techukraine.net techukraine.net Записувати телефонні дзвінки на iPhone легко за допомогою цих 10 програм

Записувати телефонні дзвінки на iPhone легко за допомогою цих 10 програм

| | 0 Comments| 3:55 PM
Categories:

Може бути багато причин, чому ви можете захотіти записувати свої телефонні дзвінки.

Можливо, ви маєте справу з некерованим клієнтом, терпите постійну неадекватну поведінку свого боса або переживаєте нескінченні епізоди зі своїм колишнім. Це також може бути для мозкового штурму з вашим діловим партнером. У всіх цих випадках, разом з іншими ситуаціями, виникає необхідність вести записи та докази того, що відбувається.

Однак записувати телефонні дзвінки на iPhone не найпростіше, оскільки Apple забороняє це з міркувань конфіденційності та безпеки, як і має бути. Причина в тому, що в більшості країн заборонено записувати телефонні дзвінки без згоди іншої особи.

Незважаючи на це, це цілком можливо з кількома доступними програмами, які ми розглянемо в цій статті. Залежно від того, де ви живете, якщо у вас є згода на запис телефонних дзвінків, ви готові спробувати ці дивовижні програми, наведені нижче.

Давайте відразу стрибнемо.

Рев

Безкоштовний додаток, Rev Call Recorder може записувати вхідні та вихідні дзвінки без обмежень по тривалості.

Rev записує дзвінки високої якості, а також дозволяє обмінюватися/експортувати їх до сторонніх служб, таких як Dropbox, електронна пошта SMS тощо. Немає прихованих платежів, плати за підписку чи надокучливої ​​реклами, і він стягує гроші лише тоді, коли ви б хочете транскрибувати свої записи.

Отже, якщо вашою метою є лише запис дзвінків, ви можете припустити, що ви не витратите жодного пенні на цю неймовірну програму, про яку божевільно думати, враховуючи, що вона забезпечує спосіб записувати дзвінки на iPhone без зусиль.

Куб ACR

Розроблено Cube Apps, Cube ACR для iPhone дозволяє користувачам записувати вихідні та вхідні телефонні дзвінки високої якості, створювати голосові нагадування та точно транскрибувати записані розмови – і все це без збоїв.

  10 найкращих платформ хмарного хостингу для стартапів і великих організацій

У своїй безкоштовній версії Cube ACR працює як першокласний записувач голосових нагадувань. Надійна функція запису дзвінків, а також інші функціональні можливості, включаючи хмарне резервне копіювання, транскрипцію записів, захист програм Face ID / Touch ID / Passcode і текстові шпильки на записах, доступні в пакеті підписки Premium. Крім того, користувачі можуть перевірити, як усі функції програми працюють для них, перш ніж придбати Premium протягом 7-денної безкоштовної пробної версії.

Сумісність: потрібна iOS 15.0 або пізнішої версії.

mLite

mLite — це багатофункціональна програма, за допомогою якої можна записувати розмови про дзвінки на iPhone. Він також зберігає записи, щоб ви могли прослухати їх у зручний час. Крім того, ця програма дозволяє вам бачити поточне місцезнаходження вашого iPhone і надає миттєві сповіщення у разі будь-якої невдачі.

За допомогою нього ви можете віддалено прослуховувати та записувати дзвінки, щоб знати, що відбувається навколо ваших близьких. Додаток забезпечує хорошу якість голосу, забезпечує покриття по всьому світу та пригнічує фоновий шум.

Ця програма також містить історію місцезнаходжень і моніторинг списку контактів. Це

TapeACall Pro

Доступний у понад 50 різних країнах з базою користувачів 4 мільйони, TapeACall Pro є дуже популярним вибором для запису дзвінків на iPhone.

Він може записувати вхідні та вихідні дзвінки та зберігати їх на своєму сервері, доки ви не вирішите видалити або поділитися ними в іншому місці. Деякі з багатьох варіантів спільного доступу включають:

  • Dropbox
  • Диск Google
  • Evernote
  • Електронна пошта
  • Facebook
  • Twitter

Це дозволяє прикріплювати мітки до ваших записів для легкого посилання та перетворює їх у формат MP3. Ви також отримуєте push-сповіщення, які спрямовують вас прямо до вашої бібліотеки записів і доступ до них одним клацанням миші.

Ці функції разом із дюжиною інших дійсно виправдовують те, що TapeACall Pro є платною програмою, але є також безкоштовна пробна версія, якою ви можете скористатися, перш ніж щось платити.

  7 мобільних інструментів CRM, які допоможуть вашому бізнесу в дорозі

Google Voice

Google Voice не створено спеціально для запису дзвінків, але у нього є функція для цього, і це все, що ми шукаємо.

Це дозволяє записувати дзвінки без погіршення якості звуку та зберігає всі ваші дані на безпечному сервері, щоб ви могли отримати до них доступ у будь-який час. Ця програма також може транскрибувати ваші телефонні дзвінки та надсилати вам розшифровку електронною поштою.

Крім того, він має:

  • Потужна функція пошуку для відстеження записів дзвінків
  • Безкоштовні дзвінки, текстові повідомлення та голосова пошта
  • Параметри фільтрації спаму та блокування
  • Конкурентні тарифи на міжнародні дзвінки

Google Voice можна синхронізувати на кількох пристроях, щоб допомогти вам використовувати його вдома, в офісі чи буквально де завгодно.

Додаток для запису дзвінків

Такий же простий, як і його назва, Додаток для запису дзвінків by Profuse робить те, що рекламує, і робить це досить блискуче.

Щоб записати вхідні та вихідні дзвінки за допомогою цієї програми, потрібно всього лише один дотик, незалежно від того, місцеві вони чи міжнародні. Немає обмежень щодо тривалості запису дзвінків або кількості з них, які ви можете записати.

У цьому додатку також є параметри позначати ваші записи, ділитися ними з ким завгодно у форматі MP3 та зберігати на своєму пристрої чи в хмарі. ☁️

Він отримує регулярні оновлення, і як користувач, ви матимете підтримку справжніх людей за робочим столом, які допоможуть вам у разі будь-яких проблем.

Запис дзвінків iCall

Високо оцінений і улюблений для багатьох, Запис дзвінків iCall працює бездоганно, використовуючи систему 3-стороннього дзвінка для запису дзвінків, зберігаючи процес досить простим.

Після завантаження програми вам потрібно натиснути кнопку «Записати», а потім натиснути кнопку «Об’єднати виклик». Почнеться запис аудіо, доки ви продовжуєте розмову. Після завершення розмови запис буде миттєво збережено, щоб ви могли його прослухати та поділитися.

Запис дзвінків iCall має дуже простий для розуміння інтерфейс і чудову команду підтримки. Ви можете почати користуватися їхньою безкоштовною пробною версією, перш ніж оформити їх преміум-підписку.

  Найкращі док-станції ASUS ROG Ally

NoNotes

Ви можете записувати та транскрибувати свої дзвінки за допомогою Запис дзвінків від NoNotesдодаток, яким користуються понад 100 000 людей у ​​всьому світі.

Він може записувати дзвінки будь-якої тривалості та зберігати їх у хмарному сховищі. Ви також можете поділитися своїми записами через Facebook та електронну пошту. Деякі інші функції дозволяють використовувати програму для диктування та QR-кодів для файлів для відтворення.

Ця програма працює за передплатою, але вона дозволяє записувати до 20 хвилин безкоштовно щомісяця. Отже, якщо ви не бажаєте регулярно записувати дзвінки, то безкоштовного варіанту може бути достатньо для вас.

Запис дзвінків Lite

Ще один зручний додаток, Запис дзвінків Liteможе записувати вхідні та вихідні дзвінки на ваш iPhone за допомогою тристороннього виклику.

Ця програма має засоби керування відтворенням і налаштування для записаних дзвінків. Ви можете завантажити та поділитися ними на платформах соціальних мереж, електронних листах, iMessage та хмарних службах.

Як безкоштовний користувач, ви зможете записувати повну довжину дзвінків, але зможете прослуховувати лише перші 60 секунд. Щоб прослухати повний запис, вам доведеться оновити його до версії Pro.

CallRec Lite

Подібно до програми вище, CallRec Lite дозволяє прослуховувати лише перші 60 секунд записаного дзвінка за безкоштовним планом.

Він зберігає всі ваші записи на своєму захищеному сервері, з якого ви можете поділитися ними або створити їх резервну копію в хмарних службах зберігання. Він може безперешкодно записувати як вхідні, так і вихідні дзвінки.

Висновок

Я сподіваюся, що наведені вище програми для запису дзвінків для iPhone допоможуть вам зберігати записи ваших важливих розмов. Ви можете використовувати їх як в особистих, так і в професійних ситуаціях.