Залучайте більше клієнтів за допомогою програмного забезпечення для маркетингу та продажів

Залучення та утримання клієнтів стало більш складним, ніж будь-коли. Завдяки Freshsales CRM керування продажами та маркетингом стає легким процесом.

У світі, де потрібно багато зусиль, щоб завоювати нового клієнта, продажі CRM стають все більш популярними. Це дозволяє керувати всіма потенційними клієнтами з однієї платформи та застосовувати для них індивідуальні маркетингові плани.

CRM також пропонує детальні аналітичні дані, щоб показати, яка стратегія працює, а яка потребує налаштування для кращих результатів. З численними CRM на ринку для цілей продажу, Freshsales є популярною назвою.

Цей огляд Freshsales покаже, як працює CRM щодо функцій, інтерфейсу та цін.

Що таке Sales CRM?

У той час як CRM відноситься до платформи управління взаємовідносинами з клієнтами, Sales CRM дозволяє оптимізувати ваш канал продажів і керувати всім процесом з одного набору. Це програмне забезпечення також безпечно зберігає дані клієнтів і підтримує ваших менеджерів з продажу та маркетингу, щоб вони могли збільшити продажі.

Продажі CRM допомагають вам керувати всіма контактними точками (прямими та непрямими) протягом усього процесу продажу. Крім того, він відстежує всі ваші комунікації з потенційними клієнтами, упорядковує дані про клієнтів і нагадує вам про необхідність зв’язуватися з потенційними клієнтами.

По суті, система CRM спрощує пошук лідерів шляхом автоматизації адміністративних завдань. Він також класифікує та сортує дані клієнтів, щоб ви могли зосередитися на розвитку відносин із клієнтами замість того, щоб вводити дані вручну.

Як вам допомагає Sales CRM?

Від цього рішення виграють власники бізнесу та менеджери з продажу. Ось як рішення CRM допомагає організаціям на різних етапах конвеєра продажів:

#1. Централізація даних

Найбільшою перевагою CRM для продажів є зберігання всіх даних про клієнтів і потенційних клієнтів в одному місці, до якого будь-який член команди може легко отримати доступ. Це економить ваш час і полегшує робочий процес.

#2. Визначення перспектив якості

Він веде облік спілкування між вашою компанією та потенційними клієнтами. Це допоможе вам визначити хороші перспективи на основі їхніх уподобань.

#3. Категоризація угод

Ваша система продажів CRM може автоматично класифікувати та пріоритезувати ваші угоди. Таким чином, ви знаєте, на якому зосередитися.

#4. Покращений зв’язок

Продажі CRM дозволяють вам спілкуватися з потенційним клієнтом за допомогою телефонного дзвінка, текстового повідомлення або електронної пошти. Це також прискорює процес пошуку потенційних клієнтів завдяки вбудованій функції виклику.

#5. Додаткові продажі за допомогою електронного маркетингу

Sales CRM також корисний для переорієнтації ваших існуючих клієнтів. Ви можете використовувати його функцію автоматизації електронної пошти, щоб орієнтувати своїх клієнтів на додаткові та перехресні продажі.

#6. Аналітичні звіти

Ви можете отримувати налаштовані звіти про ефективність вашої команди продажів із CRM-системи продажів. Цей автоматизований і прозорий процес повідомляє вам про завершені та майбутні продажі.

#7. Розуміння клієнтів

Компанії можуть аналізувати дані клієнтів у CRM, щоб краще зрозуміти їх та їхні проблеми. Це допомагає забезпечити лояльність клієнтів і їхнє задоволення.

  Що таке режим Odin на телефоні Samsung?

#8. Автоматизація адміністративних завдань

Цей пакет CRM автоматизує більшість адміністративних завдань і таким чином підвищує прибутковість компанії. Це також звільняє співробітників від виконання повторюваних ручних завдань і підвищує їх продуктивність.

Що таке Freshsales CRM?

Freshsales — це хмарне CRM-рішення для продажів від компанії Freshworks. Він може задовольнити потреби підприємств, що належать до різних галузей. Компанії можуть легко керувати своїми комунікаціями з наявними клієнтами та потенційними потенційними клієнтами, використовуючи його.

Ця CRM містить кілька надійних функцій, які допомагають вашим маркетологам і менеджерам з продажу ефективніше працювати. Він допомагає вам відстежувати потенційні клієнти та події. CRM має простий інтерфейс, яким може користуватися кожен без будь-яких проблем.

Особливості Freshsales CRM

#1. автоматизація

CRM підвищує продуктивність і ефективність команди завдяки автоматизації завдань. Він класифікує контакти та призначає потенційних клієнтів продавцям на основі ваших правил. Інші функції автоматизації включають:

 • Створюйте персоналізовані вихідні кампанії та відстежуйте їх
 • Веб-форми без коду для отримання якісних потенційних клієнтів
 • Редаговані шаблони для електронного маркетингу
 • Контекстні повідомлення в програмі та push-повідомлення для чат-кампаній
 • Автоматично збагачувати профіль контактів соціальними та публічними даними
 • Умовні тригери для автоматизації повторюваних завдань
 • Автоматично призначайте розмови в чаті відповідним агентам

#2. спілкування

Тепер ви можете зв’язуватися зі своїми потенційними клієнтами та клієнтами за допомогою цієї CRM. Це дозволяє здійснювати телефонні дзвінки в один клік з інтерфейсу. Ви також можете реєструвати, передавати та записувати дзвінки для використання в майбутньому. Інші пов’язані функції:

 • Інтегруйте свою папку “Вхідні”, щоб створювати, планувати та відстежувати електронні листи.
 • Плануйте зустрічі Zoom і приєднуйтеся до них прямо з CRM.
 • Підтримка Apple Business Chat для використання iMessage.
 • Надайте підтримку клієнтів у реальному часі за допомогою програмного забезпечення для чату.
 • Інтеграція WhatsApp для спілкування за допомогою цієї програми.
 • Інтеграція з вашим постачальником SMS для прямого спілкування.

#3. Налаштування

Користувачі отримують свободу персоналізувати свою Freshsales CRM. Можна налаштувати продажі, поля даних, модулі бізнес-процесів і дозволи відповідно до потреб компанії. Це також дозволяє розробити процес продажу з унікальними етапами життєвого циклу контактів.

Для локалізованих продажів ви можете вибрати одну з численних валют і встановити мову CRM з різних варіантів.

#4. Управління трубопроводом

За допомогою Freshsales ви можете створити кілька каналів продажів, які підходять для вашого бізнесу, і керувати ними між командами, процесами та територіями. Компанії можуть налаштувати та налаштувати свій каталог продуктів прямо з CRM.

Ця платформа також пропонує редаговані шаблони для контрактів, цінових пропозицій, NDA та MSA для створення та керування цими документами. Ви можете використовувати його для визначення цілей продажів і їх відстеження. Він також має спеціальні приватні канали Slack, які можна використовувати для спілкування зі своєю командою.

#5. Дані клієнта та контекст

Ця система продажів CRM пропонує уніфікований перегляд даних клієнтів. У результаті ваша команда може співпрацювати, щоб забезпечити нашим клієнтам найкращий досвід. CRM надає резюме контактів, щоб кожен міг швидко отримати контекст.

Проте тут доступні детальні дані про відведення через точки дотику та модулі. На часовій шкалі активності надаються записи про взаємодію контактів у хронологічному порядку. Щоб отримати практичну інформацію, менеджери з продажу також можуть отримати інформацію про діяльність, послідовність продажів, модулі та останні контакти.

#6. ФРЕДІ AI

Це штучний інтелект Freshsales, який покращує вашу продуктивність і допомагає вам приймати кращі рішення. Він вивчає історичні та поточні дані CRM, щоб надати вам найкращі пропозиції щодо закриття угоди та передбачити успіх угоди. Цей бот також оцінює контакти, щоб ви могли визначити пріоритети.

  Як створити графік в Google Таблицях

Він автоматично виявляє дублікати даних, щоб ваш список контактів був чистим. Ви також можете використовувати його як бота для генерації потенційних клієнтів. FREDDY AI також може пропонувати події в календарі, прогнозувати продажі та виявляти відсутність офісу.

#7. Управління

Freshsales надає власникам бізнесу рольовий доступ для забезпечення безпеки даних. Вони також можуть налаштовувати дозволи на рівні поля та контролювати доступ до критично важливих даних.

Його функція журналів аудиту відстежує будь-які зміни (додавання, редагування, видалення), внесені в CRM. Крім того, ви можете налаштувати обсяг і тип будь-якого запису цієї платформи.

#8. Аналітика

CRM також створює аналітичні звіти щодо даних про продажі для прийняття рішень на основі даних. Ви можете вибрати один із вбудованих шаблонів звітів, щоб перевірити стан продажів і показники. Або можна вибрати спеціальні звіти для детальної статистики.

Крім того, ви можете отримати звіт про продажі, щоб оцінити продажі. Звіти про цикл продажів і швидкість також можуть надати вам дані про кожну угоду.

#9. Підтримка мобільних пристроїв

Freshsales також доступний у додатках для Android та iOS. Він дозволяє виконувати наведені нижче завдання, щоб укладати більше угод на ходу.

 • Запис голосових нотаток
 • Запис на заїзд та виїзд у клієнта
 • Відстежуйте KPI, щоб отримати статистику в реальному часі
 • Плануйте зустрічі Zoom і приєднуйтеся до них
 • Надсилайте та плануйте масові розсилки
 • Автоматичний журнал викликів
 • Сповіщення в реальному часі та швидкі посилання
 • Надсилайте масові та окремі SMS-повідомлення
 • Працюйте в режимі офлайн і синхронізуйте дані в режимі онлайн

#10. Інтеграції

Користувачі можуть розширити основні можливості Freshsales, інтегрувавши популярні інструменти. Його API-доступ дозволяє підключатися до різних джерел даних. Також можна встановити надійні програми з ринку Freshworks. Крім того, компанії можуть інтегрувати Outlook, Zapier, DocuSign, PandaDoc, Xero та QuickBooks.

Інформаційна панель Freshsales

Після входу в Freshlsales перед вами відкриється CRM. Зразок звіту буде видно в розділі Sales Dashboard, щоб дати вам уявлення про те, як він виглядатиме, коли він почне збирати дані вашої компанії. Інформаційна панель CRM також містить розділи для панелі «Дії» та «Аналітика».

На лівій навігаційній панелі є кнопки для переходу до таких розділів:

 • Контакти та обліковий запис: розділ містить імена всіх ваших контактів і їхні адреси електронної пошти, номери телефонів, час останнього контакту, суму відкритих угод і оцінку. Ви завжди можете імпортувати облікові записи та історію в цьому розділі.
 • Управління угодами: містить дані про угоди, цілі діяльності та прогнозування.
 • Продукти: у цьому розділі компанії можуть додавати та імпортувати дані про продукт.
 • Документи: використовується для додавання, редагування та фільтрації документів.
 • Розмови про продажі: у цьому сегменті зберігаються всі ваші взаємодії, пов’язані з продажами, включаючи телефон, SMS, голосову пошту, вхідні повідомлення, електронні листи, шаблони електронних листів і послідовності продажів.
 • Веб-аналітика та керування: дозволяє створювати, редагувати та зберігати ручні та автоматичні веб-форми.
 • Звіти про аналітику та чат: тут ви отримуєте всі звіти, які ви створили, і дані аналітики щодо використання чату, бота та сеансу бота.

Він також має спеціальні кнопки для телефонних дзвінків, чатів, панелі запуску, перемикача програм Freshworks і налаштувань. Кнопка налаштувань дозволяє керувати користувачами, діяльністю, робочими процесами, модулями, етапами життєвого циклу контактів і змінювати налаштування адміністратора.

На верхній панелі є кнопки для сповіщень, нових функцій і електронної пошти. Користувачі можуть використовувати кнопку «Електронна пошта», щоб інтегрувати Gmail та інші облікові записи електронної пошти в цю CRM. Натиснувши кнопку +, користувачі можуть швидко отримати доступ до інших популярних функцій.

  Що таке T-Mobile TVision і скільки він коштує?

Ціни Freshsales

безкоштовно

Цей безкоштовний план включає обмежені функції, такі як керування контактами та обліковим записом, вбудовані функції спілкування, такі як чат, електронна пошта, телефонні дзвінки, етапи життєвого циклу контактів і цілодобову підтримку.

зростання

Цей план Freshsales дозволяє вашій команді продажів пропускати повторювані завдання завдяки потужній автоматизації CRM. Основні функції цього пакету включають візуальний конвеєр продажів, послідовність продажів, підрахунок контактів на основі ШІ та бізнес WhatsApp. Вона починається від 15 доларів США за користувача на місяць.

Pro

Якщо ваша компанія складається з кількох відділів продажів, цей план дозволить вам без проблем керувати ними. Цей план коштуватиме вам 39 доларів США за користувача на місяць і дає змогу насолоджуватися такими функціями, як кілька каналів продажів, робочі процеси на основі часу, а також управління відділами продажів і територією.

підприємство

Підприємства, яким потрібні розширені налаштування та максимальний контроль, повинні обрати цей план Freshsales. Окрім користувальницьких модулів, журналів аудиту та прогнозування на основі штучного інтелекту, він оснащений спеціальним менеджером облікових записів. Це коштуватиме вам 69 доларів США за користувача на місяць.

Альтернативи Freshsales

Якщо ви хочете порівняти Freshsales з подібними платформами, ось кілька альтернатив для вас:

Zoho CRM

Zoho CRM — це CRM-рішення, яке компанії використовують для оптимізації своїх важливих функцій продажів, зокрема керування потенційними клієнтами, продажів і прогнозування доходів. Тут ви можете безперешкодно створювати робочі процеси для більш точного та швидкого виконання завдань.

Він охоплює кожен етап процесу продажу та пропонує необхідні інструменти для керівників відділу продажів. Використовуючи Zoho CRM, компанії можуть знайти ефективність продажів на основі місцевості, прогнози доходів, прогнози потенційних клієнтів і контекстну інформацію.

Pipedrive

Pipedrive — це спеціальна система CRM для продавців, яка допомагає вам розвивати свій бізнес. Це дозволяє візуалізувати продажі, щоб продемонструвати перед вами весь процес. Ця платформа також дозволяє класифікувати та сортувати потенційних клієнтів для персоналізованого спілкування.

Pipedrive зберігає повну історію контактів для кожної угоди та контакту. Він навіть нагадує вам про різні продажі та підтримує командну співпрацю над угодами. Налаштування конвеєра, що налаштовується, і отримання прогнозів доходів є дуже корисними для користувачів.

Шкаралупа горіхів

Nutshell — це ідеальна система CRM для компаній B2B, які шукають процес продажів без стресу. Він працює як джерело правди для вашої організації, надаючи членам команди доступ до контактів і повних розмов. Платформа також автоматизує такі завдання, як призначення та просування потенційних клієнтів.

Управління конвеєром, послідовність електронної пошти, маркетинг електронною поштою та веб-форми є іншими основними функціями Nutshell. Перш за все, він створює звіти та аналітичні дані, щоб допомогти вам покращити процес продажів.

Підведенню

Згідно з наведеним вище обговоренням, Freshsales — це інструмент корпоративного рівня, достатньо потужний для виконання всіх ваших завдань, пов’язаних із продажами. Окрім підтримки автоматизації, це дозволяє вам повністю контролювати процес.

Оскільки він має набір корисних функцій за доступною ціною, у вас не повинно бути жодних сумнівів щодо вибору цього рішення CRM для продажів.

Ви також можете переглянути наші огляди на Freshworks і Freshteam.