Запобігайте витоку даних і зберігайте конфіденційність [+8 Tools]

Categories:

Послуга віртуальної приватної мережі (VPN) захищає ваше мережеве з’єднання, щоб підвищити вашу конфіденційність в Інтернеті.

Ваш провайдер не може відстежувати ваші дії під час використання VPN. Так само жоден зловмисник не може стежити за вашою діяльністю, оскільки ваші мережеві з’єднання завжди залишаються зашифрованими.

Але що, якщо ваша мережа на мить відключається/повторно підключається? Що робити, якщо з’єднання з будь-якої причини обривається?

Що ж, це відкриває вашу інтернет-діяльність провайдеру та позбавляє конфіденційності, яку ви сподівалися отримати.

Іншими словами, ваші зв’язки стають небезпечними.

Саме тоді «VPN Kill Switch» стане в пригоді. Отже, що таке VPN kill switch?

VPN Kill Switch: Основи

Перемикач блокування VPN запобігає розкриттю вашого захищеного VPN-з’єднання у разі збою мережі, чи то з вашого боку, чи то з боку служби VPN.

Іншими словами, він не дозволяє вашому пристрою підключатися до Інтернету, якщо з’єднання VPN розривається.

Багато популярних безкоштовних і преміальних VPN пропонують цю функцію.

Вам потрібно буде ввімкнути функцію VPN Kill Switch у налаштуваннях програми VPN, щоб використовувати її, яка працює на комп’ютері та мобільних телефонах.

Для деяких користувачів помилки з’єднання можуть бути нетиповими, тому ви можете подумати, що вам не потрібно вмикати перемикач блокування VPN.

Однак навіть кілька секунд перерви в мережі може призвести до розголошення ваших даних і мережевих дій вашого провайдера та веб-служб. Під час підключення до служби VPN ваша мережа залишається зашифрованою (маршрутизується через безпечний канал). Якщо він розривається, з’єднання стає незашифрованим, що робить його небезпечним.

Отже, якщо ви суворо дотримуєтеся конфіденційності в Інтернеті та хочете бути підключеним до служби VPN весь час, перемикач відключення VPN є важливим.

Зауважте, що вимикач VPN іноді може бути незручним, оскільки ви не можете отримати доступ до Інтернету без VPN. Деякі веб-сайти чи служби погано працюють із VPN (або завантажуються повільно). Отже, у такому випадку вам доведеться вимкнути функцію та знову ввімкнути її, щоб отримати те, що ви шукаєте.

Особливості VPN Kill Switch

Технічно особливості того, що він робить, пояснюються самі за себе. Однак, щоб підкреслити, що ви отримуєте від цього, ось речі, які можна коротко описати:

 • Додатковий рівень безпеки для захисту вашої фактичної IP-адреси
 • Забезпечте конфіденційність та анонімність
 • Переконується, що мережеве з’єднання залишається зашифрованим
 • Виявлення зриву мережі
  Як автоматично оновити Google Chrome

Переваги VPN Kill Switch

Технічно варіант використання вже пояснює його переваги (трохи зрозуміло), що робить його однією з функцій VPN, яку слід враховувати під час купівлі VPN.

Щоб дати вам ширше уявлення в кількох пунктах, дозвольте мені виділити переваги перемикача VPN:

 • Він забезпечує захист від збоїв, щоб захистити ваше з’єднання
 • Не розголошує вашу діяльність в Інтернеті провайдеру
 • Запобігає небезпечному мережевому з’єднанню на вашому пристрої
 • Зберігає вашу конфіденційність в Інтернеті саме так, як ви планували

Випадки використання Kill Switch

Зі згаданими перевагами у вас є деякі особливі випадки використання цієї функції.

Деякі з них включають наступне:

 • Журналісти, які мають справу з конфіденційною інформацією, повинні використовувати вимикач, щоб приховати свою особу.
 • Професіонали з безпеки можуть виявити корисним покращення конфіденційності та безпеки, зосереджуючись на тому, що для них важливіше.
 • У країнах, де панує цензура, вимикач може означати життя чи смерть. Якщо уряд дізнається, що ви обійшли мережеві обмеження, це може означати різноманітні покарання.
 • Цифрові маркетологи також можуть використовувати його, щоб завжди відображати з’єднання з різних місць для дослідницьких цілей.
 • Для будь-якої особи, якщо ви отримуєте доступ до веб-сайту з обмеженим доступом і не хочете розкривати свою IP-адресу, це має бути корисним.

Як працює VPN Kill Switch?

Перемикач VPN Kill Switch — це функція моніторингу та блокування, яка перевіряє, чи з’єднання VPN неушкоджене.

Якщо він виявляє, що зашифроване з’єднання VPN розривається, він повністю обмежує доступ пристрою до Інтернету.

Щоб розбити процес, ось чотири кроки, які його пояснюють:

 • Моніторинг: стежить за вашим з’єднанням у режимі реального часу. Якщо є зміни в мережі, стан мережі аналізується.
 • Виявлення: коли зміна мережі неминуча, функція виявляє проблему з’єднання або розрив.
 • Відключення: відповідно до фази виявлення, якщо він виявить розрив мережі, ваше підключення до Інтернету буде відключено від решти системи відповідно до типу перемикача. Він може бути повністю відрізаний або для певних застосувань.
 • Повторне підключення: щоб уникнути незручностей, функція постійно перевіряє стан мережі. Якщо він виявить, що це нормально, він спробує повторно підключити ваше VPN-з’єднання та відновить доступ до Інтернету.

Деякі функції дозволяють фільтрувати те, що ви хочете заблокувати (наприклад, певні програми). Отже, у таких випадках ви можете продовжувати користуватися Інтернетом, навіть якщо VPN-з’єднання розірвано, для завдань, які не потребують безпечного зашифрованого з’єднання.

Точна робота (моніторинг+блокування) може відрізнятися залежно від типу VPN-перемикача, доступного в службі VPN, яку ви використовуєте.

Типи VPN Kill Switch

Функції вимикача недостатньо. Ви повинні бути впевнені, що отримуєте точний контроль над тим, що вам потрібно для захисту вашого інтернет-з’єднання. Деяким користувачам потрібен перемикач вимкнення на системному рівні, а іншим допомагає тип на рівні програми. Ось про них докладніше:

  Як надіслати електронний лист з іншою адресою «Від» в Outlook

#1. Вимикач VPN на системному рівні

За допомогою цього типу VPN-перемикача доступ до Інтернету до всієї системи припиняється, якщо виникають проблеми з підключенням VPN або будь-які інші проблеми з підключенням.

Це може бути незручно, якщо ви хочете отримати доступ до Інтернету, але є проблема підключення VPN.

#2. Вимикач VPN на рівні програми

Завдяки цьому ви можете дозволити певним програмам і службам обходити обмеження та підключатися до Інтернету через незашифрований канал.

Ви повинні знати, що ці служби та ваш провайдер зможуть відстежувати ці дії. Тому переконайтеся, що дозволені лише програми, які не працюють з конфіденційною інформацією.

Що трапиться, якщо ви не використовуєте VPN Kill Switch?

VPN дає вам нову особу для Інтернету, завдяки чому служби та платформи отримують нову IP-адресу, яка не розкриває ваше місцезнаходження та особу.

Так само він шифрує з’єднання, тому ваш провайдер не дізнається про вашу активність у веб-переглядачі.

Зауважте, що VPN не робить вас повністю анонімними, але покращує вашу конфіденційність.

Отже, якщо ви не використовуєте VPN Kill Switch, незначні коливання мережі від вашого постачальника послуг або постачальника VPN можуть відкрити вашу фактичну IP-адресу для веб-служб.

Крім того, також буде розкрито приблизне місцезнаходження (або країна походження).

Ваш провайдер може бачити ваш мережевий трафік, враховуючи запити DNS, і з’єднання більше не залишатиметься незашифрованим.

Як вибрати VPN із найкращим аварійним перемикачем?

За галузевим стандартом найпопулярніші варіанти забезпечують вимикач, який дозволяє контролювати конфіденційність і безпеку вашої мережі.

Якщо ви можете знайти пропозицію з пробною версією або гарантією повернення грошей для VPN, ви можете надати першу перевагу функції kill-switch під час використання та вирішити повернути кошти або продовжити послугу.

Використовувати функцію вимкнення не повинно бути важко.

Крім того, ви можете шукати корисні ресурси або документацію про VPN, щоб дізнатися про технічну реалізацію. Звичайно, не кожен користувач може мати на це час; ви повинні спробувати дізнатися про це, перш ніж купувати VPN.

Тепер ми досліджуємо список постачальників VPN, які реалізують функцію kill switch, пропонуючи здебільшого бездоганний досвід. Деякі з них включають:

NordVPN

NordVPN називає це автоматичним вимикачем. Вони згадують, що NordVPN має дві версії функції.

Ви можете заблокувати підключення та вибрати певні програми для обходу функції безпеки. Параметр може працювати по-іншому під час використання на Windows та інших платформах.

ProtonVPN

ProtonVPN — одна з найбільш орієнтованих на конфіденційність служб. Разом із багатьма іншими унікальними функціями, такими як Secure Connect, він дає вам доступ до перемикача вимкнення.

Ви можете використовувати цю функцію, щоб завжди ввімкнути VPN і додати обмеження для доступу до незахищених з’єднань у разі розриву мережі.

ExpressVPN

ExpressVPN називає це мережевим блокуванням, яке дозволяє зберігати ваші дані в безпеці щоразу, коли VPN-з’єднання розривається.

  Як упорядкувати значки на робочому столі Mac

На відміну від деяких інших провайдерів, ExpressVPN активує блокування мережі за замовчуванням, що є хорошим кроком для користувачів, які зосереджені на конфіденційності. Отже, якщо вам незручно не мати доступу до Інтернету через проблеми з підключенням, ви можете вирішити вимкнути його.

Ви також можете застосувати ExpressVPN на маршрутизаторі, щоб кожен підключений пристрій отримував переваги від функції блокування.

PureVPN

PureVPN відомий своєю політикою повернення грошей, а також має опцію kill-switch. Порівняно з іншими, функція аварійного перемикання PureVPN може бути не такою легкою, як інші, але нею можна керувати, принаймні, коли мова йде про Windows. Для інших платформ це може бути кращим досвідом.

IPVanish

IPVanish — це захоплююча пропозиція, яка підтримує проксі SOCKS5 і важливу функцію Kill switch.

Він доступний для всіх популярних платформ і підтримує кілька протоколів підключення, включаючи WireGuard. Ви можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей, щоб перевірити її, перш ніж продовжувати користуватися послугою.

Surfshark

Surfshark славиться своїми неймовірними знижками та набором функцій порівняно з іншими сервісами.

Якщо ви хочете придбати довгострокову підписку на VPN з перемикачем вимкнення та іншими необхідними речами, Surfshark не повинен розчарувати. Він доступний для найпопулярніших платформ, включаючи Windows, macOS, Android та iOS.

SwitchVPN

SwitchVPN — чудовий варіант для користувачів, які зосереджені на конфіденційності та потребують доступу до служб P2P і функцій переадресації портів.

Він оснащений функцією автоматичного вимкнення для захисту вашої IP-адреси та DNS-запитів.

VyprVPN

Як і деякі інші, VyprVPN — швейцарська служба, що забезпечує один із найкращих засобів захисту конфіденційності.

Він відомий своїм власним протоколом Chameleon, який допомагає вам боротися з цензурою. Перемикач Kill доступний для програмного та системного рівнів, і ви також можете налаштувати його за допомогою локальної мережі, щоб дозволити/блокувати трафік.

Чи є Kill Switch найкращим чинником угод?

Перелічені вище служби VPN включають функцію Kill Switch. Однак вам потрібно оцінити функції захисту конфіденційності, швидкість, яку ви отримуєте, підтримку для усунення несправностей, сумісність платформи та кілька інших речей, перш ніж приймати рішення.

Нехай це вас не бентежить; згадані сервіси так чи інакше пропонують один із найкращих досвідів VPN. Вам потрібно вибрати те, що краще підходить для вашого випадку використання.

Ви також можете ознайомитися з найкращими рішеннями VPN для Android.