Записуйте скрінкасти та зберігайте їх як високоякісні GIF-файли

| | 0 Comments| 12:01 AM
Categories:

Створення скринкастів – це те, що ми часто відвідуємо, оскільки інструменти для створення скринкастів у Windows, OS X та Android часто перевіряються. Скринкасти чудові, коли справа доходить до навчального вмісту, і вони мають лише один недолік; розмір файлу. Ви можете вибрати хороші HD-скринкасти для чогось важливого, як-от демо-версії продукту, але для чогось, що має надати швидкі інструкції, ви можете натомість погодитися на швидше завантаження GIF. Recordit — це безкоштовна програма для OS X і Windows, яка дозволяє записувати скрінкаст і перетворювати його у GIF. Якість GIF чудова, краща, ніж зазвичай, якби ви використовували програму стороннього розробника для створення GIF із відео. За допомогою програми ви можете створити 5-хвилинний запис. Програма OS X має професійну версію, яка дозволяє контролювати частоту кадрів і захистити запис паролем. Коштує 39,99 доларів.

  Чому деякі торренти завантажуються повільно?

Після встановлення Recordit додає значок камери в системний трей. Натисніть його, щоб почати запис. Використовуйте курсор, щоб окреслити область на екрані, яку потрібно записати.

Після того, як ви окреслите область запису, кнопка запису з’явиться прямо під нею. Натисніть його, щоб почати запис. Коли ви закінчите, перемістіть курсор за межі області запису, і кнопка «Зупинити» з’явиться там, де була кнопка «Запис».

Після завершення запису ваш скринкаст завантажується в службу, а посилання на відео копіюється в буфер обміну. Ви можете відтворити відео або клацнути правою кнопкою миші, щоб зберегти його. У відеопрогравачі ви побачите кнопку GIF, яка, натиснувши, переведе вас до GIF вашого відео, і ви зможете зберегти його, як і будь-яке інше зображення.

  Як відключити кнопку знімка екрана на Nintendo Switch

Програма не має жодних уподобань, окрім можливості запуску програми під час завантаження системи. Він увімкнено за замовчуванням, тому, якщо ви не хочете, щоб ще одна програма перетягувала запуск системи, вам слід вимкнути її. Версія OS X також дозволяє ділитися своїми відео або GIF-файлами в Twitter, і незабаром цю функцію буде додано до програми Windows. Значок на системній панелі дає змогу переглядати останні відео, які ви завантажили. Немає вказівок на те, як довго відео або GIF зберігаються в Інтернеті, тому ви повинні зберегти їх, коли зможете.

Якість GIF була досить хорошою, але ми повинні запитати, чи не надто 39,99 доларів США для контролю частоти кадрів і захисту паролем, що стосується програми OS X?

  Як запустити програми на вашому Mac

Завантажте Recordit для Windows і OS X