Завантажте та грайте в Classic Chess Titans на Windows 10 (ПОРУЧНИК)

У Microsoft було кілька справді незабутніх ігор на Windows 7. У них зазвичай грали, такі як пасьянс, вільна клітина, маджонг і шахи. Люди в більшості країн світу або знайомі з ними, або можуть досить легко їх вивчити. Ці ігри були не тільки видалені в наступних версіях Windows 10, вони були застарілі і замінені іграми, яких ніхто не хотів.

Chess Titans на Windows 10

Немає дефіциту в онлайн-іграх у шахи, мобільних шахових іграх (спробуйте Tall Chess) або офлайнових шахових іграх, які дозволяють користувачам грати проти комп’ютера, але Chess Titans все ще дуже скучає.

Chess Titans була однією з багатьох ігор, які компанія Micorosft розробила та випустила як стандартну програму для Windows 10. Вона пропонувала користувачам можливість грати проти комп’ютера або за іншу людину, якщо людина фізично присутній, і ви можете грати як білий або чорний.

  Як запускати програми в режимі адміністратора з вікна запуску в Windows 10

Завантажте Chess Titans на Windows 10 та встановіть

Оскільки Microsoft припинила випуск Chess Titans та всіх інших ігор, які були в комплекті з Windows 7, єдиний спосіб завантажити їх — це зі сторонніх сховищ. Багато сховищ програмного забезпечення сторонніх розробників містять ігри, але ви завжди повинні сканувати файл перед його запуском, якщо він є шкідливим.

Відвідайте Сторінка Arvhice.org для ігор Windows 7.
У стовпці праворуч клацніть виконуваний файл Windows.
Дозвольте завантажити файл.
Після завантаження запустіть EXE.
Виберіть свою мову.
Виберіть, які ігри ви хочете встановити. У списку вибору гри Chess Titans називається «Шахи».
Натисніть «Далі» та дозвольте грі встановити.

  7 чудових альтернатив додаткам Linux для програм Windows

Грайте в Chess Titans на Windows 10

Щоб грати в Chess Titans на Windows 10, виконайте такі дії.

Відкрийте Chess Titans зі списку програм у меню «Пуск».
За замовчуванням користувач грає за білих і проти комп’ютера.
Перейдіть до «Гра» на панелі меню та виберіть інший тип гравця та/або тип суперника, щоб грати.
Перейдіть до Гра>Параметри, щоб змінити поведінку в грі, наприклад, рівень складності, якість графіки, анімації, звуки тощо.
Перейдіть у «Гра» > «Змінити зовнішній вигляд» і виберіть інший стиль для дошки та фігур.

Примітка. Ви можете вийти з гри будь-коли. Гра може бути збережена та відновлена, коли у вас буде наступний час, або ви можете відмовитися від неї та почати нову, коли захочете.

  Як знайти програми, які споживають електроенергію в Windows 10

Висновок

У Ches Titans грати просто. Можливо, він має не найкращий дизайн дошки та ігрових елементів, але зазвичай важко знайти ненав’язливі ігри. Ігри, як правило, мають складне меню, довгий список функцій, які не мають відношення до гри, і більше наворотів, ніж це необхідно для шахів. Дизайн – це дійсно єдина помилка Chess Titans, і навряд чи вона зникне, оскільки нові скіни для неї не будуть розроблені, але вона залишається чудовою грою, яку можна грати в тихий день,