Записуйте витрати на технічне обслуговування та встановіть нагадування для ваших автомобілів

| | 0 Comments| 8:41 PM
Categories:

Кожен автомобіль потребує технічного обслуговування, навіть той, що не потребує обслуговування. Несправність автомобіля не тільки означає, що ви ризикуєте несподівано вийти з ладу, але й означає, що ви знецінюєте його вартість швидше, ніж при звичайному використанні. Car Logbook – це програма для Android, яка допомагає вам відстежувати все, що ви можете зробити з вашим автомобілем. Ви можете відстежувати витрати на паливо, пробіг і встановлювати нагадування про виконання планових робіт з технічного обслуговування, як-от заміна масла або заміна шин. Додаток розроблено для ведення обліку кількох транспортних засобів, тож якщо у вас вдома є кілька автомобілів, наприклад, SO або дитина, ви також можете відстежувати його технічне обслуговування.

  Що таке F-Stop у фотографії?

Щоб почати користуватися журналом автомобіля, відкрийте панель навігації та спершу додайте свій автомобіль. Автомобіль не додається маркою та моделлю. Ви можете називати його як завгодно, і все, що допоможе вам найкраще визначити, про який автомобіль ви говорите.

Після того, як ви додали автомобіль (або автомобілі), виберіть той, для якого хочете зробити запис. Для кожного автомобіля можна зробити два типи записів; запис палива для запису поточних показань одометра та дати, коли ви востаннє заповнили бак. Ви можете записати, за якою ціною було куплено паливо і де ви заправляли газ, а також тип палива, який ви залили.

Ви також можете додати загальні події, такі як мийка, паркування, штраф, тюнінг, обслуговування, моторне масло, трансмісійне масло, ремонт, страхування та кредит. Кожна парна частина додається з датою (хоча ви можете змінити її, якщо хочете), і всі ці події створюються для остаточного звіту про автомобіль, який створює додаток. Для подій, які не повторюються або не можуть бути віднесені до однієї з категорій, ви можете вибрати «Інше» як категорію.

  Аудіо Deepfakes: чи може хтось сказати, чи вони підроблені?

Ви можете додавати сповіщення на основі дати або показань на одометрі. Сповіщення про дату сповіщатимуть вас про певну дату, тоді як сповіщення, ініційовані одометром, сповіщатимуть вас, коли пробіг вашого автомобіля збільшиться на певну кількість миль. Перевірте звіт, і ви побачите підсумок витрат на ваші автомобілі.

Журнал автомобіля дозволяє додавати власний тип палива, а також АЗС, де ви часто заправляєтеся (якщо їх більше однієї) з його налаштувань. Здається, додаток не синхронізує вашу дату з Google Drive або Dropbox і не має жодних опцій для експорту, але це досить простий спосіб відстежувати вартість автомобіля. Інтерфейс не дивовижний, але він досить акуратний та інтуїтивно зрозумілий, щоб будь-кому було легко користуватися.

  Як вийти з групи в Viber

Встановіть журнал автомобіля з магазину Google Play