Завантажте посилання у фоновому режимі та продовжуйте використовувати інші програми [Android]

Коли я зазвичай переглядаю Facebook, Twitter або Tumblr на своєму телефоні, багато чого включає в себе відкриття посилань, а потім очікування їх завантаження у власному браузері програми, що не дозволяє мені переходити на інший екран програми. І хоча все це може звучати нормально, тому що саме так все робиться, насправді громіздко дивитися на нескінченний екран завантаження. Попередньо розглянутий Link Bubble для Android намагався виправити це, надавши вам чудову підказку для завантаження перенаправлень посилань у фоновому режимі та доставлення вас прямо туди, де закінчується ваше посилання. Flynx — це новий додаток для Android, який може відкривати посилання, коли ви торкаєтеся його в будь-якій програмі. Посилання завантажується у вигляді спливаючої підказки, і ви можете використовувати програму. Коли посилання завершиться завантаженням, ви можете натиснути, щоб прочитати його, і закрити його так само, як і заголовки чату Facebook.

  Як віддалено вимкнути Smart Lock на Android

Створений амбітною Epigram Labs, Flynx працює у фоновому режимі, коли ви переглядаєте безліч програм на своєму пристрої Android. Відкрийте посилання в програмі Facebook, і воно перенесе вас на веб-сайт у вашому браузері за замовчуванням. Це нібито змусить панель завантаження веб-сторінки в ваше горло. Тепер, якщо цю саму сторінку відкрити у Flynx, вона почне завантажуватися у фоновому режимі, що дозволить вам продовжувати використовувати Facebook, доки вміст не буде готовий. Замість того, щоб займати весь екран, додаток з’являється на окремій панелі браузера, заощаджуючи ваш час на інші завдання. Додаток може працювати з кількома вкладками без зайвої метушні, і його можна використовувати, коли ви хочете відкрити два посилання одночасно.

  Нові функції Firefox 44 для комп’ютера та Android

Коли посилання або посилання будуть відкриті, ви побачите невелику піктограму відповідного сайту в маленькій підказці збоку екрана, і ви можете просто торкнутися її, щоб відкрити вміст посилання в інтегрованому браузері Flynx. Ви також можете натиснути кнопку меню, щоб виконати інші дії, наприклад, ви можете перезавантажити ту саму сторінку, відкрити її в іншому браузері, поділитися посиланням з іншими програмами, а також закрити поточні або всі посилання.

Найцікавішим у Flynx є режим читання, який значно покращує читання блогів або статей новин. Натискання кнопки маленького ока у верхньому правому куті видаляє непотрібні елементи зі сторінки, подібно до Readability та інших служб. А в режимі читання ви також можете змінити розмір шрифту, а також перемкнути нічний режим для інвертованих кольорів.

  TimePIN автоматично змінює PIN-код блокування екрана Android за поточним часом

Загалом, Flynx — це зручна програма для перегляду кількох посилань, не перериваючи виконання інших завдань на вашому телефоні. Вона доступна безкоштовно в магазині Google Play.

Встановіть Flynx з Play Store