Запуск нового головного убору Apple, інструментів Google AI та GPT-4

Categories:

Головний убір Apple зі змішаною реальністю дебютує на WWDC 2023

Відповідно до останнього звіту Bloomberg, Apple представить головний убір зі змішаною реальністю, про який давно ходять чутки, на Всесвітній конференції розробників (WWDC), яка традиційно проводиться в червні 2023 року.

Дата відкриття кілька разів переносилася через технологічні труднощі. Спочатку він мав бути запущений навесні, але зараз він буде оголошений на WWDC перед тим, як надійде в продаж наприкінці 2023 року.

Вважається, що гарнітура компанії, яка, за чутками, буде називатися «Reality Pro», буде дуже потужним пристроєм, який нагадуватиме лижні окуляри та зможе транслювати 3D-контент. Він має багато можливостей, як-от розширене відстеження руки, можливість реалістично відтворювати абонентів FaceTime, цифрову корону, яка дозволяє вийти з віртуальної реальності, тощо.

Згідно з останньою наявною інформацією, Apple планує продавати головний убір приблизно за 3000 доларів, що робить його найдорожчим носієм, виробленим компанією на сьогодні.

Як ми всі знаємо, дата випуску таких революційних продуктів може змінитися, але цього разу Apple сподівається зробити продукт доступним до кінця 2023 року. Якщо все піде за планом, головний убір Apple MR, швидше за все, буде представлений на міжнародному ринку. на WWDC, а в магазинах гаджет може надійти наприкінці 2023 року.

  Що нового в Java 17?

Гарнітура змішаної реальності від Apple може не набути популярності, як інші продукти Apple, як тільки вона дебютувала. Тим не менш, згідно з численними думками технічних спеціалістів, гарнітура змішаної реальності Apple має потенціал для зростання і може стати більш значним джерелом прибутку для Apple у найближчому майбутньому.

Microsoft, Alphabet та інші компанії витрачають мільярди доларів на розробку та впровадження технології штучного інтелекту, щоб отримати частку ринку в різних галузях.

Щоб конкурувати з ChatGPT від OpenAI (Microsoft інвестувала мільярди доларів у цю фірму), материнська компанія Google, Alphabet, запустила службу ШІ на базі LaMDA, Bard AI.

Google нещодавно оголосила про кілька інтеграцій штучного інтелекту, щоб увімкнути машинне навчання своїх продуктів Workspace для створення тексту та графіки. Було оголошено про кілька майбутніх генеративних функцій штучного інтелекту для програм Google Workspace, які включають Google Docs, Gmail, Sheets і Slides.

Функції включають:

  • Нові способи штучного інтелекту Google Documents для мозкового штурму, узагальнення та створення вмісту.
  • Можливість Gmail створювати цілі електронні листи зі швидких маркованих пунктів користувачів.
  • Здатність Google Slides створювати зображення, аудіо та відео зі штучним інтелектом для ілюстрації презентацій.

Компанія продемонструвала, як хмарні клієнти можуть використовувати штучний інтелект, щоб надсилати електронні листи колегам, створювати презентації та навчальні документи з продажу, а також робити нотатки під час зустрічей. Тепер розробники можуть створювати програми, використовуючи технологію Google завдяки випуску компанією деяких базових моделей ШІ.

  Як перемикати осі діаграми в Google Таблицях

ChatGPT дебютував минулого року, а Microsoft випустила свою пошукову систему з підтримкою чат-бота Bing у лютому 2023 року. Відтоді Google продемонструвала рішучість обігнати конкурентів у новій гонці штучного інтелекту, оголосивши серію оновлень штучного інтелекту для своїх продуктів.

Група «довірених тестувальників» із США матиме доступ до кількох нових функцій ШІ, які компанія представила цього місяця. Google стверджує, що ці та інші можливості будуть доступні для громадськості пізніше цього року, але не оголосив точної дати.

OpenAI анонсує GPT-4, здатний приймати текст або зображення

OpenAI випустив останню версію GPT-4 у своєму дослідницькому блозі. Згідно зі звітом, GPT-4 є значною мультимодальною системою, яка може приймати зображення та текст, виводячи лише текстовий вихід.

Після місяців шепотів і спекуляцій OpenAI нарешті представив GPT-4, революційне вдосконалення здатності вирішувати проблеми.

Відкритий штучний інтелект стверджує, що GPT-4 є «інноваційнішим і зручнішим для співпраці, ніж будь-коли раніше» і «точнішим у вирішенні складних ситуацій». Хоча він може розуміти як текст, так і зображення, відповіді створюються лише текстовими.

Згідно з даними OpenAI, GPT-4 пройшов шість місяців навчання з безпеки, де також зазначено, що під час внутрішніх тестів він «на 82% менш імовірно відповідає на запити щодо обмеженого вмісту» і «на 40% частіше надає фактичні відповіді, ніж GPT». -3,5».

  Як встановити світлу або темну тему в Photoshop CC

У неофіційній розмові OpenAI стверджував, що між GPT-4 і його попередником GPT-3.5 існує «незначна» різниця (GPT-3.5 — це модель, яка підтримує ChatGPT). Сем Альтман, генеральний директор OpenAI, заявив, що GPT-4 «все ще недосконалий, все ще обмежений», додавши, що він «здається більш примітним під час першого використання, ніж після того, як ви проводите з ним більше часу».

Системи все ще мають багато тих самих проблем, включаючи те, що вони менш ефективні, ніж люди, у багатьох реальних обставинах і працюють на людському рівні за різними професійними та академічними критеріями, попереджає OpenAI.

Громадськість може отримати доступ до оновленого GPT-4 через ChatGPT Plus, членство OpenAI в ChatGPT за 20 доларів на місяць, яке підтримує чат-бот Microsoft Bing. Він буде доступний як API, який програмісти зможуть використовувати для розробки.