Запропонуйте пошук фільмів за роками, жанрами та рейтингами [Android]

| | 0 Comments| 9:12 AM
Categories:

Ми говорили про багато послуг з пошуку фільмів; Netflix Roulette і Moveinr — це лише два з них. Спільним для обох цих сервісів є те, що в ідеалі вони призначені для використання з настільного браузера. Я не сумніваюся, що ви, ймовірно, можете використовувати Netflix Roulette і в мобільному браузері, але це змушує вас хотіти простого додатка, який виконує те, що роблять ці служби. Зустрічайте Suggest Movie, безкоштовну програму для Android, яка підтримується, і має базові фільтри за роками, жанрами та рейтингами, щоб знайти фільм для перегляду.

Додаток має не більше двох екранів; на першому екрані ви встановлюєте фільтри. Рік випуску встановлюється як діапазон років, за яким слідують жанр, який вам цікаво дивитися, і рейтинги фільму. Встановивши ці три фільтри, торкніться «Запропонувати фільм» і отримайте пропозицію. Пропонований фільм супроводжується додатковою інформацією, як-от рік випуску, загальна тривалість показу, рейтинг Rotten Tomatoes, рейтинг IMDb, короткий зміст сюжету, а якщо ви прокрутите вниз, ви також можете переглянути трейлер.

  Як автоматично відключити мобільні дані через WiFi на Android

У верхній частині цього екрана розташовані три кнопки; Rotten, який відкриває сторінку фільму Rotten Tomatoes у вашому браузері за замовчуванням, Goog, який надсилає пошуковий запит Google у ваш браузер, і IMDB, який відкриває сторінку фільму на IMDb.

Окрім цієї основної функціональності, ви також можете використовувати ключові слова для пошуку фільму. Ви можете використовувати такі слова, як інопланетянин або привиди, щоб ще більше звузити тип фільму. Само собою зрозуміло, що якщо ви використовуєте занадто конкретне ключове слово, або якщо ви використовуєте нетрадиційні ключові слова, як-от «Ігристі вампіри», ви не отримаєте найкращих результатів. І так, ми намагалися. Додаток нічого не знайшов, тому що «Сутінки» згадується лише як фільм про блискучих вампірів, але не продається і не описується як такий.

  Як змінити обліковий запис Google за замовчуванням на Android

Оскільки Suggest Movie – це програма для Android, я сподівався на функцію, яка також дозволить вам знаходити фільми, які показують у кінотеатрі поблизу. Крім того, можливість зберегти пошук та/або додати запропонований фільм у закладки, щоб ви могли посилатися на нього пізніше в автономному режимі, зробить програму більш корисною.

Установіть Запропонувати фільм із магазину Google Play