Залучайте більше за допомогою Vonage Business Communication

Categories:

Vonage активує розмови та пропонує уніфікований досвід спілкування за допомогою голосу, SMS, групових повідомлень, факсу, соціальних мереж і зустрічей для малих і середніх компаній.

Підприємства малого та середнього бізнесу витрачають значну частину свого часу та ресурсів, намагаючись створити свої бренди за допомогою повідомлень, адаптованих до цільових ринків.

Незалежно від того, чи це внутрішня комунікація для налагодження стосунків між співробітниками, керівниками та зовнішніми командами, чи сильні, чіткі повідомлення про брендинг, обслуговування клієнтів і стратегію, потрібні правильні інструменти для сприяння ефективній комунікації.

Крім того, що хороша комунікаційна платформа є життєво важливою для репутації бізнесу та прибутку, вона надає інструменти управління та продуктивності бізнесу, які можуть допомогти компанії працювати ефективніше.

Якщо такий зв’язок передбачає здійснення недорогих телефонних дзвінків у будь-яку точку світу, Інтернет-інструменти є кращими, ніж застарілі стаціонарні телефони.

Ось тут і вступає в дію протокол голосового зв’язку через Інтернет (VoIP). У цій статті досліджується, що ви можете очікувати від Vonage Business Communications щодо функцій керування викликами, вартості та інтеграції програмного забезпечення. Ми також порівняємо Vonage з іншими популярними рішеннями VoIP.

вступ

Vonage Business Communication (VBC) — це хмарне телефонне рішення, яке пропонує уніфіковані функції голосу, відео та обміну повідомленнями. Для компаній, які мають технічну підкованість, Vonage забезпечує настроювані комунікації для їхніх особливих бізнес-потреб.

Додаток також інтегрує такі функції, як ідентифікатор абонента, конференц-дзвінки, численні інтеграції та функції маршрутизації, як-от багаторівнева телефонна система автосекретаря.

Крім того, що Vonage для бізнесу пропонує користувачам необмежену кількість дзвінків і SMS-повідомлень, він також сумісний із настільними програмами Microsoft і Mac, операційними системами Google, Android і Apple iOS.

Vonage може похвалитися функцією роботи з будь-якого місця, яка пропонує безкоштовні мобільні програми для Android та iOS, тобто співробітники компанії все ще можуть мати повний доступ до телефонної системи, незалежно від того, працюють вони за робочим столом, вдома чи деінде.

Наразі Vonage входить до числа провідних служб VoIP і інтегрується з таким програмним забезпеченням, як Google Workspace і Microsoft Teams, а також системами управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), такими як Hubspot CRM і Salesforce.

Завантажити Vonage: iOS | Android

Ключові риси

Як зазначено на веб-сайті, веб-сайт Vonage Business Communication вказує на 40+ настроюваних бізнес-функцій, доступних для різних планів оплати.

Гнучкі функції VoIP фірми, які можна легко інтегрувати з іншими інструментами зв’язку, створені для забезпечення як внутрішнього, так і зовнішнього зв’язку. Деякі функції, які роблять його чудовим вибором для тих, хто веде малий або середній бізнес, включають наступне:

#1. Уніфікований зв’язок

VBC пропонує платформу єдиного зв’язку (UC), яка полегшує співпрацю між членами команди, щоб забезпечити найкращу взаємодію з клієнтами.

База VoIP спрощує розгортання, налаштування та використання, ніж звичайну телефонну лінію. Команди можуть легко отримати доступ до функцій і послуг VBC з будь-якого місця, якщо вони мають доступ до Інтернету через мобільний додаток або підключення до настільного комп’ютера завдяки функції роботи з будь-якого місця.

#2. SmartWAN

Програмно-визначена глобальна мережа (SD-WAN) — це унікальна функція, яка пропонує поляризацію пропускної здатності, запобігання перевантаженням, оптимізацію брандмауера, шифрування та статистику продуктивності.

Цей життєво важливий інструмент сприяє роботі SmartWAN, яка гарантує оптимальну якість дзвінків і відео при мінімізації перебоїв у роботі послуг.

  8 способів виправити помилку поганого з’єднання в Clubhouse

Технологія HD-WAN забезпечує гнучку та доступну гібридну мережу, ідеальну для малих підприємств, які використовують хмарні інструменти та служби, а її функція SmartWAN ідентифікує понад 2000 програм.

#3. Функції мобільності та Omni Channel

VBC дозволяє користувачам керувати спілкуванням своєї команди або клієнтів на різних пристроях за допомогою мобільних і настільних програм на основі VoIP. Користувач може підключитися до трьох телефонів, наприклад, офісного настільного телефону, програмного телефону через ноутбук або смартфон і настільного телефону вдома.

Це дозволяє командам і клієнтам продовжувати отримувати інформаційні повідомлення незалежно від місця розташування.

#4. Виклик Фліп

Vonage Business Communication пропонує функцію керування викликами, яка дозволяє клієнтам зв’язуватися з компанією навіть у дорозі. Система призначена для надсилання аудіо- та візуальних записів голосової пошти до спеціальної скриньки електронної пошти.

Додаткові функції включають маршрутизацію викликів, переадресацію викликів або інтеграцію мобільного телефону, що гарантує, що ваші команди можуть отримувати повідомлення, включаючи факси, голосову пошту та текстові повідомлення.

#5. Інструмент командної співпраці та продуктивності

Велика кількість інструментів для співпраці та підвищення продуктивності, які дозволяють компанії обробляти розмови з клієнтами, дозволяють Vonage Business Communication створювати групи викликів, які включають кілька розширень для переадресації викликів.

Начальники можуть використовувати цей інструмент для моніторингу дзвінків, шепоту з членом команди або навіть вторгнення, коли це необхідно.

Інструменти співпраці VBC також дозволяють користувачам надсилати повідомлення членам команди приватно або створювати окремі групи в командах і відділах. Платформа надає інтелектуальні номери, які можна використовувати, щоб налаштувати будь-який хмарний інструмент відповідно до конкретних номерів телефонів, пов’язаних із потребами робочого процесу.

Інші функції співпраці включають:

 • Транскрипція в реальному часі.
 • Програмна маршрутизація викликів.
 • Робочі процеси голосового зв’язку та обміну повідомленнями.
 • Спеціальні програми для спілкування.
 • Включення Chabot.
 • Інтеграція сторонніх розробників.

Користувачі також можуть користуватися інтелектуальними функціями, як-от оголошення про дзвінки, конференц-мости, груповий обмін повідомленнями, групи пейджингового зв’язку та зустрічі Vonage.

#6. Інтеграція програмного забезпечення

Платформа VBC підключається до провідних програм сторонніх розробників, зокрема Google Workspace, Zoho та Zendesk, які дозволяють користувачам використовувати їхні пакети в різних мережах.

Центр додатків Vonage Business Communication може похвалитися принаймні 20 інтеграціями програмного забезпечення сторонніх розробників. На додаток до згаданих вище базових інтеграцій, преміальні та просунуті абоненти можуть отримати доступ до програм CRM, таких як Salesforce, Microsoft Dynamics і Bullhorn.

Ціноутворення

Vonage Business Communication пропонує різноманітні плани обслуговування на основі потреб користувачів. Ціни трьох планів обслуговування встановлюються на основі місячної ставки для кожного користувача, при цьому ціна стає відносно нижчою, коли у вас більше користувачів.

У той же час усі плани обслуговування надають необхідні інструменти, які полегшують зв’язок команди та співпрацю. Додаткові пропозиції, як-от безпаперовий факс, безкоштовні номери тощо, надаються з розширеними планами.

Мобільний план Vonage

 • Найдешевший план починається від 19,99 доларів США за користувача на місяць
 • Ідеально підходить для підприємств із максимум 100 користувачами
 • План початкового рівня для віддалених команд
 • Пропонує необмежену кількість дзвінків, текстових повідомлень і групових повідомлень
 • Груповий чат дозволяє командам залишатися на зв’язку з будь-якого місця за допомогою будь-якого пристрою

Преміальний план

 • Від 29,99 доларів США за користувача на місяць
 • Найкраще для команд, які хочуть поєднати мобільність із настільними IP-телефонами
 • Ідеально підходить для типових офісних умов, щоб співробітники залишалися на зв’язку за допомогою настільних телефонів та інших пристроїв
 • Багаторівневий автосекретар, що дозволяє автоматично переадресовувати абонентів
 • Пропонує доступ до вибраного програмного забезпечення CRM, наприклад Zendesk, Salesforce, Sugar CRM, Zoho та багато іншого

Попередній план

 • Вона починається з 39,99 доларів США на місяць за користувача та може бути знижена до 34,99 доларів США за користувача на місяць для команд із 20–100 користувачами
 • Усі функції плану Premium, а також група викликів або викликів, які спрямовують вхідні дзвінки на групу номерів
 • Візуальна транскрипція голосової пошти, спрямована на електронну адресу
 • Спеціальна команда підтримки допоможе з налаштуванням і адаптацією
  Як налаштувати RAID жорсткого диска у відкритому медіа-сховищі

NB. Команди з понад 100 користувачами повинні зв’язатися безпосередньо з Vonage, щоб отримати точну цінову пропозицію.

Плюси і мінуси

Плюси Vonage 👍

Безкоштовні пробні версії: на відміну від інших постачальників послуг, які не дозволяють користувачам пробувати перед покупкою, Vonage пропонує 14-денний тестовий період, щоб вирішити, чи підходить обраний ними план для їхніх команд. Користувачам, які скасовують план після 14-денної пробної версії, обіцяють повне відшкодування без запитань, якщо вони не задоволені.

Якість дзвінків високої чіткості: Vonage HD voice оптимізує якість дзвінків на всіх пристроях за допомогою кодеків для передачі даних швидше та краще, ніж звичайні стандарти VoIP. Операторська мережа Vonage підключається до провідних операторів зв’язку в США, що означає відсутність посередників, які могли б вплинути на якість голосу.

Необмежені дзвінки та текстові повідомлення: усі три плани мають такі стандартні функції, як необмежені дзвінки та текстові повідомлення. Користувачі не прив’язані до настільних телефонів, але також можуть здійснювати та приймати дзвінки за допомогою смартфонів, ноутбуків, настільних комп’ютерів і планшетів. Завдяки цьому офісу буде легко зв’язуватися зі співробітниками в дорозі.

Безкоштовні відеоконференції: функція Vonage Meetings, доступна для настільних комп’ютерів, і мобільні додатки сприяють віртуальним зустрічам, якими всі члени команди можуть користуватися через свої браузери, не завантажуючи та не встановлюючи нічого. Учасники можуть переглядати доповідача, а також ділитися вмістом одним клацанням миші. Базовий план дозволяє проводити зустрічі до 16 учасників, тоді як плани вищого рівня можуть вміщувати до 100 користувачів.

Просте налаштування: наявність платформи VoIP означає, що вам не потрібно встановлювати складне обладнання чи наймати експертів, щоб розпочати роботу. Vonage пропонує IP-телефони plug-and-play, які працюють будь-де, якщо є високошвидкісний Інтернет для користувачів, які цікавляться старомодним способом. Користувачам потрібно лише завантажити програму, і вони можуть негайно почати спілкуватися з персоналом і клієнтами.

Зручний інтерфейс: програма для настільного комп’ютера розроблена простим, систематичним і зрозумілим способом, що означає, що користувачам не доведеться потіти, шукаючи щось.

Чуйна підтримка клієнтів: Vonage керує надзвичайно залежною командою підтримки клієнтів, яка може запропонувати руку допомоги по телефону, чату чи електронною поштою. Фірма надає Vonage Support Plus, повну ІТ-підтримку від 9,99 доларів США за користувача на місяць, що набагато дешевше, ніж залучення спеціальної команди технічної підтримки. Vonage також підтримує форум спільноти з вичерпною базою знань, де користувачі можуть отримати відповіді майже на будь-які проблеми, з якими вони можуть зіткнутися.

Інтеграція: плани Vonage вищого рівня дозволяють користувачам інтегрувати численні програми сторонніх розробників, відвідавши Мої програми в програмі Vonage. До провідних програм належать Slack, Oracle, Google G Suite, Clio, Bullhorn, ConnectWise, JobDiva, NetSuite та Microsoft 365.

Першокласна безпека: Vonage пропонує наскрізне шифрування для всього текстового спілкування, дозволяючи адміністраторам створювати правила для захисту записів дзвінків. Немає місця для проникнення спамерів або шахраїв, крім використання двофакторної автентифікації для усунення шахрайських користувачів і захисту клієнтів.

Загальна гарантія безперервної роботи: Vonage створив численні резерви для буферизації будь-яких шансів збою або проблем із підключенням, гарантуючи майже 100% безперервність виклику. Платформа може автоматично виявляти дзвінки, перервані через проблеми з підключенням, і негайно перенаправляти їх на вказані резервні номери.

Мінуси Vonage 👎

Неперероблена відеоконференція: функція Vonage Meetings добре працює лише для базових потреб у віртуальних зустрічах. Відсутність вбудованої відеоконференції або HD для відео та інших розширених функцій ставить його на нижчий п’єдестал, ніж його конкуренти. Крім того, до 100 учасників для віртуальних зустрічей може обмежити бізнес більшими командами.

  9 популярних мов сценаріїв, які варто знати розробнику або системному адміністратору

Додаткова вартість додаткових функцій: Vonage ідеально підходить для користувачів, яким потрібні лише базові інструменти для співпраці та спілкування, оскільки розширені функції коштуватимуть вам трохи дорожче.

Базовий план пропонує обмежені функції: Мобільний план, ціна якого подібна до ціни деяких конкурентів, пропонує набагато менше функцій, ніж конкуренти. Наприклад, найдешевший план RingCentral пропонує до 100 безкоштовних хвилин на місяць на додаток до необмежених дзвінків і текстових повідомлень. Еквівалентний план Nextiva, хоч і дорожчий, включає необмежену кількість голосових і відеодзвінків, а також понад 1500 безкоштовних хвилин і необмежену кількість безпаперових факсів.

Альтернативи

VBC пропонує необхідний мінімум для компаній, які мають команди, зацікавлені в роботі будь-де з будь-якого пристрою. Він ідеально підходить для малого та середнього бізнесу, який шукає основну комунікаційну платформу для співпраці без інвестицій у додаткове дороге обладнання.

Хоча Vonage Business Communication пропонує економічно ефективне рішення, воно має кілька обмежень для користувачів, яким потрібні додаткові номери, як-от безкоштовні номери та голосова пошта для передачі текстових повідомлень, за які вони повинні платити більше. Якщо вашому бізнесу потрібно трохи більше, подивіться, як VBC порівнюється з кількома конкурентами у світі VoIP.

RingCentral

Хоча RingCentral існує ще з часів оригінальних АТС, вона пропонує телефонні системи VoIP для різних типів підприємств. Їхня платформа дозволяє користувачам здійснювати та приймати дзвінки та проводити відеоконференції, окрім надсилання миттєвих SMS та MMS-повідомлень, подібно до конкуруючих постачальників послуг уніфікованого зв’язку.

особливості

 • Легко переключитися з аудіодзвінка на відеодзвінок у додатку
 • Широкий спектр інтеграцій
 • Business SMS дозволяє користувачам надсилати текстові повідомлення за допомогою бізнес-номерів з комп’ютерів або мобільних пристроїв.
 • Відеоконференція

Хоча здебільшого RingCentral пропонує ту саму функціональність, що й інші платформи уніфікованого зв’язку та провайдери VoIP, він додав деякі преміальні функції, які роблять його життєздатною альтернативою VBC.

Найдешевший тарифний план RingCentral може не мати таких функцій, як відеозустрічі, але такі опції, як DialPad, запис дзвінків і автосекретар, це більше ніж роблять.

Nextiva

Постачальник систем уніфікованих комунікацій і бізнес-телефонії VoIP Nextiva існує на ринку вже деякий час.

Як і RingCentral, його лінійка рішень включає телефонні дзвінки, обмін повідомленнями та функції відеоконференцій. Однак зауважте, що Nextiva є торговим посередником двох своїх популярних рішень, UCaaS4 і CCaaS. Це часто призводить до потреби в додатковій внутрішній підтримці або узгодженій взаємодії з користувачем.

особливості

 • Міжнародні дзвінки на основі VoIP за доступними тарифами
 • Командний чат, який об’єднує команди, які працюють звідусіль
 • Відеоконференції один на один або команди
 • Автосекретар, який відповідає та направляє дзвінки

За цінами від 17,95 дол. США на місяць до 52,95 дол. США за користувача на місяць для преміум-плану Nextiva добре порівнюється з VBC та її базою підтримки клієнтів. Базовий план Nextiva не надає SMS/MMS, автосекретаря, запису відеоконференцій або транскрипції голосової пошти.

Заключні слова

Vonage Business Communication — це чудова платформа початкового рівня для хмарного уніфікованого комунікаційного рішення.

Платформа пропонує чудові інструменти для командної співпраці, а її комплексний мобільний додаток добре підходить для членів команди, які завжди в русі. Він також ідеально підходить для користувачів, які цікавляться доступними пакетами та доступністю.

VBC залишається життєздатним, якщо вашій команді потрібне рішення, яке пропонує гнучкість замість масштабованості. Користувачі, яким потрібні додаткові функції, такі як групи викликів і запис викликів на вимогу, можуть вибрати плани оплати Premium або Advanced або навіть придбати додаткові функції, щоб гарантувати, що вони отримають функції, які відповідають їхнім потребам.

Інші постачальники, такі як RingCentral і Nextiva, з більшою кількістю функцій та інтеграцій можуть добре працювати для команд, чий бізнес потребує більше технічних потреб і додаткових функцій.

Далі ви можете ознайомитися з інструментами роботи вдома (WFH) для малого та середнього бізнесу.