перевантаженими. Він подбає про всі технічні та нудні речі, щоб ви могли зосередитися на цікавих речах, наприклад, розширити станцію.

Вам не потрібні жодні технічні знання, щоб розпочати трансляцію з будь-якого місця та охопити світ. Ви також можете підтримувати його в режимі 24/7, не вмикаючи комп’ютер.

Інші функції включають статистику слухачів, огляд у реальному часі, вбудоване створення та редагування вмісту, інструменти автоматизації та просте планування. Підвищуючи рівень, ви можете додавати учасників і призначати певні ролі.

  10 найкращих оригінальних стендап-комедій Netflix (червень 2020 р.)

Live365

З 1999 р. Live365 допоміг тисячам мовників створити онлайн-радіостанцію, і ви можете стати наступним, хто скористається цим комплексним рішенням. Фактично, ви можете спробувати це абсолютно безкоштовно, отримавши їхню 7-денну пробну версію.

Цей сервіс наповнений багатьма чудовими функціями, такими як:

 • Легальне ліцензування музики
 • Монетизація через рекламу
 • Точна статистика в реальному часі
 • Сумісний з будь-якою системою автоматизації та кодувальником
 • Єдиний інтерфейс для керування кількома розділами радіостанції

Live365 також спрощує весь процес. Ви можете налаштувати все за кілька простих кроків.

Радіо-Маст

Завдяки таким функціям, як 99,99% безвідмовної роботи SLA, геоблокування та статистика прослуховування, це було важко ігнорувати Радіо-Маст з цього списку. Їх надійна глобальна мережа потокового передавання дозволяє безперешкодно транслювати радіо в прямому ефірі по всьому світу, незважаючи на будь-які збої, які можуть виникнути через збій обладнання.

Він має найкращу в своєму класі сумісність, що дозволяє відтворювати на кількох пристроях, використовувати різні віджети програвача та навіть використовувати різні кодери. Крім того, ви можете керувати кількома потоками та визначати популярні часові інтервали, щоб приймати кращі рішення.

Ви можете розпочати безкоштовну трансляцію за допомогою бонусу за реєстрацію в розмірі 5 доларів США як новий користувач.

Висновок

Запуск інтернет-радіостанції за допомогою цих сервісів може відкрити для вас новий потік напівпасивного доходу. Той факт, що це надзвичайно легко та просто, робить швидким рішенням розпочати роботу.