Записуйте, редагуйте, відтворюйте та завантажуйте відео з пристрою iOS

| | 0 Comments| 12:02 PM
Categories:

Програми для редагування відео не зовсім користуються великим попитом. Не сказати, що він не популярний, але він приваблює свою нішу. Професіонали, ймовірно, використовують високоякісні інструменти, такі як Final Cut Pro X або Adobe Premiere Pro CC, тоді як сектор ентузіастів, ймовірно, використовує щось на кшталт Cinelab, iMovie, Movie Maker тощо. Однак для ентузіастів у дорозі їх варіантами є або безкоштовні програми. з дуже обмеженими можливостями або дорогими програмами, які виконують роботу. Тепер, з виходом і величезним успіхом Kinomatic для iOS, програми вартістю 3,99 дол. США в магазині додатків, у нас є інструмент, який може записувати, редагувати, відтворювати та завантажувати ваші відео безпосередньо з вашого пристрою iOS. Зараз програма знижена наполовину, тому купувати зараз — вигідна угода.

Коли я вперше почав виконувати цей тест, я подумав, що результат був занадто тьмяним. Пізніше я зрозумів, що у мене зменшилася яскравість екрана. Проблему було вирішено збільшенням яскравості, але вона все ще була трохи тьмяною в порівнянні з відеокамерою за замовчуванням. Завдяки таким додаткам, як Camera +, ви отримуєте безліч налаштувань, включаючи ISO, експозицію, витримку тощо, які безпосередньо впливають на світло, що робить його зручним покращенням камери. У Kinomatic, окрім балансу білого, блокування експозиції та блокування фокусу, на відеореєстраторі не так багато налаштувань. Це лише для того, щоб усунути найдрібніші проблеми, щоб ми могли перейти безпосередньо до хороших моментів.

  Вражаюча програма iOS Calendar Sunrise вийшла на Android

Запис

Як ми вже сказали, були проблеми зі світлом, і якщо ми бути повністю відвертими, то є проблеми і з балансом білого, але те, чого додатку не вистачає у можливості запису, він компенсує імпортуванням медіа. Ви можете просто записати, використовуючи програму за замовчуванням, або будь-яку програму, яка вам подобається, і ви можете імпортувати її в редактор. Однак, якщо ви наполягаєте на використанні диктофона Kinomatic, програма дає змогу записувати кілька екземплярів. Він має два маркери, один для експозиції, інший для фокусування. Ви можете заблокувати їх, якщо знайдете параметр, який підходить саме вам. Далі є кнопка стабілізації зображення, спалах (правда, це значно допомагає темряві). Нижче є червоне коло, натискання на яке розпочне запис. Після початку запису коло перетворюється на квадрат, натискання на який закінчує запис. Поруч із записом є кнопки цифрового масштабування, вони працюють досить плавно.

  Як вимкнути iCloud в iOS 11

Редагування

Ось тут додаток дійсно впливає. Ви можете використовувати відео, записані за допомогою програми, або імпортувати відео, записані в іншому місці. Ви можете додати текст, видалити/замінити звук і об’єднати колекцію, яка найкраще представить моменти так, як ви вирішили їх побачити. Справедливості заради відзначимо, що програма близька до Movie Maker, ніж до Final Cut Pro X, але навіть з урахуванням обмежень для мобільних пристроїв і всього, ця програма пропонує більше, ніж середня програма в цьому ціновому діапазоні. Також є цікаве згасання і зникнення між відео, достатнього, щоб усунути стрибок звуку, не привертаючи до нього уваги.

  Усі нові функції конфіденційності iPhone в iOS 14

Звичайно, це не призначено для професіоналів, але якщо ви є влогером або, можливо, стискаєте пов’язані відео в один файл, це додаток для вас.

Ви можете переглянути результати відео, зробленого за допомогою цієї програми тут.

Завантажте Kinomatic для iOS [$1.99 for a limited time, then available for $3.99]